واتیکان، اسقف آلمانی متهم به سو‌ء‌استفاده مالی را تعلیق کرد.

+25
رأی دهید
-0

hamidla - هامبورگ - المان
خدا فروشهای بی‌ وجدان. نابود بعد همه ادیان!
‌پنجشنبه 2 آبان 1392 - 08:13
سردار سپهبد - آمستردام - هلند
اینها باید یک دوره آموزش در ایران زیر نظر مراجع تقلید بگذرانند تا هر کسی از این حرفها زد اونو به جرم تشویش اذهان عمومی به چهار میخ بکشند.
‌پنجشنبه 2 آبان 1392 - 10:29
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
ان چیزی که سبب شد این اقای دام افاضاته ها کاتولیکهای لیمبورگ را موقتا از کلیسا بیرون بیندازند یا اصطلاحا موقتا بیرون نگاهدارند ان اتهام قسم دروغ بخدا نبود.ریزااینها بهتر از همه میدانند که در پشت ان پرده خبری نیست.(ان پرده چو افتد نه تو مانی و نه من ) بله اینها خودشان بهتر میدانند دنیا چه تعداد خر دارد.لذا ان چیزی که سبب شد این اقای پدر روحانی یا نماینده خدای تبارک و تعالی در لیمبورگ را بیرون بیندازند ان خبر روزنامه فرانکفورتربوده که در گزارش خود صف افراد ی که تصمیم دارند از کلیسا خارج شوند بود.ان تصویر پایه های کلیسا را لرزاند زیرا اگر این تعداد مردم از یک منطقه از کلیسا خارج شوند ان ده درصد در امدی که از اینها میگیرند صندوق خانه خدای لیمبورگ خالی از پول خواهد شد. پس پدر روحانی مهم نیست مهم ان صندوق است که نباید بدون پول بماند. اره عزیزان ان پرده چو افتد نه تومانی ونه من
‌پنجشنبه 2 آبان 1392 - 10:49
khalkobi - فرانکفورت - آلمان
اینم از پدر روحانی آخه آدم به کی اعتماد کنه ....آخه نامرد خه ٤٠میلیون خونه مگه میخواستی قصر بسازی .
‌پنجشنبه 2 آبان 1392 - 13:53
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
اگر قرار است ٔبر حسب مقدار دزدی یک نفر محاکمه‌ شود. باید ٔبر این مقیاس شاه علی‌ .و پسر و دختر ، عمه ،عمو خاله ، دختر خاله، پسر عمو رهبر همه با هم اعدام شوند . بند دزدتر از باند شاه علی‌ دیده‌اید ؟
‌پنجشنبه 2 آبان 1392 - 15:25
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
این از قیافه اش معلومه چه مارمولکیه. البته اینها همه در نازو نعمت به سر میبرند. به کسی هم حساب پس نمیدهند. کلیسای کاتولیک آلمان یکی از ثروتمندترین هاست. کارشناسان ثروتش را 170 میلیارد یورو تخمین میزنند.
جمعه 3 آبان 1392 - 02:14
Emam Zaman - قم - ايران
فقط در دین مبارک اسلام راستی‌ و درستی‌ و آرامش را میابید و بقیه مذاهب راه به تاریکی‌ و گمراهی و عصیان دارند. اسلام بیاورید که هیچ دین دیگری بجز اسلام در نزد الله پذیرفتنی نیست.(جان آن )
جمعه 3 آبان 1392 - 12:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.