افشاگری احمدی‌نژاد از ممنوع‌الخروجی خاتمی

انتخاب : محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق کشورمان در واکنش به اظهارات منتشره از  علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در روزنامه لوموند که گفته بود، ممنوع‌الخروج بودن محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات جزء عادات بد دولت احمدی‌نژد بوده است، گفت: ممنوع‌الخروجی؟ احمدی‌نژاد؟ این موضوع قضایی است. چه ربطی به ما دارد؟ من حتی اگر این اختیار را داشتم هرگز این کار را نمی‌کردم.

وی افزود: محمد خاتمی 8 سال در کشور رئیس‌جمهور بوده؛ گرچه ما ممکن است در شیوه اداره کشور اختلاف‌نظر داشته باشیم ولی به هرحال فردی رئیس کشور بوده و اینکه رئیس‌جمهور بعدی بیاید بگوید او ممنوع الخروج شده چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟

احمدی‌نژاد با بیان اینکه فکر نمی‌کنم موضوع مطرح شده حرف درستی باشد، گفت: این درست نیست؛ ما هرچقدر هم اختلاف نظر و اختلاف سلیقه داشته باشیم، بالاخره اصول و خطوطی را رعایت می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما قویا این موضوع را رد می‌کنید؟ گفت: من از شما و از این طرف و آن طرف شنیدم؛ بالاخره خوب است بعضی چیزها رعایت شود، حالا... ، من تازه شنیدم این حرف را، این در اختیار رئیس‌جمهور نیست؛ بلکه یک مسئله قضایی است و ربطی به رئیس‌جمهور ندارد؛ من تعجب می‌کنم.

رئیس‌جمهور سابق کشورمان اضافه کرد:من قضاوت نمی‌کنم و این چیزی است که ربطی به رئیس‌جمهور ندارد.

احمدی‌نژاد در پاسخ به پرسش دیگری درباره اظهارات اخیر حجت‌الاسلام حسن روحانی مبنی بر اینکه دولت را با خزانه خالی و انبوهی از بدهی تحویل گرفته است، خاطرنشان کرد: این را مسئول مربوطه پاسخ می‌دهد و به زودی پاسخ داده می‌شود.

رئیس‌جمهور سابق کشورمان در پاسخ به این سوال که دانشگاه ایرانیان در چه وضعیتی قرار دارد با گفتن این جمله که "نه دیگر، داری مصاحبه را به کنفرانس خبری تبدیل می‌کنی" افزود: انشاءالله در آینده هم صحبت می‌کنم. همه چیز خوب است ، خداروشکر.

+53
رأی دهید
-183

albalooo - لندن - انگلستان
قیافه شو می بینه آدم کهیر میزنه پناه بر خدا
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 12:55
فريادزيره آب - اهواز - ایران
لعنت به جدوآبادت که 80سال به عقب بردیمون؛لعنت به تو و هرچی بسیجی احمق که سال 88بچه های مردم رو پرپرکردن
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 13:11
Banooye Irani - هیوستن - آمریکا
این چرا این ریختی شده ؟ شکل جُزامیا شده :)
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 13:11
abdolmalek - رامسر - ایران
من حاضرم به ..نگاه کنم ولی به این حـ... نگاه نکنم..قیافه ازین کریهتر داریم خدایی؟!
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 13:01
samsad - تهران - ایران
بابا تو رو بخدا و جان آن جد و آبادتان از این مردیکه مزخرف نه چیزی بنوسید و نه عکسی از قیافه نحسش بگذارید...چطوری می تونید که به یک حمال خیانتکار هنوز بها بدید...والا اگر حسابرسی بود این مردک میمون الان باید سرش بالای دار می رفت...ناف این بابا را با دروغ بریده اند...
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 13:17
mammal - لندن - انگلیس
تو این مملکت یکی‌ نیست که حرف راست بزنه نه به مردمش، نه به خودی ها، نه به دنیای خارج، آن وقت میگن چرا اینقدر دشمن داریم
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 13:35
آزادی برای ایران - اشتوتگارت - آلمان
این مردک به دروغگو یی معروف هست بار اولش نیست که تو روز روشن دروغ میگه.
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 14:14
parviz1 - کترینگ - انگلستان
این دیوانه نطفه‌اش با دروغ بسته شده.
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 14:34
تپل مپل - شیراز - ایران
حالا این کجاش افشاگری بود!!!
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 15:00
setarehasemooni - لس آنجلس - آمریکا
حق با احمدی نژاده. ممنوع الخروجی مربوط به قوه قضاییه میشه و قاضی باید حکم بده. این لاریجانیها خدای نفاق و دروغ هستند.
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 15:11
arirang - سئول - کره جنوبی
کجاش افشاگری بود ؟
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 15:26
Omidjaber - سایتاماکن - ژاپن
شاید در طول تاریخ ایران اولین رئیس جمهور خیانت کار باشد. من گسی بودم که به این شخص رای داده بودم اما الاان فهمیدم که چقدر خام بودم. ای خدای مهربان از حق مظلومان و ضعیفان نگذار و هر گسی که به گشور و ملت خیانت می کند در عذاب جهنم که همهء شماها انرا قبول دارید بینداز.
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 14:37
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
ممنوع الخروج است چون ولایت فقه می داند که او شاگرد بهشتی بودهاست چون بهشتی از ماموران سیاه بودهاست واو هم جزوه ماموران سیاه است برایهمین ممنوع الخورج شدهاست ویک دلیل دیگر هم او میلیونها دلار پول دزدیده کشور را بنام فرزندان وخودش در بانک سوئیس واریز کرده است علاوه در ترکیه وقبرس و ولایت فقه چلاق تریاکی ولی باهوش فهمید کا او به فکر فرار است وخاتمی باتمام کاسه لیسی ولایت وبله قربان گفتن ودر زمان عفو عید قربان ممنوع الخروج او عفو نخوردهاست
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 13:55
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
عقده از سرو روش می‌ریزه، بسیجی‌ بی‌سواد.
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 17:52
سردار سپهبد - آمستردام - هلند
این تکیه کلام احمدی نژاد ( من تعجب میکنم ) را باید قاب گرفت.
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 18:02
saye20 - تهران - ایران
خدا لعنتش کنه پدر این ملت را درآورد مملکت را صدسال عقب انداخت آدم ریاکار و دروغگو و صیاص و عقده ای البته خدالعنتت کنه کسی را که احمقی نژاد را برسرکارآورد و خدالعنت کنه کسانی را که از او حمایت کردند دانسته و آگاهانه خدا لعنت کنه کسانی راکه این مردک را تبلیغ کردند
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 19:28
saye20 - تهران - ایران
خدا لعنتش کنه عذابی بود و رفت
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 19:32
hamid ganji - اشتوتکارت - المان
درود
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 20:16
hamid ganji - اشتوتکارت - المان
hamid ganji-اشتوتکارت- ای کافر
‌سه شنبه 30 مهر 1392 - 20:30
paksan - آمریکا - آمریکا
احمدی نژاد بگه ماست سفیده باورم نمی شه این آدم ذاتاً دروغگو و ترسوست و دروغهایی که میگه از سر ترس و فرار از مسئولیت هستش و سعی می کنه با خونسردی دروغ بگه که ترسش معلوم نشه و این در تمام انسانها تایید شده که آدمهای دروغگو ترسو هستند و وقتی باهاشون محکم حرف بزنی حتی زیرشون رو هم خیس می کنند ولی اگر با دروغگو با مدارا برخورد کنی و از سربزرگی و بی اهمیتی برخورد کنی طرف این برخورد رو ضعف طرف مقابل برداشت می کنه و شاخ و شانه کشیدن و حرافی و دروغ سازی و جوسازی میکنه و هرچقدر احساس کنه طرف مقابل مادب تر و با کلاس تره این روحیه و اعتماد به نفس بالاتر می ره که دروغهاش داره میگیره و اما اگر به عنوان مثال اوباما با احمدی نژاد یه برخورد شدید لفظی جدی می کرد خیلی زیبا می دید که احمدی نژاد خفه می شد فقط کافی بود دستور بده مثلا در خلیج فارس اگر تهدیدی علیه نیروهای آمریکایی از طرف ایران احساس کنند به بدترین شکل برخورد می کنند و اون موقع می دیدید که دیکتاتور و دروغگوش چطور قالب تهی می کردن
‌چهارشنبه 1 آبان 1392 - 05:24
hossein+87 - ایران - ایران
saye20 - تهران - ایران داداش ، خود نکبتش رفت ولی عذابش حالا حالاها نمیره! و خدا لعنت کنه بیسوادهای بیشعوری رو که این رو آوردن سر کار و براش سر و دست میشکستن. بر پدر و مادرشون لعنت.
‌چهارشنبه 1 آبان 1392 - 07:50
shahramareia - تهران - ایران
saye20 - تهران - ایران. کجا رفت؟ زیر عبای علی چلاق تا این افعی هست وضع مردم همین خواهد بود . رنسانس دینی!! . احمدی نژاد دروغگویی است که دروغگو تر از آن ابلیس است یکی نیست بهش بگه کار تو دوره تو یابو انجام شده حالا حکمشو تو امضا کنی یا دستورشو شفاهی بدی مگه فرقی داره؟؟؟
‌چهارشنبه 1 آبان 1392 - 08:20
omidvaran - نورکل - امریکا
بابا کابوس احمدی نژاد پایان یافت واو به مرگ سیاسی رسید اون متوهم از گردونه وانظار وافکار مردم رفت ومردم خاطرات اونو با خودش به فاضلاب ریختند - چرا بهر باهانه هرروز ازش خبر میذارین واگه خبر میدین چرا عکس منفور اونو که تهوع اورست دوباره باز چاپ میکنین این ادم نادان سمبل خیانت به اب وخاک وتلاش ابلهانه در نابودی مملکت وفروپاشی زندگی اقتصادی واخلاق اجتماعی یک کشور بوده وشایسته است به فاضلاب تاریخ فرستاده شود نه اینکه هر روز نام نحسش وقیافه مکروهش رو اینجا بیارین -- اخمدی نادان بجرم خیانت و نابودکردن اقتصاد ملی باید محاکمه شود
جمعه 3 آبان 1392 - 07:27
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
درود بر خمینی، خامنه‌ای، خاتمی، احمدی‌نژاد، لاریجانی، و تمام دارو دسته هاشون. چرا که اینها با جون و دل‌ و اخلاص تمام قسم خورده بودن و هستن تا آخرین ذره خون و خاک و مال و نفس و ناموس ملت ایران رو از بین نبرن، راحت نمیشن. ولی‌ ما مردم هنوز نشستیم و به این خون خواریها فقط نگاه می‌کنیم، به فکر فرو میریم، انگشت به پیشانی میمونیم، غصّه می‌خوریم. همین. در ضمن، تا یادم نرفته بگم: لعنت به جمهوری اسلامی.
شنبه 4 آبان 1392 - 13:59
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
اینکه ممنوع الخروج بودن افراد دست رئیس جمهور هست یا نیست موضوعیست که واقعا من نمی دانم راست است یا دروغ ! اما دروغگوئی احمدی نژاد برای من ثابت شده است. این فرد اصلا اعتقادی به راست گوئی ندارد و برای منافع خودش راحت دروغ سرهم می کند و چون ادعای فهم و شعور بالا دارد به تقیه هم متوسل می شود و دروغ گفتن برای وی راحت تر از آب خوردن است! فقط یک مورد را بگویم : ,d یکی از سفرایش را در یکی از کشورها vh صرفا بخاطر استقبال او از خاتمی در فرودگاه برکنار کرد! در حالیکه این امری متداول در تمام کشورهای متمدن جهان است و پست رئیس جمهور سابق و یا نخست وزیری سابق توسط مقامات بعدی هم محترم است و سفرا باید به آنها احترام بگذارند و به استقبال آنهابروند و این یک وظیفه ملی است . ولی همین احمدی نژاد بعد از اینکه متوجه شد سفیر ایران در آن کشور از خاتمی استقبال کرده سریع دستور می دهد که او را از سفارت عزل کنند !! حالا بنظر شما این گاگول احمدی نژاد می تواند در این ادعای خودش صادق باشد که چنین کاری را نکرده است ! ؟ احمدی نژاد آدم بدذات و دروغگو و کثیفی است !!
دوشنبه 6 آبان 1392 - 16:00
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
اینکه ممنوع الخروج بودن افراد دست رئیس جمهور هست یا نیست موضوعیست که واقعا من نمی دانم راست است یا دروغ ! اما دروغگوئی احمدی نژاد برای من ثابت شده است. این فرد اصلا اعتقادی به راست گوئی ندارد و برای منافع خودش راحت دروغ سرهم می کند و چون ادعای فهم و شعور بالا دارد به تقیه هم متوسل می شود و دروغ گفتن برای وی راحت تر از آب خوردن است! فقط یک مورد را بگویم : یکی از سفرایش را در یکی از کشورها صرفا بخاطر استقبال او از خاتمی در فرودگاه برکنار کرد! در حالیکه این امری متداول در تمام کشورهای متمدن جهان است و پست رئیس جمهور سابق و یا نخست وزیری سابق توسط مقامات بعدی هم محترم است و سفرا باید به آنها احترام بگذارند و به استقبال آنهابروند و این یک وظیفه ملی است . ولی همین احمدی نژاد بعد از اینکه متوجه شد سفیر ایران در آن کشور از خاتمی استقبال کرده سریع دستور می دهد که او را از سفارت عزل کنند !! حالا بنظر شما این گاگول احمدی نژاد می تواند در این ادعای خودش صادق باشد که چنین کاری را نکرده است ! ؟ احمدی نژاد آدم بدذات و دروغگو و کثیفی است !!
دوشنبه 6 آبان 1392 - 16:02
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.