مروارید؛ از زمان امپراتوری روم تا به امروز در موزه ویکتوریا و آلبرت لندن

بی بی سی :مروارید موضوع یک نمایشگاه جدید در موزه ویکتوریا و آلبرت لندن است. مروارید دارای تاریخچه جذابی ست که از زمان امپراتوری روم تا به امروزادامه دارد. این موزه پاییز امسال با همکاری موزه قطر نمایشگاهی از منشاء مروارید در کشورهای حاشیه خلیج فارس و همچنین سابقه مروارید از اوایل امپراتوری روم تا به امروز را به نمایش گذاشته است.

+24
رأی دهید
-1

raha1984 - هامبورگ - المان
من که اصلا دوست ندارم !! حالا میخواد گرونقمیترینش باشه یا بدلی !!!
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 22:44
Dara va sara - پرت - استرالیا
اروپا از زمان امپراطوری روم تا بحال فراز و نشیبهای بسیاری داشته. از جنگ و انقلاب گرفته تا گرسنگی و غارت اموال...جالب اینجاست که هنوز این چنین جواهرات با ارزشی در موزه باقی مانده.....اسلام دوبار به ایران حمله کرده. که بار اول.( جنگ قادصیه اول) کاخ مدائن را غارت کردند اتش زدند و کشتند و بردند. و بار دوم که همین 34 سال پیش بوده(قادصیه دوم). که دوباره شهرهای را اتش زدند و 250 هزار نفر را کشتند ...و فکر نکنم از جواهرات سلطنتی چیزی باقی مونده باشه..........جالب اینجاست که هنوز هم مسلمان دو اتیشه تو ایران داریم.
جمعه 26 مهر 1392 - 03:06
sharafYabi - بیمبه - انگولا
دوست عزیز جواهرات سلطنتی، تخت طاووس و تاج‌های کیانی ایران هنوز بزرگترین و مهمترین کلکسیون جواهرات در دنیا میباشد. حتی جواهرات سلطنتی انگلستان به گرد پای آن نمیرسد چه برسد به برابری.https://www.iranchamber.com/museum/royal_jewels/national_iranian_jewels01.php
جمعه 26 مهر 1392 - 13:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.