قتل در تنکابن با شلیک 4 گلوله‌ جنگی

فرمانده انتظامی تنکابن با تایید وقوع یک قتل در جاده 2 هزار تنکابن با شلیک چهار گلوله جنگی گفت: پلیس در حال پیگیری علت این مسئله است.

به گزارش فارس، کیومرث ابراهیمی با تایید خبر قتل مردم 55 ساله حد فاصل دو روستای تقی‌آباد و کشکو از توابع بخش مرکزی تنکابن اظهار داشت: عوامل اصلی قتل در دیگر استان کشور هستند که پلیس در حال پیگیری است.

بر اساس مشاهدات عینی افرادی که در مسیر جاده 2 هزار تنکابن تردد می‌کردند یک دستگاه مزدا تری سفید رنگ در حالی‌که شیشه مقابل راننده با چهار سوراخ ناشی از شلیک گلوله بود، متوجه زخمی شدن شدید راننده خودرو شدند و بلافاصله با تماس تلفنی مأموران پلیس 110، آگاهی و اورژانس 115 را از وقوع یک جرم مطلع کردند در حالی که خانمی جوان همراه راننده مزدا بوده و با وضعیت روحی بهم‌ریخته و شوکه شده در کنار خودرو گریه می‌کرد.

به گفته این شاهدان از ظواهر امر مشخص بود مقتول با شلیک چهار گلوله به بالاتنه‌اش مورد اصابت قرار گرفته و در ابتدا‌یی‌ترین لحظات واقعه بر اثر خونریزی شدید به کام مرگ رفته است و کسی نیز ضارب یا ضاربان را در حین اقدام به این سوء قصد و یا پس از آن مشاهده نکرد.

اما از شواهد امری که در محل سو قصد مشخص است ضارب یا ضاربان سواره و به احتمال قوی با خودرو یا موتور سیکلت با در نظر گرفتن این مهم در محلی که از دید روستاییان و افراد عبوری دور باشد در مکانی خلوت از عبور و مرور جاده 2 هزار با تعقیب، مراقبت و موقعیت‌سنجی و انتخاب نقطه کور، مقتول و همراه ا‌و را غافلگیر و با شلیک مرگبار چهار گلوله وی را به قتل رساندند.

پس از اطلاع‌رسانی افرادی که این صحنه را در مسیر جاده 2 هزار بخش مرکزی حد فاصل دو روستای تقی‌آباد و کشکو مشاهده کرده بودند مأموران پلیس آگاهی و بررسی جرایم و اورژانس  115 پس از حضور و تحقیقات در محل وقوع جرم و طی تشریفات ویژه و نمونه‌برداری، چهار پوکه گلوله جنگی کشف و برای بررسی با سایر موارد و همچنین انتقال جسد، خودرو و نیز همراه مقتول به مقر پلیس توسط مراجع ذی‌صلاح، پرونده وارد چرخه بررسی‌های کارشناسی پلیس ویژه جرایم مذکور شده است.

+24
رأی دهید
-9

minajun - تهران  -  ایران
لابد یارو توی کار انرژی هسته‌ای بوده ترورش کردن مثل اونای دیگه وگرنه آدم عادی گلولهٔ جنگی نداره که
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 06:02
hovakhshatare - تهران - ایران
جمله‌بندی این خبر افتضاحه. یه جمله‌ی صحیح تو کل خبر پیدا نمی‌شه. جمله‌ها نه سر دارند، نه ته دارند، نه فعل و فاعل‌شون معلومه. کی این خبر رو نوشته؟ یه نفر که مدرک دوم ابتدایی داشته؟!
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 07:46
siavash2111 - ویسبادن - آلمان
مرگ طرف زیاد مهم نیست واسه ماموران مهم اینه که اسلحه را پیدا کنند
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 08:05
دوستدار - استهکلم - سوئد
مگر مقتول همرا ه نداشته؟ خوب اگر داشته می داند مقتول را چگونه ترور کردن و یا تروریستها سوار برچی بودن. و شاید هم خود همراه مقتول قاتلین را بشناسد. ادم چه بگه والله عجب!
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 08:36
shooshtari - اهواز - ایران
جمله بندی خیلی بدی داره متن خبر ضمنا نوشته خانمی جوان همراه راننده بوده اونوقت در مورد چگونگی شلیک و موتور و غیره داستان سرایی کرده خوب از خانومه می پرسن دیگه
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 13:12
hovakhshatare - تهران - ایران
توی متن خبر نوشته: از شواهد امری که در محل سو قصد مشخص است ضارب یا ضاربان سواره و به احتمال قوی با خودرو یا موتور سیکلت .. !! به احتمال قوی با خودرو یا موتورسیکلت؟؟!! یعنی پلیس احتمال این رو هم در نظر گرفته که ممکنه ضاربان سوار بر الاغ حمله کرده باشند؟! یا مثلا سوار بر بشقاب‌پرنده؟!
شنبه 27 مهر 1392 - 09:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.