کمک داور دربی ۶۹ صحبت‌هایش را تکذیب کرد ,کریمی: دشمنانی که قبلاً دوستم بودند، علیه ما جنگ راه‌ انداخته‌اند

کمک داور سابق فوتبال ایران گفت: این جنگی است که پس از برنامه 90 آقایانی که قبلا دوستم بودند و امروز دشمنم شده‌‌اند علیه من راه انداخته و هدفشان خراب کردن وجهه من و برخی افراد است.

مرتضی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص صحبت‌هایی که در چند روز اخیر به نقل از وی در سایت‌های خبری مبنی بر اینکه قبل از دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس از دوستان پرویز مظلومی پول دریافت کرده است تا دربی را به سود آبی‌ها دربیاورد، گفت: در شهرستان هستم و متأسفانه من هم چنین صحبت‌هایی را شنیده‌ام و فهمیده‌ام که این مصاحبه در سایت‌هایی که معتبر نیستند درج شده است و این در حالی است که چنین مصاحبه‌ای را نه در گذشته و نه حتی در این یکی دو روز اخیر انجام داده‌ام.

وی ادامه داد: چنین حرف‌‌هایی را نزده‌ام و تمام آن را تکذیب می‌کنم. نه به شوخی و نه جدی و نه به طور رسمی این صحبت‌ها را مطرح نکرده‌ام و چون در تهران نیستم تا به امروز از متن این مطالب خبر نداشتم.

کریمی تأکید کرد: به محض بازگشت به تهران از سایتی که ابتدا این خبر را درج کرده شکایت کرده و تا آخر پای شکایتم خواهم ایستاد چرا که این مطالب صد در صد کذب است.

 کمک داور سابق فوتبال ایران گفت: این جنگی است که پس از برنامه 90 آقایانی که قبلا دوست من بودند و امروز دشمنم شده‌‌اند برعلیه من راه انداخته و هدفشان خراب کردن وجهه من و برخی افراد است.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا همیشه نام وی در این قضایا به میان می‌آید، گفت: چون آشکارا صحبت می‌کنم و شفاف‌سازی می‌کنم. من حقایق را مطرح می‌کنم و الان این حقایق دامنگیر من شده است ضمن اینکه چون رشته‌ام خبرنگاری است می‌دانستم اگر چنین صحبت‌هایی را بکنم برخی افراد درصدد خراب کردن من برخواهند آمد.

وی یادآور شد: چرا خبرگزاری‌های معتبر چنین مصاحبه‌ای را از من منتشر نکرده و تنها یک سایت از قول من این را نوشته است. آنها فکر می‌کنند چون تعهدی ندارند می‌توانند هر حرفی را که دلشان می‌خواهد بنویسند.

کریمی در خصوص دریافت 16 میلیون و یک تلویزیونی LCD قبل از دربی 69 گفت: مگر طرفم دیوانه است که به جای پول به من LCD بدهد. این حرفها کذب است و از آنها تعجب می‌کنم. جالب اینکه این روزها وسایل خانه هم جزو ابزار تبانی اضافه شده است.

کریمی گفت: کسانی که سواد رسانه‌ای داشته باشند با خواندن متن مصاحبه می‌فهمند که این مطالب می‌خواهد من و محسن قهرمانی را خراب کند. این سایت باید صدای من را داشته باشد و در غیر این صورت به طور حتم تا پایان شکایتم خواهم رفت.

وی در پایان گفت: اگر بخواهم حرف بزنم این کار را با خبرگزاری‌های معتبر و مطرح انجام می‌دهم و باز هم تأکید می‌کنم که برخی درصدد کوبیدن و خراب کردن من و قهرمانی هستند.

+52
رأی دهید
-24

dave07 - سیدنی - استرالیا
دزدترین تیمه ایران از اوله انقلاب تا الان همین پرسپولیسه خبیث بوده ولی‌ همیشه دسته پیشو گرفته که پس نیفته
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 16:26
بی غم - تهران - ایران
به به!!! سایت های دروغگو پرسپولیسی به اندازه کافی ضایع شدید !!! از سایت یوکی بعیده که هر خبر کذبی رو از هر سایت جعلی وارد اینجا کنه!!! همونطور که توی کامنت قبلی نوشتم اگه تکذیب هم نمی کرد یه بچه چهار ساله هم می تونست متوجه بشه که تمام اظهاراتش جهت دار وبرای خراب کردن وجه استقلال و مظلوم نمایی پرسپولیسه.
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 17:42
paksan - آمریکا - آمریکا
فقط ببینید دایی چقدر حقیر و بدبخت هستش که برای فرار از چاهی که خودش کنده به چه کثافت کاری هایی دست می زنه و مشخصه کارچاقکن ها چه کارهایی که نمی کنند و امروز دیگه مثل روز روشنه که این دایی و حلقه فاسد دایی هستند که دارند شلوغش می کنند تا پرونده بازی سپاهان رو مختوش و منحرف کنند با آوردن مطلب بی سروته . دایی می خواد حالا که داره دستش رو میشه و مدارکی که گفته همه یه طوری خودش رو متهم ردیف اول می کنند بقیه رو هم وسط بکشه تا تو این فضای دودی از قانون فرار کنه
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 17:37
cantona - شاهین شهر - ایران
از همان اول هم مشخص بود این شایعات مضحک را کار چاق کن ها و نوچه های علی لابی و رویانیان در یکسری سایت های غیر معتبر و فله ای به راه انداختند تا پای استقلال را هم به این ماجرا باز کنند و خودشان را از این فشار و منجلابی که گرفتارش شده اند نجات دهند .
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 18:07
dkdk - اسلیس - دانمارک
پکسن - آمریکا - آمریکا چرا مزخرف میگی‌!!! آخه دایی با اون شهرت جهانی.با این همه کمک‌های بشر دوستانه که تو و امثالت توی خواب هم نمیبیند و با این همه ثروت نیازی به این کارها ندارد.اما تا بحال ده‌‌‌‌ها مورد از قلعه نوعی پیش آمده از کتک زدن داور در پمپ بنزین تا خریدن بازیکن و جریان معروف علی‌ حساب یارو را برسون.بهرحال معلوم بود قلعه نوعی با داشتن باند و آدمهای مختلف راحت سر صدای این جریان را می‌‌خواباند.
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 19:31
nader46 - لندن - انگلیس
هاهاها این حرفها دیگه واسه فاطی تمون نمیشه،،آبی که ریخته شده دیگه جمع شدنی نیست،،خب معلومه باند قلعه مافیا و دوستان جرایدی و رشوه گیر به خیال خود میخوان داستان را ماست مالی‌ کنن،،اما غافل از اینکه دست همتون از اول هم رو بود حالا چه پشت پرده چه با رشوه،،در اخر باز هم رو سیاهی به قلعه زغال رسید،،اولین کسانی‌ که فساد و رشوه را در ایران مد کردن استقی‌ها و قلعه مافیا و پرویز مو قشنگ و امثال این اشغال‌ها هستن،،با این حرفهای یک من صد غاز استقی‌ها ,,اصل ماجرا را نمیشه کتمان کرد*3*10*10
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 19:54
cantona - شاهین شهر - ایران
چیزی که فعلا مشخص و ثابت شده است تبانی ها و رشوه دادن های اطرافیان دایی مثل دهقان ، مولایی ، آن آقای عکاس و محمد دایی به محسن قهرمانی است . مگر میشود خود دایی از این اتفاق ها بی خبر باشد ؟! حالا هم با درست کردن این شایعات بی پایه و اساس میخواهند توجه افکار عمومی را به سمت استقلال برگردانند ...
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 18:09
bozorg - همدان - ایران
خجالت بکشید قرمزها اقای دایی چرا ضعیف بودنتونو میخواهید این شکلی جبران کنید فردوسی ÷ور یک ابله فقط برا اینکه برنامش جذاب بشه هر کاری میکنه لعنت لعنت لعنت
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 20:21
pull.over - دوحه - قطر
حتی با تکذیب این قضیه هم ما پرسپولیسی فراموش نمیکنیم توی اون چند دربی معروف همه کار کردند تا استقلال پیروز بشه....گل صحیح ممد نوری و پنالتی ها!
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 20:44
abdolmalek - رامسر - ایران
سلطان مافیا کیه،خمیر کله مرغیه..کیسه شر و ور ننویس اینجا..
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 20:56
انقلاب دوم - هامبورگ - آلمان
معلومه که این حرفهارو باید تکذیب کنه چون پای آبرو و زندگی‌ خودش و خیلی‌‌های دیگه در خطره، ولی‌ مطمئن باشید تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها، این تبانیها اتفاق افتاده و فساد هم نه فقط فوتبال بلکه همه جای ایران را فرا گرفته، حالا این که این آدم یا یه شخص دیگه رشوه گرفته مهم نیست بلکه باید قبول کنیم که خیلی‌ چیزها در این مملکت پاک نیست و نباید سر خودمون را زیر برف بکنیم.
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 20:18
perspolisi - سیدنی - استرالیا
آخه دیگه سابقه تو و اون قهرمانی واسه همه معلومه، چه اینارو تکذیب بکنی‌ یا نکنی‌ معلومه چه کار بودی و هستی‌. میخوان تو و قهرمانی رو خراب کنن؟؟؟؟ مرغ پخته هم خندش میگیره
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 05:04
hamidla - هامبورگ - المان
dave07 - سیدنی - استرالیا. آخه ببین کی‌ برا لنگیها بازی می‌‌کنه. همه پاچه خواران. همین علی‌ دمبه از همه بد تره. پاچخوار بزرگ همان آن هست!
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 07:55
khoda boze - تبریز - ایران
اقائ کریمئ...خوب مشکل خودت هستش که دوستاتو نمشناسی .همان دوستت که پیشش این حرف زدئ و فکر کردئ مثل داداشته..این کارئ که کردئ که شکئ نیست.چون دوستت تمام ماجرا را به علیپور گفته..برا همین سرئ رفتئ کنار و گفتئ من دیگه کارئ به داورئ و ورزش ندارم..ولئ فکرش نکردئ همیشه حق به حقدار میرسه....ننگ بر خائن ...و تیمهائ که با پول و ......برنده میشن.مثل تیم ساواک
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 11:35
رجب علی - تگزاس - امریکا
آخه حف ئاربی طرفدار آبی ها باش ی و به نفع اونا پرچم بزنی آخه همین گروهبان قندلی خودمان(قلعه مرغی) چقدر هی میگفت بابا پول داورهای مسابقه کمه باید فدراسیون بیشتر به داورا پول بده خب یه نون به شما قرض داده درعوض شما هم بازی رو درآوردی اگنه همه خلق عالم میدونستن اون گل افساید نبود (بقول شما اشتباه داوری بود) راستی چرا این همه اشتباه ها فقط بر ضد پرسپولیس می افته البته نگید که به نفع پرسپولیس هم سوت زده شده که خنده ام میگیره من روز اولی که برای پرسپولیس یه سوت زده شد گفتم از حالا به بعد ببیند چند سوت میخوان برعلیه اون بزن و چند امتیاز هزینه بکنن حالا به خایر اون یه سوت که به نفع پرسپولیس زدن میخان یه 10 تا 15 امتیاز از پرپولیس بزنن
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 11:55
Azadikhah - تكسل - هلند
جناب کریمی‌ شما خودت این حرفها رو زدید حالا میگید من این حرف‌ها رو نزدم!ای بابا این وسط کیو باید باور کرد!؟
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 13:41
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
dave07 - سیدنی - استرالیا - paksan - آمریکا - آمریکا - بی غم - تهران - ایران - bozorg - همدان - ایران - cantona - شاهین شهر - ایران و بقیه استقلالیهای بدبختی که حاضرید شرف و وجدان خودتان را هم برای مافیای رژیم بفروشید! خوبه همین دیروز سردار کله مرغی از مجلس سر در آورد! نگاه کنید ببینید چند تا استق لالی مافیایی که تیم نوکر رژیمشان از روز اول انقلاب جزو جیره خوران جمهوری نکبت بار اسلامی بوده چطور فرار رو به جلو را شروع کرده اند و به افشاگر تمامی این جریانات فاسد پشت پرده فوتبال ایران و افتخار فوتبال ایران و جهان علی دایی حمله میکنند. شما بدبختهای سایبری اگر یک هزارم افتخارات دایی را داشتید چه کار میکردید عقب مانده های ذهنی؟!!
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 15:36
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
dave07 - سیدنی - استرالیا - paksan - آمریکا - آمریکا - بی غم - تهران - ایران - bozorg - همدان - ایران - cantona - شاهین شهر - ایران و بقیه استقلالیهای بدبختی که حاضرید شرف و وجدان خودتان را هم برای مافیای رژیم بفروشید!. اگر علی دایی این کار را نمیکرد کدامیک از شما روحتان از این مسائل خبر داشت یا صدای مسخره تان در می آمد؟! تمام تیم استقلال و سپاهان جنایتکار یا تبانی و داور خریدن در این چند ساله جام آوردند. معلوم است که باید تکذیب کنند! پ نه پ طرف میاد یک امضا هم میده میگه آره من بودم پول گرفتم! آی کیو 13 ها ! علی دایی وجود داشت نه مثل شما...! علی دایی اگر کوچکترین نقطه ضعفی داشت رژیم تا بحال ده باره سرش را زیر آب کرده بود چون این رژیم قهرمان کش است و هیچ افتخاری را در سطح ملی بر نمی تابد. شما حسودان و بدبختها از شدت حسادت نمیدانید مختان را به کدام دیوار بکوبید!
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 15:40
princesse - تهران - پرژن
حتما ساید بای ساید گرفته تکذیب کرده .! بعضی‌‌ها چه ساده هستن پ نه پ رئیس باند مافیا عینک دودی می‌زنه میره تو افق محو می‌شه ؟!
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 22:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.