دعای حاج منصور ارضی در روز عرفه: خدایا مرگ هاشمی را برسان !

مداح جنجالی تهران، در مراسم دعای عرفه که در حسینیه لباس فروش ها برگزار شد، به هاشمی رفسنجانی حمله کرد و گفت خدایا مرگ هاشمی را برسان.»

به گزارش پارسینه منصور ارضی با اشاره به خاطرات منتشر شده از هاشمی رفسنجانی در مورد شعار «مرگ بر آمریکا» اظهار داشت: «خدایا مرگ هاشمی را برسان.»

در همین حال اکبر هاشمی رفسنجانی با اشاره به سخنرانی نیمه تمام خود در کرمانشاه که در آن برخی مراسم را با شعار «مرگ بر آمریکا» بهم زدند گفت دولت محمود احمدی‌نژاد مردم را به روحانیت بدبین کرد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا آقای هاشمی دراین‌باره گفت: «عمل‌کرد دولت قبل مردم را به روحانیت بدبین کرد و افراط و تفریط‌هایی را با تحریفات عجیب به وجود آورد. دیدید که متاسفانه در سخنرانی عصر امروز [عصر روز دوشنبه] ما هم چه شد.»رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران، با اشاره به سخنرانی نیمه تمام خود در کرمانشاه هم‌چنین گفت: «خودمان را کشتیم که بگذارند صحبت کنیم، اما نشد».

گفتنی است در جریان سخنرانی روز دوشنبه هاشمی رفسنجانی نیز برخی از حاضران با سردادن شعار «مرگ بر آمریکا» مانع ادامه آن شدند در حالی که آقای هاشمی چندین بار خواستار توقف شعارها شد، اما در نهایت تصمیم به اتمام سخنرانی گرفت.

او ساعاتی پس از این ماجرا در جمع روحانیون کرمانشاه سخنرانی دیگری داشت که با آوردن مثال از آن به عنوان نمونه‌ای از رفتار افراطی گفت که امیدوار است «روحانیون در مسیر دوری از افراط و تفریط قدم بردارند».

گفتنی است واکنش‌ها به سخنان هاشمی رفسنجانی به‌دنبال نقل خاطره‌ی وی با آیت‌الله خمینی افزایش یافت. هاشمی در این خاطره گفته بود رهبر پیشین ایران موافق حذف شعار «مرگ بر آمریکا» بوده است. انتشار این اظهارات، که به فاصله کمی پس از سفر حسن روحانی رئیس جمهور ایران به نیویورک و گفتگوهای خبرساز مقام‌های دو کشور با یکدیگر انجام شد، واکنش منفی گروهی از محافظه‌کاران را در ایران به دنبال داشت. یکی از شدیدترین واکنش‌ها توسط محمدعلی جعفری فرمانده سپاه پاسداران ایران صورت گرفته بود. سرلشکر جعفری با انتقاد از «افرادی که در مسیر ایجاد انحراف در بیانات آیت‌الله خمینی و ادعا می کنند که حضرت امام موافق تعطیلی شعار مرگ بر آمریکا بودند» گفته بود: «مردم دست آنها را خوانده‌اند و فریب فضاسازی های آنان را به نفع دشمن نخواهند خورد.» فرمانده سپاه بود: «بعد از فتنه سال ۸۸ دیگر حنای آنها برای مردم رنگی ندارد و بدانند که مردم انقلاب ما محکم تر از این حرف ها هستند و حاضر نیستند ایستادگی روی ارزش‌ها و اصول انقلاب خود را که حاصل خون شهیدان است از دست بدهند.»

با این حال با شدت گرفتن انتقادها از هاشمی توسط محافظه‌کاران، نهایتا رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته است که بازنشر بخشی از خاطرات او در وب‌سایت رسمی‌اش «اقدامی نادرست و بدون هماهنگی» بوده‌است. در همین حال روز گذشته سخنرانی اکبر هاشمی رفسنجانی در کرمانشاه با شعار «مرگ بر آمریکا» ناتمام ماند.

+50
رأی دهید
-167

گربه_سگ - لوزان - سوئیس
حاج منصور عوضی.....
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 22:17
lovestory - ترندهایم - نروژ
اگه خدایی وجود داشته باشه من دعا می‌کنم مرگ همتونو یکشبه بیاره تا در عرض یک شب از وجود نحس و شومتان و طرفداراتون راحت بشیم.امین
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 23:01
Rezanl - امستردام - هلند
گوره بابای هردوتاتون.
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 22:41
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
هر چند که میدانم: با دعای گربه سیاه، باران نمی بارد ولی می خواهم دعای ارضی را کامل کنم: خدایا مرگ همه کلم به سران را برسان!
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 23:37
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
امین . یک سگ کمتر . البته یکی‌ هم بیاد برای تو و اون صید علی‌ یک دست دعا کنه .
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 23:46
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
به اعتقادات دیگران احترام بذارید.
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 23:50
دنیای وحشی - تهران - ایران
من دعا میکنم هرچه آدم مکار و حلیه گر درحکومت اسـ... ایران درراس امور ملت بدبخت ما قرار گرفته نیست و نابود شوند و همچنین مریم فاحشه خانم رییس شهر نوی مسعود رجوی و خود ملعون مسعود رجوی و دارودسته اش نیز به همراه ملایان به فلاکت برسند تابلکه بعداز این همه سال بدبختی که از سایه شوم این بی شرفها نصیبمان شد بتوانیم یک نفس راحت و به دوراز اضطراب بکشیم .آمین
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 01:31
sheys - توکیو - ژابن
کالیفرنیا-آمریکا ..... کلاس بی‌خود نزار از همه بی‌ سوادتر و بی‌ کلاس تر......
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 05:34
paksan - آمریکا - آمریکا
این حاجی که می بینید با مال حروم و دزدی و کلاه تو کلاه کردن گوشت اضافه کرده به بدنش و انقدر پوستش کلفت شده که دیگه برای خودش امپراتوری جداگانه داره و برای خودش دولت میاره و می بره اینا نخاله هایی بودن که تو این انقلاب با ریا و بلغور کردن کلمات مسخره به اسم امام حسین و حسن و زمان بیزینس راه انداختن و این روضه خونی های که هر ساعتش میلیون ها تومن قیمت می خوره تازه نمونه ای از خروار است البته توجه کنید این آقایان فقط واسه بازاری های گردن کلفت و پولدار مثل همین بازار لباس فروشها و فرش فروشها و پارچه و طلا و .. غیره فقط روضه می خونن و بازارها رو بین هم تقسیم کردن که دعواشون نشه و کلاً دین ومذهب شده بیزینس آقایون و وقتی میگن اسلام داره از بین می ره یعنی یا روضه ها خلوته یا کسی پول نمی ده واسه روضه خونی اینها
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 05:36
paksan - آمریکا - آمریکا
تمام هنر اینها مرگ گفتن و مرگ خواستن برای دیگرانه و جالبه سی ساله با این شعار دارن نون درمیارن و حالا یکی آمده یه چیزی گفته که بیزینس اینا رو داره بهم می ریزه این شعار درکنار تحریمها همشون مایه برکت هستش و این برادران قاچاقچی از رئیس بسیج و سپاه گرفته تا این نوچه های فساد اقتصادی همشون دستشون تو یه کاسه اس و خوب می دونن برداشته شدن تحریمها فاتحه بیزینس های اینها رو می خونه
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 05:39
iran-null-ukrain - کی اف - اوکراین
عوضی لجن....شما مداحها از همه اشغالتر و بی ناموستر هستید...
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 06:52
saye20 - تهران - ایران
بدان منصور ارضی این نفرین پای تو و خانواده ات را خواهد گرفت تو داری کسی که یار امام بود و شخص مومن را نفرین می کنی ای آدم پاچه خوار و بادمجان دور قابچین موسوی را در شب قدر نفرین کردی چه شد او محبوب دلهای ما ملت ایران و جهان شد و تو و امثال تو منفور دلهای ملت ایران و جهان هستید به امید روزی که خداوند نسل شما را از روی زمین بردارد انشاءالله
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 07:15
raha1984 - هامبورگ - المان
حاجی عوضی خدا مرگ همتون رو برسونه به زودی و زودتر از همه مرگ ذسته جمعی بیت رهبری
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 07:39
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
میگم که مملکت افتاده دست یه عده روانى. خودشون هم با خودشون بدن. اگر خمینى گور به گور هم الآن زنده بود، مطمئن هستم او را هم در حبس خانه گى قرار میدادند. یه عده جانى روانى سادیستى کثیف. طرفدارهاى این رژیم هم مثل خودشون هستند. یه روز زنده باد این و یه روز مرگ بر اون. این شده زندگیشون. صبح تا شب مثل گوسفند بع بع کنان راه بیفتند دنبال چوپان و سگهاش.
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 07:57
ir2013 - کرج - ایران
حجی اجی مجی منصور پیر شده از علائم پیری هست عیبی نداره
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 08:08
کبالت3 - کرج - ایران
تو این شب عزیز منم دعا میکنم خدایا مرگ هر چی دین و مذهب و نژاد پرستی و فرقه پروری رو برسان .
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 08:09
omidvaran - نورکل - امریکا
lمردک ابله که از دین مغازه درست کردی وبا شارلااتانی دم ودستگاه ساختی اگر دینی هست و حسابی ودنیای دیگه ...اونجا چوب تو استینت میکنن بخاطر اینکه راه حق رو وارونه نشون میدی ودین فروشی میکنی
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 08:26
samira joon - مشهد - ایران
درسته دعای مرگ برای دیگران بده ولی ایشاا.. خدا مرگ همه ی بد خواهان مردم ایران رو برسونه
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 09:03
بشنو از نی‌ - لوگانو - سویس
,,,,,,,,,,,,,به اعتقادات دیگران احترام بذارید.,,,,,,,,,,,. . عجب حرف چرتی هست، من چه جوری به اعتقادات یک مشت جنایتکار احترام بگذارم؟ به اعدامها احترام بگذارم! به شلاق زدن‌ها احترام بگذارم! به سنگسار ها احترام بگذارم! به دزدیها یا پخش مواد مخدر در جامعه احترام بگذاریم! به کشتن عزیزمان سهراب و ندا احترام بگذاریم....با آرزوی شهادت هر چه زودتر شما و همراهان شما
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 09:05
شاهپور شاهرخی - تهران - ایران
تو مملکتی که ، مداحش میشه خط دهنده و تصمیم ساز سیاسی و مردان سیاسیش میشن روضه خون و مداح .. دیگه از این بهتر نخواهد شد !!!
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 09:14
sasan1309 - رفسنجان - ایران
یک مداح که دولت قبل و این دولت همه جا مرگ سیاستمداران را میخواد. حتما مورد تایید است وگرنه 10 بار اعدامش کرده بودند
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 10:30
Azadikhah - تكسل - هلند
رفسنجانی‌ بمیره هم چیزی گیر شما روضه خان ۲ زری آغا نمیاد
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 11:20
kamran631 - لیون - فرانسه
کاش سید علی‌ گدا سگ دست, ولی‌ وقیح رو هم بهش اضافه میکردی !!
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 11:20
mammal - لندن - انگلیس
خبر مرگه همتون و اطرافیاتون بیاد
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 11:26
من حرف حساب می زنم - تهران - ایران
شما دستمال به دستهای کثیف مرده باد زنده باد اگر بمیرید ایران نفس تازه ای می کشد !!!!!!
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 16:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.