استتار مجسمه برهنه در محل برگزاری نشست ژنو به احترام هیئت ایرانی

مسئولان سازمان ملل متحد در سوئیس، مجسمه برهنه یک مرد که در ورودی ساختمان سازمان ملل متحد در ژنو است را به احترام هیئت مذاکره کننده هسته ای ایران با پارچه پوشانده اند.

به گزارش نامه، دور تازه مذاکرات ایران و گروه ۱+۵ قرار است از روز سه شنبه در ژنو آغاز شود.

رسانه های سوئیس خبر دادند که مجسمه مرد برهنه در این اثر هنری که در در ورودی ساختمان سازمان ملل متحد در ژنو به وضوح قابل رویت است و مقام های سازمان ملل متحد از بیم حساسیت دیپلمات های هسته ای ایران، این مجسمه را استتار کرده اند.

+114
رأی دهید
-64

mountainman - استکهلم - سوئد
اگه احمدی نژاد میبود الان چند تا جعبه گوجه اونجا میزاشتن تا بیکار نباشن
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 12:38
ای حماسه آفرین - زوریخ - سوئیس
خب که چی ترسیدند هیأت ایرانی ماتحت مجسمه رو ببینند و شروع کنند به استمناء کردن؟
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 12:38
MR.BLACK - جاکارتا - اندونزی
روحانی مچکریم
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 13:57
motalleb - یوتبوری - سوئد
خاکه عالم بر سرتون با این عمل چیرو میخواهین ثابت کنین ؟یعنی از جمهوری اسلامی میترسین یا نقشه جدیدی برای چاپیدن ایران دارین؟. شما وقتی در کشوری با مهد آزادی چون سوئیس چنین اقدامی میکنید به خاطر افکار پوسیده از مردم ایران چه انتظاری خواهیم داشت. نتیجه اینکه همه دولتها فقط به فکر سوئ استفاده هستند بااستفاده از ابزارهایی به نام طرفدار آزادی........
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 13:57
ari jojeh - تهران - ایران
دنیا به چه ذلالتی افتاده که به خاطر چهار تا آخوند چلغوز باید اینقدر خوش رقصی بکند تا آقایان بهشان بر نخورد و پای میز مذاکره بنشینند، آخوند مفت خور دنیا را هم به خود سانسوری وادار کرده، و دارد به ریش دنیا میخندد.‌ای ملت اگر فکر این هستید که دنیا برای شما کاری کند سخت در اشتباهید، چون خود دنیا هم گرفتار آخوند است.
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 14:21
nassau - مالاگا - اسپانیا
تا پارسال از این غلطا نمیکردید، چی‌ شد امسال یهو...
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 15:00
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
خاک بر سر این طرز فکر و به اصطلاح فرهنگ عقب مونده ای که مثل آفت افتاد به جون کشور ایران و هر کس که به هر نوع تاییدش میکنه.با همه دنیا متفاوت و غیر عادی...تاسف.
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 17:19
dara20 - تهران - ايران
سفرای فاسد رژیم در جای جای جهان وارد استخر‌های مختلط می‌‌شوند و به دختران خردسال هم تعرض جنسی‌ میکنند آنوقت خاک بر سر سازمان بی‌ ملل که به این اوباشان عمامه بسر باج میدهد. باید بجای مجسمه آقای هفنر و ۴۰ تا مرد برهنه را دعوت میکردند تا پشت پرچم آخوندی قرار بگیرند.
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 18:38
kasra persia - لندن - انگلیس
واعظان کین جلوه بر محراب و منبر میکنند ,,, چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند ,,,, گوئیا باور نمیدارند روز داوری,,, کین همه قلب و دغل در کار داور میکنند ,,, مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس ,,, توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 19:15
ekman - شیراز - ‫ایران
کافی بود یک دسته گل روی سنبل مجسمه میگذاشتند و دیگه احتیاجی به پرده و کرکره نداشتند. دسته گلی همیشگی و نه فقط برای خوش آمدن و یا بد آمدن گروهی.
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 19:35
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
برای کسانی که اینجا کامنتهای بیمورد میگذارند. انقلاب ما همچو بذر درختی بود که در رشد است و سایه اش انشأالله تمام جهان را در بر خواهد گرفت. روایتی از امام راحل :این انقلاب را به سراسر جهان صادر خواهیم کرد.
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 21:17
birmingham - شیراز - ایران
خب میدونن مسلمان جماعت شهوتی هست میخواستن با این کار متمرکز باشن به جلسه وگرنه همی‌ این هیأت چشماشون رو میدختن به مجسمه اصلا نمیدانستن واسه چه رفتن
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 23:18
khodaye khodayan - استکهلم - سوئد
فدای آقا ، امام راحل ... غلط کرد، مگر دنیا ابله هایی مثل شما ساندیس خوران که برای دنیا تصمیم میگیرین
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 23:33
omidvaran - نورکل - امریکا
پس علت شکست مذاکرات جلیلی معلوم شد (: اون بدبخت عقب مونده ذهنی تمام مدت مذاکره حواسش پرت میشده ونمیتونسته تمرکز کنه چون شمبول این یارو میرفته تو چشمش !!
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 08:46
کبالت3 - کرج - ایران
این کاترین از خودش ترسیده بلاخره بعد عمری مذاکره و مراوده فهمیده که اینا از همون قماشین که برای خر تنبون میدوختن تا اسلام به خطر نیفته کبلائی.
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 09:19
salar67 - تبریز - ایران
من متوجه نمیشم چرا باید یه مجسمه لخترو بزارن تو انظار عمومی هدف از این کارشون برام جالبه
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 10:09
cyrus parsian - اصفهان - ایران
شرم و حیا حدی داره کار ی به دوره اسلامی نداریم فقط رجوع کنید به تخت جمشید یه نقش برجسته سکسی نمیبینید فرهنگ ما با این چشم رنگ ها نمیخوره!!
‌چهارشنبه 24 مهر 1392 - 10:16
مالك استر - ایران - تهران
فداى اقا (-ارومیه - دامغان) ،،،،،من هم با نظر جنابعالى موافقم ، خدا رو شکر که بعد از اباد کردن ایران اسلامى (با دروغ و دزدى و فقر و فساد و فحشا و اعتیاد و انواع بیماریهاى روحى و روانى و از بین بردن ایمان واعتقاد اکثریت مردم ایران وتنفر از اسلام که البته توسط مزدورهایى مرتجع و بیسواد مثل جنابعالى توى اىن سى و اندى سال شکل کرفته ) حالا کم کم کشورهاى غربى هم متوجه شدن که براى ترقى بیشتر باید شروع کنند به واردات اسلامى. از ایران که صد البته شروع این واردات همانطورى که از صدر اسلام هم رایج بوده ابتدا با ورود عضو جنسى (صد البته ختنه کرده اسلامى ) شروع میشود به همین خاطر در اولین اقدام عضو جنسى از نوع غربى (کافر ختنه نکرده ) انرا بوشانده اند،،،،، در اخر یه نصیحت برادرانه فدایى : برو بدنبال یه شغل شرافتمندانه و ابرو دار بجاى مزدورى و ادم فروشى و کمى مطالعه کن. (اى بز افخم رهبرى) و ننک بر شما باد که اسلا مى که در روح و قلب مردم ایران جاداشت رو به لجن و توى خشتک خودتون. کشیدید .  
‌پنجشنبه 25 مهر 1392 - 09:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.