قتل مرد میانسال آخرین جرم تبهکار عاشق

مرد تبهکار که کلکسیونی از جرایم را در پرونده خود دارد، در آخرین اقدام مجرمانه خود بر سر دوستی با یک دختر معتاد مرد میانسالی را کشت.

به گزارش خبرنگار مهر، ساعت 5 و 20 دقیقه 10 تیر ماه امسال از طریق مرکز فوریتهای پلیسی وقوع یک فقره مصدومیت منجر به فوت از بیمارستان امیرالمؤمنین به کلانتری130 نازی آباد اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری و بررسیهای اولیه مشخص شد "عزیز . ع" 52 ساله بر اثر ضربات چاقو به ناحیه گردن در خیابان اوجانی از سوی فردی به نام "مهدی . د" مجروح ، به بیمارستان منتقل و فوت کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" و به دستور شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز رسیدگی به پرونده در اداره دهم ، کارآگاهان در همان تحقیقات اولیه متوجه شدند که یکی از اراذل و اوباش منطقه به نام "مهدی . د" 28 ساله که در پرونده سوابق خود 11 فقره دستگیری به اتهام ارتکاب جرایم مختلف شرارت ، اخلال در نظم عمومی ، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی را ثبت کرده ، به همراه تعدادی از دوستانش به در منزل مقتول مراجعه و طی یک نزاع دسته جمعی اقدام به عربده کشی و قدرت نمایی در محل و مجروح کردن مقتول کرده و از محل متواری شده است .

با شناسایی مهدی . د به عنوان متهم اصلی پرونده و در شرایطی که به دستور مقام قضایی تعداد دیگری از شرکت کنندگان در نزاع دسته جمعی دستگیر و در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار داشتند ، کارآگاهان اداره دهم با مراجعه به محل سکونت "مهدی . د" در منطقه نازی آباد متوجه شدند که وی پس از ارتکاب جنایت ، به خارج از تهران متواری است .

اقدامات پلیسی برای شناسایی مخفیگاه متهم در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار داشت تا اینکه آخرین مخفیگاه "مهدی . د" ، پس از مراجعه دوباره وی به تهران و در اتوبان آزادگان – شهرک معراج شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

"مهدی . د" پس از دستگیری منکر هرگونه ارتکاب جنایت شده اما با توجه به جمع آوری دلایل و مدارک مستند و همچنین مواجهه حضوری با دیگر متهمان پرونده ، به ناچار لب به اعتراف گشود و دیروز به ارتکاب جنایت اقرار کرد .

متهم در خصوص انگیزه جنایت به کارآگاهان گفت : شب درگیری ، از طریق دوستانم اطلاع پیدا کردم که ندا-  دختر مورد علاقه ام- به همراه پسر مقتول به نام رضا در حال مصرف مواد است . ساعت سه بامداد با خودرو 206 یکی از دوستانم و به همراه سه نفر از آنها به پارک رفته و ندا را به همراه پسر مقتول ، در حال مصرف مواد مشاهده کردم که ندا را برداشته و از آنجا رفتیم . نیم ساعت بعد ، رضا با تلفن همراه من تماس گرفت و شروع به فحاشی کرد و من نیز به این بهانه به در منزل مقتول رفته و در ابتدای کوچه شروع به عربده کشی و قدرت نمایی کردم . در این زمان ، رضا درحالی که چوب در دست داشت از خانه بیرون آمد و با من درگیر شد و پس از مدتی ، برادر و پدرش نیز از خانه خارج شدند و وارد درگیری شدند .رضا و برادرش از محل فرار کردند اما پدرشان همچنان با من درگیر بود . من نیز با چاقویی که همراهم بود ضربه ای به شانه سمت راست او وارد کردم که به زمین افتاد و پس از آن با دوستانم از محل متواری شدیم .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهمان ، متهم اصلی پرونده با قرار بازداشت موقت و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و سایر متهمان نیز به اتهام مشارکت در نزاع دسته جمعی و با قرار قانونی روانه زندان شدند.

+11
رأی دهید
-13

hossein+87 - ایران - ایران
دختر مورد علاقه ش معتاده. ای ول. البته دیگه مهم نیست، خدا بیامرزتت
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 14:07
poriyaye_vali - دوحه - قطر
کاش یه قانونی رو به اجرا میزاشتند که هر کسی که با خود چاقو حمل کند به حداقل 5سال زندان با اعمال شاقه محکوم خواهد شد...کاش وایکاش که کاش رو کاشتند سبز نشد!.
‌سه شنبه 23 مهر 1392 - 13:48
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.