تجارت سکس در هتل‌های بین‌المللی چین

روسپیگری در چین پدیده‌ای غیرقانونی است، اما جان سودورت خبرنگار بی بی سی در گزارشی به شواهدی از فحشای سازمان یافته در شماری از هتل‌های معروف غربی که در این کشور شعبه دارند، پرداخته است.

هتل‌های زنجیره ای کمپینسکی، از جمله هتل های لوکس با قدمتی دیرینه در اروپا به شمار می روند. این هتل ها در ابتدا در آلمان ایجاد شدند و در حال حاضر مرکز اصلی آن در سوئیس مستقر است.
هم اکنون بیش از ۷۰ شعبه از این هتل پنج ستاره در سراسر جهان وجود دارد که یکی از آنها در شهر چینگدائو در سواحل شرقی چین قرار دارد.

در این هتل اگر مسیری را که به اسپا، (سالن ماساژ و استخر) در زیرزمین منتهی می شود، دنبال کنید در یکی از راهروهای تاریک آن به محلی کمتر لوکس و تجملی می رسید. اتاقی کوچک که از آن جا تجارت سکس انجام می شود.

مردی که در این اتاق مشغول به کار بود این مسئله را برای ما روشن کرد که این تجارت مستقل از هتل انجام می شود و او نمی تواند رسید رسمی هتل را در این مورد به ما ارائه دهد.

یکی از زنان روسپی به من گفت که ۲۰ ساله است و روزانه سه مشتری دارد.

او همچنین گفت که ۴۰ درصد پولی که مشتری پرداخت می کند به او می‌رسد.

مقام‌های چین کمونیست زمانی مدعی شده بودند که روسپیگری را در کشور ریشه کن کرده اند، اما موفقیت آنها در این مورد قابل بحث است.

هر چند برای مدتی این مسئله از انظار عمومی دور بود.

اما امروز می شود گفت که مقابله با روسپیگری به نتیجه نرسیده است.

دست کم بر روی کاغذ، روسپیگری در چین پدیده ای غیرقانونی است، اما در عمل حزب کمونیست در کشوری حکومت می کند که در آن تجارت سکس در مقیاسی وسیع در حال انجام است.

براساس برآوردهای انجام شده دست کم ۴ تا ۶ میلیون نفر در چین به این تجارت مشغولند. تجارتی که در قالب مکان هایی مثل سلمانی ها، فروشگاهها، سالن ها ماساژ و بارها انجام می شود.

بنابراین به نظر می رسد ادعاهایی مبنی بر این که روسپیگری در برخی از هتل ها در چین انجام می شود دیگر مسئله تعجب برانگیزی نباشد.

تحقیقات بی بی سی نشان می دهد که تا چه حد این تجارت به داخل صنعت هتلداری بین المللی نفوذ کرده است.

+57
رأی دهید
-20

birmingham - شیراز - ایران
باز هم تکه کلامی از حضرت آیت الله بی‌ بی‌ سی‌ ۹۰ در صد خبرها رو از ۲۰؛۳۰ جمهوری اسلامی تهیه میکنند اصلا جزئی از یه سازمان هستن .و همیشه جمهوری اسلامی رو مثل فیلم هندی تشویه میکنه شبکه چاخان بی‌ بی‌ سی‌ اصلا خبرهای بی‌ بی‌ سی‌ قبول ندارم
یکشنبه 21 مهر 1392 - 01:07
Alard - اِدینبرو - اسکاتلند
همه جای دنیا روسبی داره حالا چرا اون کشور با اون جمعیّت غربیها بهش گیر میدن چه بگم، کشورهای مسلمان که،،،،،
یکشنبه 21 مهر 1392 - 03:05
ario barzan - ويرجينيا - امريكا
بی‌بی‌سی شده مثل اخبار‌های جمهوری اسلامی،هیچ کدوم حرفاشون راست نیست.
یکشنبه 21 مهر 1392 - 06:26
iranPowerful - ایران - ایران قدرتمند
birmingham - شیراز - ایران:شبکه خبری 20:30 دقیقه عشق منه...همیشه خبرها رو از این شبکه پیگیری می کنم...
یکشنبه 21 مهر 1392 - 09:18
آزاد10 - آلمان - المان
توی پکن از زنهای فروشنده تا توی کوچه پس کوچه ها و .. هر جا راه میری دنبالت میان و می خوان یک پولی در بیارند. اگرچه قانونا ممنوعه. گزارشی هم چند سال پیش خوندم که توضیح داده بود آرایشگاههای مردانه ای که شبها هم کار میکنند در واقع خدمات جنسی ارائه می کنند.
یکشنبه 21 مهر 1392 - 11:45
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.