تفاهم احتمالی اسرائیل با کاهش مشروط تحریم علیه ایران.

+43
رأی دهید
-9

فدای آقا - اودنسه - دانمارک
جهودان ته غاغاری حالا که دیدید داش بزرگتون بر سر عقل آمده و بناچار برای حفظ بقا مجبور به مذاکره با جمهوری‌اسلامی است. حالا شما ها هم میگید ما هستیم!!!! ولی این را بدانید که در مرام ما همیشه بخشش بوده و صلح جو ترین امت بشری هستیم.
جمعه 19 مهر 1392 - 12:51
کبالت3 - کرج - ایران
خوب مبارکه بلاخره شاقلی هم بخشید کبلائی.
جمعه 19 مهر 1392 - 13:52
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
چه ایران خوشش بیآید و چه نیاید فرقی نمی کند چون آمریکا متاثر از اسرائیل است و اگر اسرائیل اوکی ندهد تحریمها برداشته نخواهد شد ! شعار مرگ باید حذف شود و اصلا این شعارها به نفع کشور نیست و به نفع اسلام هم نیست چه مرگ بر آمریکا و چه مرگ بر اسرائیل نباید رسمی و دولتی در نماز جمعه ها که زیر نظر مستقیم خامنه ای هستند ، داده شود. اینها حرفهای بیهوده است که 35 ساله بیخودی هی تکرار میشه ! اگر به ایران ظلم شده خودش هم مقصر بوده . مظلوم هم خودش کم مقصر نیست چون از بی عرضگیشه که بهش ظلم شده و نباید این بی عرضگی را با شعار جبران کنه بلکه باید با کار و تلاش جبران کنه . همان کاریکه آلمانها و ژاپنیها پس از شکست در جنگ جهانی دوم کردند و دوباره خودشان را با کار و تلاش و همت مطرح کردند. شعار متعلق به آدمهای گشاد و تنبله . آدم باشخصیت مرگ نمی گوید . درخواست مرگ برای دیگران یعنی مرگ خودت ولی بتدریج . این قانون طبیعت است . بد بخواهی بد سراغت می آید و نیک بخواهی نیکی سراغت می آید. کینه شتری با آمریکا یعنی بدبختی برای ملت ایران . بدبختی توسط رهبران نادنی که از طریق گروهی ابله متاسفانه حمایت می شوند.
جمعه 19 مهر 1392 - 13:53
berdia - تهران - تهران
ما ایرانیان همیشه ار هزاران سال تا کنون دوستدار مردم اسرائیل وقوم یهود بوده ایم و هستیم
جمعه 19 مهر 1392 - 21:30
Iraneman1 - تهران - ایران
بیا برو عمو! اول اتم خودت رو متوقف کن بعد بیا حرف از عدالت و ایران بی اتم بزن. همه اسراعیل رو شناختن کمکم به باد فنا میرن ببینین کی کفتم !
شنبه 20 مهر 1392 - 14:12
کبالت3 - کرج - ایران
این ماجرای ایران و آمریکا و اسرائیل بعضی عقیده دارن یه سناریو طراحی شدس یعنی اسرائیل در نقش مخالف سر سخت رابطه ایران با آمریکا بازی میکنه برای ترغیب حاکمیت ایران در جهت حل مسائل و تجدید رابطه حتی نظریه ای هم هست که میگه خود ایران هم در این بازی نقش داره و قصدش توجیه افکار عمومی مخصوصا تندر رو ها ی سپاه و روحانیته البته الله العلم کبلائی.
شنبه 20 مهر 1392 - 20:05
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.