مهدی طائب: هرگز مقبولیت امام به اندازه رهبری نبود

مهدی طائب: هرگز مقبولیت امام به اندازه رهبری نبود

سایت کلمه می نویسد : مهدی طائب که سخنانش در مورد خوزستان چندی پیش مساله ساز شد، این بار نه تنها ادعا کرده که مقبولیت رهبری از امام خمینی بیشتر است بلکه گفته است که میرحسین موسوی در مقابل امام ایستادگی می کردند.

رییس قرارگاه عمار که طی سالهای اخیر در عرصه سیاسی فعال شده و از غائبان دهه اول انقلاب است، بی توجه به نقش کاریزماتیک امام خمینی در ایجاد جمهوری اسلامی ادعا کرد: که هرگز امام خمینی  در حد مقبولیتی که مقام معظم رهبری، نبود!

مهدی طائب با کمک تیمی از نیروهای امنیتی سالهاست در تلاش است تا بتواند گفتمان خط امام را کمرنگ کند و از جمله افرادی است که در سال ۸۸ بیشترین آسیب را به انقلابیون اصیل و خادمان کشور وارد کرد.

این مقام امنیتی که در جریان حوادث سال ۸۸ نقش برجسته ای در امام زدایی و فراهم کردن خوراک برای حمله به میرحسین موسوی نخست وزیر دوران دفاع مقدس در رسانه های افراطی و تندرو داشت، اینک با قلب واقعیت و تاریخ معاصر مدعی شده است: بازرگان نخست وزیر و بنی صدر رئیس جمهور و میرحسین موسوی وزیر اجرایی این کشور بودند که هرسه نفر رسما جلوی دستور امام ایستادگی کردند.

این ادعا در حالی مطرح می شود که امام خمینی در توصیف میرحسین موسوی گفته بود: آقاى مهندس موسوى را شخص متدین و متعهد، و در وضع بسیار پیچیده کشور، دولت ایشان را موفق مى دانم.

بر خلاف ادعای مهدی طائب و تیم سعید امامی، میرحسین موسوی همان کسی است که امام خمینی در طول هشت سال نخست وزیری نه تنها عملکرد او را بارها مورد تقدیر و ستایش قرار داد، بلکه صراحتا به ایشان گفته بود: جناب آقای موسوی! آنان که در مقابل شما ایستاده اند توانایی اداره یک نانوایی را هم ندارند.

طائب بدون اشاره به مسایل فیمابین رهبری و روسای جمهور ادعا کرده است: الان مسئولان مقام معظم رهبری را منطقی قبول دارند.

این مقام امنیتی با تحریف اتفاقاتی که منجر به حذف قانون مطبوعات از مجلس شد، مدعی شد: در مجلس ششم که بیشتر اصلاحاتی بودند، قانونی برای مطبوعات تصویب شد، مقام معظم رهبری یک خط نوشت که به صلاح جامعه نیست؛ این قانون را کنار گذاشتند.

وی با تکرار سناریوهای تیم سعید امامی ادعا کرده است که آقای بهزاد نبوی به خاطر همین همه نمایندگان برای علیه مقام معظم رهبری بسیج میکرد و این پندار را داشت که همه از مقام معظم رهبری برگشتند، در سالگرد مجلس همه به دیدن مقام معظم رهبری رفتند همه نمایندگان مطالب آقا را مینوشتند. وقتی بهزاد نبوی روبه رو شدند؛ گفتند ایشان حرفهای عاقلانه و منطقی میزند.

مهدی طائب که طی سالهای گذشته در صدد از بین بردن گفتمان خط امام و تهمت زنی به افرادی است که در دهه اول انقلاب نقش های کلیدی داشتند، رییس قرارگاه عمار است.

عماریون شاگردان مصباح یزدی هستند که بعد از انتخابات مهندسی شده ریاست جمهوری دورهم آمدند تا بتوانند برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری دورآتی با آمادگی بیشتری میداندار شوند. این گروه که پیش از این در قالب انصار حزب الله در مناسبتهای مختلف مسئولیت حمله به بیت علما، فحاشی و هتک حرمت به مسئولان و شخصیتهای سیاسی، آتش زدن کتابفروشی ها …. را بعهده داشتند، برای انجام فعالیتهای منسجم تر در قالب گروه “عماریون” اعلام موجودیت کردند.

علیرضا پناهیان، مهدی طائب، سعید قاسمی، محمدمهدی ماندگاری، مهدی کوچک‌زاده، حمید رسایی، نادر طالب‌‌زاده اردوبادی، حسین یکتا، حسن عباسی، علی ثمری، سعید حدادیان، حسین‌الله کرم، قاسم روانبخش وحید جلیلی و حسین روشن اعضای شورای مرکزی این تشکل اطلاعاتی امنیتی هستند. همانها که در گرماگرم انتخابات و رویدادهای پس از آن از هیچ تلاشی برای دامن زدن به بحران کوتاهی نکردند.

+17
رأی دهید
-94

یا علی مدد - منچستر - انگلستان
مهدی طائب این حرف را نزند آنوقت کی بزند !؟ قطعا دروغ می گوید و همچنان در حال چاپلوسی است . اما الآن دیگر متاسفانه هیچکدام محبوبیت آنچنانی ندارند و در این عدم محبوبیت شخص آقای خامنه ای و پاسداران و اطلاعاتیها خیلی نقش داشتند. عملکرد ضعیف آنها چهره انقلاب و حتی ایران را نیز خراب کرده است .در این ارتباط خصوصا نقش منفی خامنه ای با آن بی بصیرتی هایش در میدان دادن به افرادی مثل طائب ها و شجونی ها و شریعتمداری ها و ... خیلی برجسته است!!
‌پنجشنبه 18 مهر 1392 - 03:14
electric mind - لندن - انگلستان
از دم همشون آشغالن از جوجه بسیجی‌ تا رهبر
‌پنجشنبه 18 مهر 1392 - 04:44
omidvaran - نورکل - امریکا
بقول اصفهانیها ...... الوووو چندی اسادی ؟
‌پنجشنبه 18 مهر 1392 - 07:24
siavash2a - تهران - ایران
رهبر بین افراد فرصت طلب چاپلوس ریاکار محبوبیت داره نه بین توده مردم شما هم جزء اون فرصت طلب ها و نون به نرخ روز خورها هستید
‌پنجشنبه 18 مهر 1392 - 07:49
saye20 - تهران - ایران
حاج آقا زیاد اقراق می کنی اینطور که می گی نیست از حسادت نمی دونید داریدچکار می کنید وبدانید هیچ کس به پای امام خمینی نمی رسد و درضمن از زمانی که خامنه ای از احمدی نژاد دروغگو و کسی که مرتب می گفت بگم بگم طرفداری کرد و انتخابات سال 88 را بانظر خود تغییر داد و رهبری که از زندانهای خودش خبرندارد یا خبر دارد خود را به تجاهل زده و همان زندان کهریزک و آقای موسوی و خانم رهنورد را بدون اینکه جرمشان ثابت شود در خانه شان حصر کرد و خیلی چیزهایی دیگر که از حوصله خارج است امیدوارم که تجدید نظر کند و به خود آید حالافهمیدی که مقبولیت جناب آقای خامنه ای خدشه دارشده در صورتی که شخصا خودم طرفدار خامنه ای بودم درضمن آقای خامنه ای بداند قیم مردم نیست مردم آزادند که برهرکه می خواهند رای دهند قرارنیست کسی به آنها بگوید چه کارکنند به شعور مردم توهین نکند مردم را احمق و نادان فرض نکند و در ضمن بگویم شما و امثال شما هیچ محبوبیتی در بین ملت ایران ندارید رفتار هایتان باعث شده مردم از شما متنفر شوند و شما ها به اسلام عزیز خیلی ضربه زدید خداوند جزایتان را بدهد آمین .
‌پنجشنبه 18 مهر 1392 - 07:08
کبالت3 - کرج - ایران
بله آقا اون که مرده و خیر و برکاتش هم دیگه نمیرسه پهلوون زنده رو عشقه کبلائی.
‌پنجشنبه 18 مهر 1392 - 11:51
abdolmalek - رامسر - ایران
خاک بر سر اونهایی که پای صحبت و عرعرخوانی این بی ناموسها میشینن.همین مردک بی ناموس مگه نبود سر زنش مشکل داشت و زنش رو مرتب به بهانه ارتباط با افرادی خاص کتک میزد.تا اینکه از طویله رهبری اومدن این گندکاریشو یه جوری ماست مالی کردن تا آرومش کنن..لعنت بر طائب چولمنگ و پای منبرنشینان مشنگش
‌پنجشنبه 18 مهر 1392 - 14:04
فريادزيره آب - اهواز - ایران
آدم توش میمونه?!مثبت بدیم یامنفی?نظربرادران بسیجی دراین موردچیه?فدای آقاشما نظرتون چیه
‌پنجشنبه 18 مهر 1392 - 15:54
فريادزيره آب - اهواز - ایران
آدم توش میمونه?!مثبت بدیم یامنفی?نظربرادران بسیجی دراین موردچیه?فدای آقاشما نظرتون چیه
‌پنجشنبه 18 مهر 1392 - 15:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.