فیلم پشت صحنه سوسیس و کالباس در کارخانه سولیکو

فرورتیش رضوانیه می نویسد : از اسفندماه 91 به دنبال این حقیقت می‌گشتم که سوسیس و کالباس در ایران چطور و از چه چیزهایی تولید می‌شود. سولیکو تنها شرکتی بود که این فرصت را به من داد تا یک کارخانه واقعی سوسیس و کالباس را برای نخستین‌بار به مردم نشان بدهم.
در این ویدئوی 15 دقیقه‌ای می‌توانید برای یک‌بار هم که شده، بخش‌های اصلی یک کارخانه معتبر سوسیس و کالباس را ببینید و برای نخستین‌بار از چند حقیقت مهم درباره این صنعت آگاه شوید.

گزارشگر: فرورتیش رضوانیه

 


+98
رأی دهید
-15

juvel - اسلو - نروژ
خوب اینکه چیز بعدی نبود !!!
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 19:26
tony_3344 - بوخارست - رومانیا
متآسفم دو تا ردبور را خورد ولی‌ فیلم برداری جالب بود کاش بهداشت در کارخانه‌های ایران بود
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 22:01
samsad - تهران - ایران
باید به این مدیرعامل باهوش تبریک گفت که هم به صنعت و صنفشون خدمت کرد و هم به مشتریان اطلاعات خوبی داد..من که خودم طرفدار محصولاتشم مخصوصا سوسی پپرونی...اما خیلی خوب بود که میشد کارخانه های دیگر هم بطور تصادفی چک شوند.. چون بی تردید برای اونهایی که مثل سولیکو یک شرکت مرتب هستند تبلیغ میشه و برای واحدهای ضعیف هم انگیزه میشه که حواسشون رو بیشتر جمع کنن تا مبادی خطا کنند.
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 00:04
Amoo Ashkan - لوکزامبورگ - لوکزامبورگ
موضوع جالب بود ولی‌ این یارو که فیلمبرداری میکرد زیاد چرتو پرت میگفت و خیلی‌ هم بی‌مزه بود
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 00:24
tarkofski - استكهلم - سوئد
خدا می‌دونه چقدر از صاحب کارخونه گرفته برای تبلیغ . همش اسم کار خونه رو تکرار میکنه تو ویدئو . حرف هم بزنی‌ میگه برای روشن شدن افکار عمومی‌ این ویدئو رو ساختم . من که به ایرانی جماعت دیگه اعتمادی ندارم
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 01:52
cardenas - تهران - ایران
البته موقع بازدید و یا فیلم برداری همه چیز عالیه ، از لباس و نظافت تا استفاده از بهترین گوشت و امکانات ...تا بازدید تمام بشه ...این شرکتها برای بازار یابی‌ چه کارها که نمی‌کنن....!!!!!! خوردن سوسیس و کالباس ضرر داره ، ضرر داره ، ضرر داره
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 03:34
دنیای وحشی - تهران - ایران
درمجموع می بایست مردم آگاه باشند که هرچقدرهم که کارخانه های سوسیس و کالباس نه تنها درایران بلکه دربهترین کشورهای دنیانیز بادقت و تمیز هم تولید کنند بازهم برای سلامتی انسانها بطور جدی مضر و خطرناک است .درضمن این مرتیکه گوینده بسیارررررررر بی مزه تشریف داشتند و به قول یکی از کامنت گذارهای محترم مطمینا پولی بابت تهیه و تبلیغ این کارخانه گرفته بود که البته علاوه برپول مثل گرسنه ها سوسیس راهم شیلنگی برداشت و برد که طبیعتا طبیعت گذایش چنین اقتضا میکرد.امثل کسانی که غنایم جنگی به دست آورده رفتار کرد.واقعااااااااا باعث تاسفه .
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 13:13
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
حالا چرا منفی بهش دادند نمیدونم. حرفه ای یا آماتور از نظر قیلم برداری و مونتاژ شاید یکی از تنها موادری بود که در مورد این صنعت اطلاع رسانی کرده.
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 19:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.