دایی: در هیاهوی قهرمانی غرق شده‌اند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نباید در هیاهوی مسئله قهرمانی غرق شویم و سایر چیزها را فراموش کنیم.

علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص حکم ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال اظهار داشت: اصلا این حکم را قبول ندارم البته هنوز رای صادر نشده و باید منتظر رای نهایی باشیم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد و آن وقت از همه چیز مطمئن شویم.

وی افزود: من باز هم تکرار می‌کنم هنوز فقط حرف زده اند و رایی صادر نشده است اما از دوستان خواهش می‌کنم که هیچ کس را نترسانند، من قبلا نیز این خواهش را کرده بودم، اجازه بدهند همه بیایند حرفهایشان را بزنند.

دایی ادامه داد: باید اجازه دهند همه حقایق را بگویند، اگر این اتفاق بیفتد دست خیلی‌ها رو می‌شود و به نفع جامعه فوتبال، مردم و مملکت ما است. نمی‌دانم چرا برخی‌ها دوست ندارند این اتفاق بیفتد، مثلا همین روانشناس استیل‌آذین ببینید چه حرفهایی را زد اما چنان آن را پیچاندند که مشخص نشد چه اتفاقی افتاد یا صحبت‌های افراد دیگر، متاسفانه خیلی راحت از همه چیز می‌گذرند.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: درآوردن تخلف آقایان با یک دستور قضایی و از طریق پرینت‌های موبایل، پیامک‌ها، بررسی حساب‌های بانکی به خدا کاری ندارد، آن وقت همه متوجه می‌شوند که چه کسی با دیگری رابطه داشته و در چه زمانی این اتفاق‌ها افتاده است. مطمئن باشید اگر بگذاریم همه بیایند حرف بزنند خیلی مسائل حل می‌شود حتی با درآوردن پرینت‌های حساب برخی‌ها خیلی مسائل حل می شود، پس اجازه دهید این اتفاق با کمک همگان انجام شود و من از همه می‌خواهم که نترسند.

دایی با اشاره به حکم درباره قهرمانی نیز گفت: اولا حکمی که درباره مولایی و حاتم که شفاف حرف هایشان را زدند داده شده به نظر صحیح نیست آنها قصد کمک داشتند و این موضوع را پیگیری می‌کنیم و من اصلا آن را قبول ندارم درثانی از همه می‌خواهم فقط در هیاهوی محسن قهرمانی غرق نشوند تا خیلی چیزها که آقایان انجام دادند فراموش شود، باید به همه چیز رسیدگی کنیم اما متاسفانه همه در هیاهویی قهرمانی در حال غرق شدن هستند. غیر از قهرمانی مسائل دیگری نیز هست که باید آنها را بررسی کرد، پرداختن به مسئله قهرمانی همه چیز را حل نمی‌کند و به نظر  من یک اراده و عزم ملی می‌خواهیم تا این مسئله را ریشه کن کنیم.

وی افزود: در هر قشری در جامعه ما خلاف کار هست. باید به فکر آن باشیم که چطور خلافکارها را کنار بگذاریم. من هیچ وقت نمی‌گویم که همه ناپاک هستند و همه به دنبال تخلف هستند، هر قشری و در هر جامعه‌ای برخی از افراد مسئله دار هم پیدا می‌شوند و از این موضوع مستثنی نیست اما باید کاری کنیم که این مسائل حل شود. من امیدوارم با یک عزم ملی و اراده همگانی این مشکل حل شود.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش در مورد جدیدترین اظهارات مایلی کهن و دستیارش چیست، گفت: دوست ندارم جواب این آقای محترم و دستیارش را بدهم، انشاالله در دادگاه حرف هایم را می‌زنم، من برخی مسائل را بازگو کردم و از این به بعد دوست ندارم دیگر راجع به ایشان حرف هایشان و دستیار محترمشان حرف بزنم. من جواب کوچکی به این آقا دادم و خیلی حرف ها را نزدم. مملکت قانون دارد و انشاالله قانون همه چیز را مشخص می‌کند برای تک تک حرف هایم سند و مدرک دارم. ایشان راجع به خداداد و هاشمیانXو Y و مربیگری من و حتی زمان بازی من حرفهایی زده که خدا وکیلی مانده‌ام از کجا این حرف‌ها را در می‌آورد. همه چیز یعنی حق در دادگاه مشخص می‌شود و آن وقت همه چیز برای مردم مشخص خواهد شد.

+25
رأی دهید
-20

بی غم - تهران - ایران
آقای دایی شما که گفتید مسئلا تبانی در فوتبال رو تا آخر دنبال می کنید پس چی شد حالا که حکم صادر شد و دو تن از نزدیکان شما محکوم شدن نظرت عوض شد؟؟ به قول معروف مرگ حقه ولی برای خونه همسایه.
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 13:55
cantona - شاهین شهر - ایران
آقای دایی کاملا مشخصه خودت در راس جریان رشوه دهی به قهرمانی هستی و توسط دوستان و نوچه هات مثل مولایی و حاتم کارها را پیش بردی . البته اینقدر لابی قوی داری که جرات ندارند محکومت کنند . کسی که با بابک زنجانی تخته نرد میزنه ! مافیای واقعی و قدرتمندی داره ....
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 14:07
proud to be an iranian - آبادان - ایران
جدا از این خبر شیرم بچهای شاهین شعر خیلی‌ وقت خارجه ایرانم ،دلم برا شاهین شهر بازار خرازیش خیلی‌ تنگه.۰۳۱۲
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 16:03
tony_3344 - بوخارست - رومانیا
آقای دایی اگر حقیقت را بگو اید وثابت شود رشوه خاری وجود دارد پس خیلی‌ها دستشان رو خواهد شد چرا که اگر انجام دهی‌ انسانیت خودت را برای ایرانیان ثابت می‌‌کنی‌ شروع کن‌ای مرد
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 16:05
Azade Avare - شیراز - ایران
مطمئن هستم که شرط‌بندی و پول دادن و رشوه خاری، پول به خبرنگار دادن همه از زمان بازیگری خود علی‌ دایی و ورودش به تیم ملی‌ بوده، آینده به همه شما ثابت می‌شه. این آقا تمام فورواردهای ایران رو به گند می‌کشید تا به هدفش برسه، کم نبودن مهاجمهایی که سوختن مثل ادموند اختر و.. این آقا با زانو استپ میکرد ، یه استپ بلد نبود، روپای بلد نیست بزنه. زمان مربیگری هم که تایلند که اون موقع چیزی نبود باهاش تساوی کرد، شب قبل از بازی با بهروز صاحب رستوران پاسارگاد تو بانکوک و البته فروش مواد همچنین و عارف معروف به عارف ترک که قاچاقچی آدم هست تا نیمه شب غلیون میکشیدن، بعد از تساوی هم که کرد تیم انگار نه انگار که سر مربی‌ تیم ملی‌ بی‌خیال، ککش هم نگزید. بیچاره احسان حاج صفی بجای دوغ از صاحب رستوران آب پرتقال خواست بهش ندادن.
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 16:34
مرداس-دانمارک-آغوس - کپنهاک - دانمارک
به خدا موندم از این همه رو و عوضی بودن این دایی تازه به دوران رسیده دستمال به دست . گورشم گم نمیکنه بره
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 00:04
رجب علی - تگزاس - امریکا
جتاب آقای دایی عزیز اکه عف عمومی بدهند و همه بیایند حقیقت را بگن و تحت تعقیب قرار نگبرند دست خیلی ها رو میشود و همچنین خیلی بد میشود اینا اینکار رو نمیکنند . اما ایکاش ریسس جمهور محترم یک نفر مسئول اینکار میکرد و عف عمومی میداد تا همه بیایند راحت حقیقت را بگن وبعدا اگه مشخص شد هر که حقیقت را نگفته ویا همه حقیقت را نگفته بخاطر اون حطا پیگیری بشه .و مطمئن بشیم از فصل دیگه فوتبال سالمی ذلشته باشیمر
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 01:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.