مصاحبه بی‌بی‌سی با عطاءالله مهاجرانی در باره صحبت های نتانیاهو

+49
رأی دهید
-20

cardenas - تهران - ایران
شما اگه تحریم نبودید و پاسپورت معتبر در جهان داشتید و ارزش ریال تون بالا بود و کسی از حکومت تون نگرانی نداشت دیگه چی می گفتید؟ مردک : از این منزوی تر و بی آبروتر و بدبختر فقط کره شمالیه
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 04:22
Eki bod eki nabod - لندن - انگليس
یعنى حض کردم از صحبتهاى جناب مهاجرانى حض ، حض و ١٠٠٠ بار حض. مجرى بى بى سى مى خواست ایشان بر وفق مراد بى بى سى ، انگلیس و امریکا و إسرائیل صحبت کنه ولى مکر خدا بالاتر از همه مکر هاست. اقاى دکتر شما یک مسلمان با شرف و مؤمن هستید. اولین میز گردى که در تمام عمر لذت بردم. فلسطین پاره تن دنیاى إسلام هست.
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 04:33
Ramin2004uk - منچستر - انگلستان
این بابا نتانیاهو خیلی بیسواد تشریف دارن حالا بزار امریکا یک حرکتی انجام بده بعد اگر ناپسندیدی حرف بزن خیلی حرف چرت وپرت نزن بىچاره.
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 03:42
bahar_062000 - اصفهان - ایران
دمش گرم
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 07:37
تاراز - لیدز - انگلستان
گم شو مردک دزد تروریست.
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 09:40
hassan1338 - دورتموند - المان
لطفا یکی‌ به این آقای مجری بی‌‌بی‌سی بگوید، بهتر این هست که کمی‌ در باره تاریخ ایران مطالعه کند، و بعد پشت میز بنشیند . این شخص با چه اجازه سرزمین ایران باستان را یک کشور جعلی، که در دقیقه حدود ۴.۲۰ اعلام میکند و تاریخ سرزمین ایران را در کنار عراق، آمریکا و غیره قرار میدهد. بنده مخالف حکومت آخوندی و مقامات ایران هستم ولی‌ در اینجا تشکر می‌کنم از آقای مهاجرانی که جواب این شخص نادان و بی‌سواد را بطور خلاصه در باره تاریخ ایران به این آخوندزاده بی‌‌بی‌سی توضیح دادند.
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 23:30
Azadikhah - تكسل - هلند
عجب پس ایران کشور جعلی هست نمیدونستم!تعجب می‌کنم از نادر سلطانپور مجری بی‌ بی‌ سی‌! اسم خودش را ایرانی می گذارد و ادعا می کند که کشور ایران حاصل تلاشی امپراطوری عثمانی است .من باورم نمی شه حتی بی‌سواد‌ترین ایرانی هم نداند که ایران تنها کشوری بود که هیچ گاه امپراطوری عثمانی نتوانست اشغالش کند تنها ارزروم ،وان ودو استان غربی را از ایران جدا نمودند و به خاک ترکیه ملحق نمودند.
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 09:52
Iran for ever - لندن - انکلستان
بی بی سی با این مجری بیسواد و ایران ستیزش ، نشون میده که بیطرفانه رفتار نمیکنه، به احتمال زیاد هم خود این مجری هم افکارصهیونیزمی داره که هر نسبتی که به حکومت اسراییل بر میکرده، سعی میکرد به ایران بده، مجری کاملا عصبی به نظر میرسید و رفتارش به فامیلش ناتانیاهو خیلی شبیه بود، در ضمن این مجری خیلی بزک شده بود کمی شبیه ادمهایی شده بود که خودشونو سفید میکنن نزدیک رود تیمز وایمیسن که امرار معاش کنن !
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 21:39
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.