مجمسه "کله زیدان" به قطر رفت

قطری‌ها برای زنده نگه داشتن جنجالی‌ترین خاطره جام جهانی ۲۰۰۶ و همچنین جذاب‌تر کردن شرایط میزبانی‌شان از جام جهانی ۲۰۲۲ دست به اقدام جالبی زده‌اند.

به گزارش تسنیم، قطری‌ها در راستای تلاش برای حفظ میزبانی رقابت‌های جام جهانی 2022 و کم شدن فشاری که روی این کشور به خاطر عدم برخورداری از شرایط مساعد برگزاری مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی دنیا وجود دارد؛ برای توریستی‌تر کردن کشورشان و افزایش جاذبه‌های گردشگری خود مجسمه صحنه ضربه سر زین‌الدین زیدان به مارکو ماتراتزی را به کشور خود آورده‌اند.

این مجسمه برای نخستین بار در پاریس رونمایی شد و حالا قطری‌ها آن را در سواحل خود به نمایش در‌آورده‌اند تا بلکه نظر فوتبال‌دوستان بیشتری را برای میزبانی این کشور از جام جهانی 2022 جلب کنند.

زین الدین زیدان، اسطوره و کاپیتان پیشین تیم ملی فرانسه در فینال جام جهانی 2006 پس از آنکه از سوی مارکو ماتراتزی، مدافع تیم ملی ایتالیا مورد اهانت مورد واقع شد، با سر به سینه او کوبید و با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد و پس از آن اتفاق به حرفه ملی خود پایان داد.

در زیر تصاویر مجسمه این صحنه که در دوحه به نمایش در‌آمده را مشاهده می‌کنید:

+16
رأی دهید
-31

Ramin2004uk - منچستر - انگلستان
این کار حالا یعنی چی می خوان بگن ما خیلی سرمون میشه .
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 03:34
Afshin London - لندن - انگلستان
مرتیکه الدنگ را برای این وحشی بازیش باید برای همیشه از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم میکردند. این مجسمه احمقانه هم فقط به ذهن عربا خطور میکنه
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 14:20
فراوانی - قطر - قطر
احمقها همیشه از کار احمقانه خوششون میاد چون آدم احمق همیشه بجای مغزش از کاسه سرش استفاده میکنه
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 21:00
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.