شجونی: هاشمی را باید از مجمع تشخیص مصلحت نظام بیرون کرد !

جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با خبرنگار سیاسی "ندای انقلاب" درپاسخ به این سوال که پایگاه رسمی هاشمی رفسنجانی مطلبی ازقول ایشان مبنی براینکه امام موافق حذف شعار مرگ بر آمریکا بود، در خروجی خود منتشر کرده، آیا همچنین نقل قول هایی از امام(ره) صحت دارد، گفت: هاشمی رفسنجانی خودش را برای آمریکا "لوس و نونور" کرده است و در این شرایط سختی که برای اوباما پیش آمده و حدود یک میلیون از دولت آمریکا اخراج شده اند با این اظهارات به آنها کمک می کند.

وی با بیان اینکه کسی دیگر حرف هاشمی را نمی پذیرد،تصریح کرد: هاشمی برخلاف سخنان امام و فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت و به دشمن کمک می کند.

عضو شواری مرکزی حزب موتلفه تاکید کرد: خاندان هاشمی انقلاب را به نفع خودشان مصادره کردند و میلیاردر شدند و برخلاف فرمایشات رهبری برای آمریکایی هاخود شیرینی می کند و کمک به دشمن هم حرام در حرام است.

وی با بیان اینکه هاشمی به جای کمک به رهبری در حال ضربه زدن به ایشان است، افزود: هاشمی رفسنجانی در حال حاضر باطن سیاه خودش را آشکار می کند وهمانطور که شورای نگهبان او را به درستی رد صلاحیت کرد باید از مجمع تشخیص مصلحت نظام هم بیرونش کرد.

شجونی در پایان طرفداران هاشمی را یک مشت پیر واداده با شعار زنده باد آمریکا دانست و خاطرنشان کرد: متاسفانه سیاست پلیدی باعث شده تا هاشمی این وادادگی و غلامی را برای آمریکا انجام دهد.

+57
رأی دهید
-93

Rezanl - امستردام - هلند
این حرفا رو باید قاب کرد زد تو مستراح.
دوشنبه 15 مهر 1392 - 11:25
XMAN2 - کارا کاس - ونزوئلا
جون آقا جون بخواب که لحاف یخ کرد شوجونی جون . اینا که شما می‌گید همش از رو حسادته ، وگرنه تو و امثال تو نه از لحاظ فکری و نه از لحاظ سیاسی قابل قیاس با آقا هاشمی‌ نیستید ، محبوبیت آقا هاشمی‌ باعت شده که شما و امثال شما به خود زنی‌ بیفتید . هاشمی‌ یدونه است . اینکه به فکر اخراج هاشمی‌ از تشخیص مصلحت امام افتادید باید بگم این کلاه (ریاست مجمع تشخیص مصلحت ) برا سر شما گشاده .
دوشنبه 15 مهر 1392 - 11:26
Afshin London - لندن - انگلستان
سیاه بازی تکراری فیلمی از دزدان حکومت اس.. به کارگردانی علی سگ دست و پسران
دوشنبه 15 مهر 1392 - 11:44
Omidjaber - سایتاماکن - ژاپن
بزرگترین سد برای رهبر هاشمی رفسنجانی است لذا با به جلو انداختن چنین شان پانزه هایی می خواهند که رفسنجانی را از سر راه هشان بر دارند
دوشنبه 15 مهر 1392 - 14:14
مانفرد - ایران - ایران
بوخوس کولکاپیس =بخواب (اسم نوعی پرنده)
دوشنبه 15 مهر 1392 - 14:20
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
مهمان چشم دیدن مهمان را ندارد، صاحبخانه چشم دیدن هیچکدومشون را! نه تنها هاشمی را بایستی بیرون انداخت بلکه همه عمامه به سر ها را بایستی از ایران بیرون انداخت!
دوشنبه 15 مهر 1392 - 18:46
کبالت3 - کرج - ایران
به به دو کلوم هم از بزرگ زمینخواران کرج و حومه حاجی یه دو در یه متری مرغوب تو بی بی سکینه راست کارت سراغ دارم کبلائی.
دوشنبه 15 مهر 1392 - 19:17
compatriot - تورنتو - کانادا
چه قیافه کریهی! این همونی نیست که خونه شمس پهلوی را غارت کرد؟ یکی‌ از چهل دزد علی‌ گداست!
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 03:24
بابک - سبزوار - ایران
دیوانه
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 05:02
siavash2a - تهران - ایران
خیلی از پیش بینی های هاشمی درست از اب دراومد. رهبر فهمیده که حمایت بیش از اندازه از احمدی نژاد حکومتشو تا لبه پرتگاه برد. و مردم به نوعی با رای به روحانی از هاشمی حمایت کردند و به درخواست او لبیک گفتن.
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 07:37
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
آقای شجونی درست می گوئید هاشمی را باید از مجمع تشخیص مصلحت نظام بیرون کرد ! و لی شما را باید از کشور بیرون انداخت!!
‌سه شنبه 16 مهر 1392 - 09:57
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.