بازدید بابک زنجانی از پروژه دردسرسازش

حادثه ریزش خیابان ایران زمین همچنان خبر ساز است. وسعت ریزش و خطری که ساکنان این خیابان را تهدید می کند، مسئله ای نیست که به این زودی از خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری حذف شود. امروز عکسی در برخی سایت های خبری با عنوان «بابک زنجانی در محل حادثه» منتشر شد که به نظر می رسید، مربوط به بازدید او از محل پروژه بعد از حادثه باشد اما اینطور نیست.

به گزارش نامه، عکسی که در سایت های خبری منتشر شد، برچسب پایگاه خبری فرهنگ نیوز را داشت و جست و جوی خبر مشخص کرد که این عکس مربوط به بازدیدی است که بابک زنجانی مدتی پیش از پروژه ایران زمین داشته است. زمانی که هنوز حادثه ای اتفاق نیفتاده بود و آسفالت خیابان ایران زمین سر جایش بود!

پس از حادثه و همان شب مشخص شد که این پروژه متعلق به تیم بابک زنجانی است که توسط شرکت ستسا از زیرمجموعه های هلدینگ سورینت در حال ساخت است. اطلاعات پروژه هم به عنوان طرحی بزرگ و شگفت انگیز در سایت سورینت قرار دارد.

انتشار عکس بازدید بابک زنجانی از پروژه، این احتمال را تقویت می کند که خبرهای منتشر شده درباره نگرانی های ساکنان خیابان ایران زمین از ابتدای امسال ، واقعیت داشته و ممکن است زنجانی برای بررسی اوضاع سری به این پروژه بزرگ زده باشد.

در واقع از حدود ۵ ماه پیش، گزارش هایی درباره نشست زمین های اطراف پروژه و ترک خوردگی دیوارهای منازل ساکنان خیابان ایران زمین ، منتشر شده بود. اما پیگیری های اهالی و ساکنان منطقه به نتیجه نرسید تا صبح پنجشنبه خیابان ایران زمین فرو بریزد .

گود برداری غیر اصولی و بیش از حد، به عنوان دلیل ریزش زمین اعلام شد و بلافاصله ساکنان خانه های در معرض خطر به محل امنی منتقل شدند.

به گزارش مهر، بابک زنجانی پس از رسانه ای شدن نامش در این خبر و به عنوان یکی از پروژه های شرکت تحت مدیریتش، تاکنون اظهار نظری نکرده است.

عکسی که منتشر شده مربوط به بازدید بابک زنجانی از پروژه ایران زمین، مدتی پیش از حادثه است


اتفاقی که بالاخره برای خیابان ایران زمین و خانه های آن افتاد؛ بخش زیادی از آسفالت و زمین ریزش کرد و خانه ها ترک خورد

+57
رأی دهید
-12

paksan - آمریکا - آمریکا
شهرداری متهم ردیف اول هستش و باید قالیباف بعنوان مافیای فروش تراکم جوابگو باشه که چرا به گزارشها توجه نکرده . این زنجانی هم اطلاعاتی هستش و همه می دونن که از بالاها حمایت میشه و زیر بقل بزرگان رو با پول پر می کنه البته واسه احمدی نژاد و سپاه نقش پول شو رو بازی میکرد و درآمدهای نفتی و پولهایی که می خواستند از گردونه حکومت خارج کنند به واسطه این آقا می فرستادن بیرون بعد با جنس و چیزهای دیگه تعویض میشد می آند داخل
یکشنبه 14 مهر 1392 - 06:41
sama128 - شیراز - ایران
جوجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه ای که با حمایت گرگها برای خودش شترمرغی میشود.تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاسف در ایـــــــــــــــــــــــــــــــــران دیگــــر معنا ندارد فقط باید مـــــــــــــــــــــرد و مرگ را در آغوش گرفت.
یکشنبه 14 مهر 1392 - 07:29
دنیای وحشی - تهران - ایران
یکی نیست بگه این مرتیکه این همه ثروت را دراین سن و سال کم خود چگونه بدست آورده است ؟؟؟!! درحالیکه خیلی ها که جای سن و سال پدرومادروی را دارند و خیلی هم اصل و نصب دارتراز این مرد جوان هستند نان شب خودراهم به سختی به دست می آورند و معمولا از لحاظ تامین نیازهای اولیه فرزندان نیز شرمنده آنان هستند .سی و اندی سال دیکتاتوری و دزدی و هپله هپوی سرمایه ملت بدبخت ایران که یکی از نتایجش پیدایش بابک زنجانیهای سرمایه دار که یک شبه ره صدساله را پیموده اند البته با دزدی و چپاول اموال ملت که تحریم های آمریکاو اروپابرعلیه ایران به ضرر هرکسی هم که بود به نفع امثال بابک زنجانیها شد که قطعاااااامثال او اصلا و ابدا دوست ندارد صلحی بین ایران و آمریکا و دیگر کشورهای غربی صورت گیرد که بتوانند همچنان از آب گل آلوده این آشفته بازار ماهی های غزل آلا و سفید و وسالمون خود را بگیرند .
یکشنبه 14 مهر 1392 - 07:35
yashainiran - ایران - ایران
به همین خاطره که در تلویزیون نشان میده مسئولین مربوطه تقصیرها را گردن همدیگر می اندازند
یکشنبه 14 مهر 1392 - 08:42
saye20 - تهران - ایران
این آقا پشتش به چه گرم ؟واقعا نباید جلوی این قارون هارا گرفت وقتی کاخی برپا میشود بدانید کوخ هایی مثل قارچ رشد می کند . آقای قالی باف شهردار تهران که تهران را تبدیل به زباله کرده ای تو نمی تونی شهری را اداره کنی حالامی خواستی رئیس جمهور هم بشی ما می دانیم که در شهرداری بخوربخور و حق را ضایع می کنند بطوری که افرادی چون بابک زنجانی بتوانند اینتوری مانوربدهند و آنقدرجرات کنند که کسی نتواند جلویش را بگیرد و وسعت زیادی از یک منطقه را ویران کند .
یکشنبه 14 مهر 1392 - 09:07
compatriot - تورنتو - کانادا
جای چند تا آخوند و نماینده ولی‌ وقیح در کنارش خالیه! اینها تمام ایران را با پارتی بازی‌ و رابطه به این روز در آوردند. شرمتون باد! امیدوارم بزودی خونه ابدیتو اینجوری بسازی!
یکشنبه 14 مهر 1392 - 16:12
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
همش تقصیر مردم ایران است که این گودال را تبدیل به گور دسته جمعی آخوندا نمی کنند, منتظر هستند خارج نشینان براشون انقلاب کنند و از این همه تبعیض و ستم و گرانی و بدبختی نجاتشون بدهند که یه وقت به برنامه های داف بازی و قلیون کشی و شمالشون لطمه ای وارد نشود.
یکشنبه 14 مهر 1392 - 21:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.