دایی: مایلی‌کهن اگر یکی از حرف‌هایش را ثابت کرد من از ایران می‌روم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این آقا (محمد مایلی‌کهن) اگر یکی از حرف‌هایش را ثابت کرد من از این فوتبال و حتی ایران می‌روم.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی در خصوص اظهارات مایلی کهن پس از بازی با صبا اظهار داشت: من نمی‌خواستم جواب این آقا را بدهم در فوتبال ما آقایان راحت می‌توانند چشم خود را ببندند و هر چه در دهانشان است باز کنند و آن را بگویند.آقای عزیز موقعی که دو بار محکوم می‌شوید قطعا حرف هایی می‌زنی که نمی‌توانی آن را ثابت کنی.

وی افزود: ایشان در گذشته دو بار حرفهایی زد که نتوانست آن را ثابت کند و به نظر من راحت است که همه چشمهایشان را ببندند و دهانشان را باز کنند. خیلی راحت است چشمت را ببندی و به هر کس دوست داری اتهام بزنی و آخرش هم حتی نتوانی یک کلام آن را ثابت کنی. پس از این موضوعات محکوم می‌شود و آن وقت دنبال درست کردن کارش است.

دایی ادامه داد: متاسفانه این آقا آمده و حرف هایی زده، مطمئن باشید تا آخرین کلمه حرف هایش را پیگیری می‌کنم و این دفعه مثل دفعه‌های قبل کوتاه نخواهم آمد، مطمئن باشید خودم اگر قرار است پیش رئیس قوه قضاییه و هر کسی که لازم است می‌روم و این بار تقاضای اشد مجازات برای این آقا را دارم. در دفعات گذشته از خیلی از مسائل گذشتم اما این بار کوتاه نمی‌آیم تا ببینم چشم‌هایشم را ببندند می‌توانند دهانشان را راحت باز کنند یا خیر؟

علی دایی ادامه داد: او به همه تهمت زده است اگر یادش نرفته باشد زمانی که مربی تیم ملی بود یک دکتر که سرباز هم بود و از بستگان ایشان بود همه جا با تیم ملی بود و با اینکه سرباز بود به مسافرت‌های خارج از کشور می‌رفت و در سایپا هم همین شرایط بود از مشاور حقوقی گرفته تا دکتر در سایپا به همین گونه بودند.

وی ادامه داد: برای اولین بار می‌خواهم در مورد برادرم صحبت کنم اول می‌خواهم بگویم برادرم در دانشگاه دولتی درس خوانده و لیسانس گرفته آن هم در زمانی که این آقا در به در به دنبال تحصیل در دانشگاه آزاد بود. در زمان جنگ هم این آقا دنبال معافی‌ گرفتنش بود و برادرم در جبهه‌های جنگ حضور داشت. سوم اینکه خصوصیات اخلاقی این آقا را همه می‌دانند از زمان بازیگری تا مربیگری همه چیز مشخص است.

دایی ادامه داد: می‌خواهم خیلی چیزها را یادآوری کنم. آقای محترم یا هر چیز دیگری که به شما بگویم اگر یکی از حرف‌هایت را توانستی، ثابت کن. برادر من یا کادر فنی کجا 5 میلیارد گرفته‌ایم اگر توانست یکی از حرف‌هایش را ثابت کند من همین امروز فوتبال را  کنار می‌گذارم اما مرد باش و اگر نتوانستی حرف‌هایت را ثابت کنی از این فوتبال برو! اینکه می‌گوید من چرا مؤدی نمونه مالیاتی شدم باید بگویم همه چیزدر مورد من شفاف است او حرف‌هایی در مورد اداره مالیات هم زده است بگوید کجا من مالیات نداده‌ام یا کم مالیات داده‌ام. اگر یکی از حرف‌هایش را ثابت کرد این فوتبال را دو دستی به این آقا می‌دهم و می‌روم.

وی افزود: من 7 سال بیرون از کشور فوتبال بازی کردم و هر چه درآورده‌ام بالای 95 درصد آن را به این مملکت آورده‌ام. اگر دایی نداشته باشد که بهترین ماشین را سوار شود، چه کسی باید سوار شود. عالم و آدم می‌دانند ایشان به خاطر مسائل دیگر ناراحت است و آرزو می‌کرد در پرسپولیس مربیگری کند.

دایی تصریح کرد:‌عذر می‌خواهم اکنون مردم ما به دولتی رای داده‌اند که همه به توانایی‌هایش ایمان دارند این دولت با انتخاب کابینه‌اش نشان داد که دنبال آدم‌های قدرتمند، توانمند، باهوش، بافکر و کسانی که در کار خودشان وارد هستند، هست. آن زمان گذشت که کسی در مصلی گدایی مربیگری کند. آن زمان تمام شد با اعتقادی که من به دولت دارم هر کسی بخواهد بماند و کار کند باید بر اساس توانایی‌هایش باشد.

سرمربی پرسپولیس افزود: شما بگویید این آقا چند تیم را به لیگ دسته یک فرستاده است. بر اساس توانایی‌هایمان حرف بزنیم و شلوغ‌کاری نکنیم و خودمان را به مظلومیت نزنیم که 11 هفته است اعتراض نکردم اما این آقا خودش را در یک لحظه نشان داد. من اصلا می‌گویم پرسپولیسی نیستم اما غیرت و تعصب دارم و دوست دارم هر جا که کار می‌کنم پولی که سر سفره‌ام می‌برم حلال باشد ایشان می‌خواهند اذهان را  منحرف کند. 300 میلیون تومان کجا بود؟ اگر توانستی یک مورد را ثابت کنی حتی اگر بدون مدرک بتواند ثابت کند من زندگی‌ام را می‌دهم و فوتبال را کنار می‌گذارم و حتی اگر دوست داشته باشد از ایران هم می‌روم.

دایی با اشاره به بخش دیگری از حرف‌های مایلی‌کهن گفت: اینکه می‌گوید هکتار هکتار زمین گرفته‌ام باید بگویم اگر علی دایی هکتار هکتار زمین نداشته باشد چه کسی باید داشته باشد؟ دوم اینکه شما ثابت کن این هکتار هکتار زمین را از کجا و از چه کسی گرفته‌ام؟ هر چه داشتم خودم درآوردم از هیچ ارگان دولتی زمین نخریدم یک ریال هم از بانکی وام نگرفتم و از هیچ رانتی هم استفاده نکردم.

سرمربی پرسپولیس افزود: متاسفانه آدم‌هایی که می‌خواهند سالم و مستقل زندگی کنند چنین آدم‌های وابسته‌ای بپدا می‌شوند و مشکل درست می‌کنند ودر نمایشگاه کتاب دنبال تیم می‌گردند. چند سال پیش با سایپا در بازی آخر در لیگ برتر ماندنی شد آنهم در حالی که سپاهان قهرمان شده بود. فصل قبل گهر کجا رفت؟‌فولاد و پیکان چه شدند؟ من مانده‌ام با چه رزومه‌ای دارد حرف می‌زند؟

دایی افزود: یک جا از محسن قهرمانی دفاع می‌کند و بعد جای دیگری می‌گوید دو سه سال پیش با من ارتباط داشته است هیچ کس به این مسائل دقت نمی‌کند. چرا با قهرمانی ارتباط داشته است؟ اتفاقی که من با قهرمانی داشتم مربوط به دو هفته قبل بود و در مورد فوتسال هم بود. در راه‌آهن که بودم پیشنهادی داده شده که جلویش ایستادم هیچ کس نمی‌تواند به سلامت کاری‌ام گیر بدهد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: می‌گوید در دادگاه شعبه‌ای به نامش زده‌اند آره آقا! حرف ناحق می‌گویی تهمت وافترا می‌زنی حرفت حق بود مطمئنا دایی محکوم می‌شد اما این بار خیلی پایت را از گلیمت دراز کرده‌ای و وارد مسائلی شدی که به خانواده‌ام گیر دادی به باشگاهم گیر دادی 5 میلیارد و 100 میلیون را از کجا آورده‌ای؟ با چه حساب و کتابی این رقم را می‌گویی؟ مرد باش و این حرف‌هایت را ثابت کن. تمام قرارداد من و برادرم مشخص است. متاسفانه توهین می‌کند و می‌گوید دست چپ و راستش را بلد نیست. او به یک مهندس این مملکت توهین کرده است. زمانی که او دنبال معافی اش بود برادرم در جبهه‌های جنگ می‌جنگید.

وی افزود: از این مملکت امثال داداشم دفاع کردند که هیچ وقت هم حرف نزدند تویی که رنگ خیلی چیزها را ندیده‌ای سینه ستبر می‌کنی و داد و بیداد راه می‌اندازی.

دایی در مورد نماینده تام‌الاختیارش گفت: من اینجا می‌گویم دهقان نماینده تام‌الاختیار من نیست او رفیق جان جانی من و داداشم است. من مدیونش هستم عذر می‌خواهم راحت می‌خواهم بگویم در خیلی مسائل با بهمن مشورت می‌کنم. بدون آنکه چشمداشتی داشته باشد. بهمن برادر من است اگر مرد بودی اسم می‌آوردی. اگر منظورت بهمن دهقان است که باید بگویم او بدون یک ریال چشمداشت برایم کار می‌کند.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: همین بهمن دهقان نماینده شما هم در اداره مالیات بود همان زمانی که سرمربی سایپا بودی و دارابی سرپرست بود دهقان صورت جلسه حل اختلاف شما را امضا کرد. افتخار می‌کنم که تمام مالیاتم را به موقع پرداخت کردم اما اگر قرار باشد کسی دست راست و چپش را بلد نباشد امثال تو هستند نه داداش من و خانواده‌ام. کسی این حرف‌ها را می‌زندکه نیاز دارد سرمربی پرسپولیس باشد. این آقا یک جایی می‌گوید با قهرمانی ارتباط داشته و یکجایی می‌گوید او سالم است قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را. این حرف‌ها منطقی نیست و هیچ کدام آن به درد پیشرفت فوتبال ما نمی‌خورد.

وی ادامه داد: من مانده‌ام که چه طور داور در بازی با صبا او را اخراج نکرد مگر او می‌تواند به من حمله کند و بگوید چه کنم و چه نکنم من به احترام جامعه فوتبال جوابش را ندادم وگرنه می‌توانستم عین خودش برخورد کنم. و مدل خودش واکنش نشان دهم.

+52
رأی دهید
-14

poriyaye_vali - دوحه - قطر
متاسفم برات اقای دایی که چیزی به نام سعه صدر نداری ...هیچ لزومی نداره که بخواهی با مایلی کهن یا امثال او در بیفتی...شاید خیلی ها میخوان با درگیر شدن با تو معروف بشن..تو که به هر چی میخواستی تو فوتبال رسیدی کارت رو بکن وبی خیال حاشیه شو که دودش به چشم خودت خواهد رفت والسلام
شنبه 13 مهر 1392 - 22:49
Rezanl - امستردام - هلند
یکی‌ بیاد از رهبری واسشون بگه, از مهر از لطافت از نرمش قهرماننه!!. ،.
یکشنبه 14 مهر 1392 - 00:18
بی غم - تهران - ایران
فکر کنم دیگه کسی نموده توی این فوتبال که آقای دایی باهاش درگیر نشده باشه. خوبه حالا مایلی کهن توی تیم ملی مربیش بوده که اینجوری داره راجب بهش صحبت می کنه!!! واقعا مملکت ما عجب اسطوره هایی پرورش داده!!! من زیاد مایلی کهن رو قبول ندارم ولی این حرفش واقعا راسته که بردارش رو با خودش آورده توی تیم پرسپولیس. می خوام ببینم ایشون تنها کسی هست که توی جبهه بوده که این رو به رخ ملت می کشه. آقای دایی برادرت تا قبل از اومدن به پرسپولیس چند سال سابقه مربی گری در تیم های دیگه رو داشته؟ ولی خوب باند و باند بازی همه جه هست دیگه کاریش هم نمی شه کرد دایی هم یکی مثل تمام این ایرانی ها.
یکشنبه 14 مهر 1392 - 08:44
prince of darkness - دبی - امارات
pooryaye vali...برادر گرامی با عرض سلام میخواستم خدمتتون عرض کنم سعه صدر رو آدم زمانی به کار میبره که طرف واسه اولین بار یک تهمتی رو زده باشه ولی این مایلی حتی لقمه لقمه غذای دایی رو هم حساب میکنه از روی حسادت...من یادمه قبلاً میگفت قلعه نوعی ماشین خوب سواره خوب به تو چه اگر به تو تیم خوب با پول خوب نمیدن بخاطر ضعف مربیگریت که تقصیر علی دایی نیست؟ علی دایی به میلان و چلسی گل زده حتماً بهتر از تو فوتبال میفهمه..پول خودشه دوست داره از زندگیش لذت ببره..توی مایلی هم که پول نداری حسودی دایی رو نخور...حرفهاش همه از روی کینه و حسادت هستش به موقعیت دایی که یک روزی شاگردش بوده...همین...وبه نظر من باید جوابش رو محکمتر هم داد
یکشنبه 14 مهر 1392 - 08:53
رجب علی - تگزاس - امریکا
آقای مایلی کهن یادت رفته به همین قلعه مرغی خودمان نوشتی گروهبان قندلی البته قلعه مرغی باند مافیایی داشته وداره ماست نگفت چون راست میگفتی با همین علی خسوی خودمان یه قهرمانی لیگ اورد . اما آخه بنده خدا این ذاییه بقول بکن بائر جنتلمن علی دایی جون اونا (المانها )هم نتونستن خرابش کنن شما هم زیپش بکشین برین نماز جمعه ای جیزی برو جا حنتی خودمان رو پر کن برو بابا این کشور ازین سردارهای جنگ ندیده مث شما زیاد داره
دوشنبه 15 مهر 1392 - 00:05
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.