مردم فرانسه از این زن و شوهر متنفرند

مجله مهر : این روزها در فرانسه مردم این کشور حسابی از دست یک زن و شوهر عصبانی هستند و می‌خواهند آنها اعدام شوند. زن و شوهری که افکار عمومی این کشور را فریب داده‌اند و از حس نوع‌ دوستی مردم سوء‌استفاده کرده‌اند.
مجله مهر: در سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی چند ماهی بود که مردم همه به دنبال پیدا کردن دختر کوچکی بودند که پدر و مادرش می‌گفتند در یک پارک دزیده شده و دیگر خبری از او ندارند. در طول پنج ماه گذشته به همین خاطر گروه‌های مختلفی تشکیل شدند تا با پخش عکس‌های این دختر ۵ ساله، خانواده او را برای پیدا کردن فرزندشان کمک کنند. خیلی از سایت‌ها به همین خاطر پر از عکس‌های این دختر کوچک به نام فیونا شده بود و مردم از هم برای پیدا کردن نشانه‌ای از هم کمک می‌خواستند. مادر این بچه در طول ماه‌‌های گذشته بارها با رسانه‌های مختلف مصاحبه کرده بود و با اشک ریختن از مردم می‌خواست که کمک کنند تا بتواند بچه‌اش را بار دیگر در آغوش بگیرد. سیسیل بورگن،۲۵ ساله در یکی از آخرین مصاحبه‌هایش در حالی که اشک می‌ریخت به خبرنگاران گفت: من فقط چند دقیقه روی نیمکت پارک از خستگی خوابم برد و وقتی بیدار شدم دخترم را دیگر پیدا نکردم.


حالا اما مشخص شده که مادر این بچه و ناپدری‌اش این دختر را کشته بودند و در تمام ۵ ماه گذشته برای مظلوم‌نمایی و گمراه کردن پلیس فیلم بازی می‌کردند و از احساسات مردم سوء‌استفاده می‌کردند.
مادر ۲۵ ساله این بچه و همسرش با تحقیقات پلیس به تازگی اعتراف کردند که سیسل ۵ ساله را کشته‌اند. نیروهای پلیس در حال جستجو در محوطه جنگلی هستند که گفته می‌شود جنازه او در آنجا دفن شده است. این زن و شوهر تحت بازجویی پلیس روایت‌های مختلفی درباره نحوه کشتن این بچه و محل دفن او گفته‌اند اما حالا جستجو برای یافتن جنازه فیونا ادامه دارد.منطقه‌ای که پلیس احتمال می‌دهد جسد فیونا در آن دفن شده باشدگزارش‌ها نشان می‌دهد که احتمالاً این بچه زیر کتک‌های ناپدری‌اش جانش را از دست داده و این زن و شوهر با همدستی جنازه او را خاک کرده‌اند. تلاش نیروهای پلیس برای پیدا کردن جسد فیونا تاکنون به نتیجه نرسیده و قرار است به زودی بار دیگر منطقه مورد بررسی قرار بگیرد.برخی می‌گویند این زن و شوهر تحت تأثیر مواد مخدر و مشروبات الکلی دست به کشتن این بچه ۵ ساله زده‌اند. حالا فضای مجازی سایت‌های فرانسوی و افکار عمومی این کشور به شدت از این زن و شوهر متنفر هستند و خیلی‌ها خواستار صدور حکم اعدام برای آنها شده‌اند.

+210
رأی دهید
-17

leila leila - گوتنبرگ - سوئد
روی حیوانات رو سفید کردید
شنبه 13 مهر 1392 - 00:17
dkdk - اسلیس - دانمارک
خوبه که تعدادی ببینند این اتفاقات مخصوص ایرانیان یا مسلمانان نیست بلکه ممکن هر جای این دنیا اتفاق بیافتد.درست مثل اون پدر اشغال فرانسوی که دخترش را سالها زندانی کرده بود و با تجاوز به ا‌و دو فرزند هم داشت.واقعاً این انسان دو پا با این کارهای کثیف به کجا خواهد رسید.پس وقتی‌ میگن زمانی میاد که انسانها همدیگر را میخورند باید باور کرد.
شنبه 13 مهر 1392 - 01:04
reza_persian - تنسبرگ - نروژ
واقعا هم نفرت انگیزن!
شنبه 13 مهر 1392 - 02:14
azadi199 - پاریس - فرانسه
dkdk - اسلیس - دانمارک- اتفاقا شوهر این خانم ( یا بهتر بگویم دوست پسرش !) عرب و مسلمان هست !! و ایشان بوده که این طفل معصوم رو زیر ضربات مشت و لگد کشته.
شنبه 13 مهر 1392 - 15:52
adsi - شانگهای - چین
دوستانی که تا یه خبر از ایران میاد سریع نطرات ضد اسلامی و ضد ایرانی میذارن و خودشون رو تو اروپا و قلب تمدن خوشبخترین ادمای دنیا میدونند و مردم ایران و ایرانی رو بدبخترین موجود دنیا و حکومت ایران و دین ایرانی رو به فحاشی میگیرن لطف کنند کلاهشون رو بذارن بالاتر.,,,, خوبه حالا ما بگیم هرچی کصصصصافططططه از این مسیحیا و اروپایی ها در میاد . خو جواب بدین دیگه . هزاران اتفاق از این دست تو ممالک غربی میفه اما کسی صداش دز نمیاد
شنبه 13 مهر 1392 - 19:07
aram. - کردستان - ایران
فرانسه فرانسه که میگن یه همچین جاییه؟!!!
شنبه 13 مهر 1392 - 20:29
rahaei - تهران - ایران
leila leila - گوتنبرگ - سوئد . کدوم حیوان با بچه اش این کار رو میکنه که شما این حرف رو میزنید؟ این کارا فقط کار آدمیزاده!
شنبه 13 مهر 1392 - 21:30
marde azad - تهران - ایران
کجایید اونایی که دم از عقب موندگی فکری و عقیده ای ایرانیا میزدیدداینم فرانسه اینم اروپایی ها ایینم از مردم کشور پیشرفته. نه جانم پست فطرتی و رذل بودن ربطی به دین و کشور نداره . azadi199 - پاریس - فرانسه شوهره عرب بوده و بچه خودش نبوده زنیکه اروپایی چرا چند ماه فیلم بازی میکرده
یکشنبه 14 مهر 1392 - 00:01
a.sadriuk - لندن - انگلستان
به نظر من مهم نیست این تیپ آدمها مال کدوم کشور و متعلق به کدوم دین و مکتب هستند مهم اینه که این جور آدم نماها روی هر حیوان وحشی ای رو سفید کردن و این تیپ آشغالها در هر گوشه این کره خاکی و بین هر دین و مکتب و تمدنی پیدا میشه مثل آدمهای خوب که در هر گوشه این دنیا هستند .
یکشنبه 14 مهر 1392 - 18:22
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
حالا آتو افتاد دست آنهائی که میخواهند اسلام را توجیه بکنند ؛ در هر قوم و مسلکی و مذهبی از این آدمهای ستمگر و جنایت پیشه یافت میشود ولی اگر یه سر به یو تیوب بزنیدخواهید دید که از مسلمانان جانی تر پیدا نخواهید کرد.
یکشنبه 14 مهر 1392 - 22:10
nushin-alman - برونسچویگ - آلمان
حالا همهٔ فرانسه رفت کنار این قتل توش شد سر افکندگیو بی‌ فرهنگی‌؟ بابا اروپا هم مثل هر جای دنیا مثل ایران مثلا، هم مرگ هس هم قتل هم آدم ربایی هم تصادف. اما با این تفاوت که آزادی بیانو فردی هست که در ایران یخدی، این مادرم مثل همهٔ اون مادرایی که تو ایران نشه می‌کنن شیشه میزنن می‌رن هوا بچه‌رو مثله می‌کنن تو نایلون زباله میندازه تو کانال آب، اینم نشه کرده کشته انداخته آب.
دوشنبه 15 مهر 1392 - 09:16
azadi199 - پاریس - فرانسه
marde azad - تهران - ایران - عزیز کار هر دوشون بد بوده، ولی‌ خوب این اون مرد عرب و مسلمان بوده که این بچه رو کشته، آگر چه اسم این زن رو هم نمی‌شه مادر گذشت، چون که از اون مرد ۶ ماهه حامله بوده، و به همین خاطر سکوت کرده بوده و اون همه فیلم جلوی دوربین اومده.
‌چهارشنبه 17 مهر 1392 - 21:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.