الناز شاکردوست ازت متنفرم ...

روزنامه تماشا: همه آدم ها دوست دارند مشهور شوند. درست از همان روزهایی که تازه خودشان را شناخته اند می خواهند یک کار بزرگ انجام دهندو از این طریق نامشان سر زبان ها بیفتد. در این مسیر بیشتر انسان ها به شهرت مورد نظرشان نمی رسند و به زندگی عادی خود ادامه می دهند و در مقابل بخش بسیار کوچکی از آدم ها هم هستند که به هر دلیل به شهرت می رسند و به جایگاهی می رسند که خیلی از آدم ها آرزوی آن را دارند. این اما تازه اول راه است.

الناز شاکردوست از همان ابتدای جوانی وارد سینما شد و خیلی زود به یکی از بازیگران مطرح تبدیل شد. بازیگری که طرفداران زیادی پیدا کرد و حضورش در فیلم های مختلف تضمینی برای فروش بیشتر بود.

شاکردوست با آن لحن و رفتار مردانه اش آنقدر به شهرت رسیده که امروز شاید اهالی دورترین روستاها هم نام او را حداقل برای یک بار هم که شده، شنیده اند و با او آشنا هستند.

خانم شاکردوست این روزها اما انگار بیش از هر زمان دیگری از شهرت و قواعد آن خسته شده! این را فعالیت های چند روز اخیر او در صفحه های مجازی می گوید. الناز شاکردوست که فعالیت خوبی در شبکه های اجتماعی دارد، طی چند روز اخیر عکس هایی نه چندان سازگار با وضعیت اجتماعی اش را به اشتراک گذاشته. تصاویری که نشان می دهد الناز دیگر دوست ندارد پشت نقاب شهرت پنهان شود و می خواهد خودِ خودش باشد «ازت متنفرم» هم آخرین متنی بود که خانم شاکردوست با مردم به اشتراک گذاشته است. متنی که بیشتر شبیه یک درد دل دوستانه است. دردلی که نشان می دهد شهرت و مشهور شدن آنقدر ها هم جذاب و دوست داشتنی نیست و نباید برای آن سر و دست شکست.

اما مردم هم زیر این متن و عکس نظرات جالب و البته متفاوت را ارائه داده اند. نصیر نوشته: «تلاش کن اون من رو از زندگیت بندازی بیرون و فقط خودت باشی، الناز شاکردوست بدون او من!»

یکی دیگر از هواداران الناز شاکردوست نوشته: «خانم شاکردوست اگر به گذشته برمی گشتی باز هم می خواستی اینطوری زندگی کنی؟» یکی از فالوئرها برای الناز شاکردوست نوشته است: «الناز خانم... دنیا کثیفه با اشک های تو پاک نمی شه...!!» و یکی دیگه نوشته: «آخرش همینه...».

از بقیه پیام ها هم می توان به اینها اشاره کرد که: «یک نفس عمیق بکش و از شهرت خودت لذت ببر و به هالیوود و جولیا رابرتز یا مریل استریپ فکر کن که راه طولانیست. خسته نشود.» و: «الناز خانم شما خیلی خوبید که باعث میشید ما دوستتون داشته باشیم. واقعا بودن شما برای ما دلگرمیه.»، «این اشتباهه! از خودت متنفر نباش. سعی کن دیگران از تو متنفر نباشند.» «چیزی بلد نیستم بگم تا تو رو دلداری بدم. خدا به موقع میرسه. فقط به این معتقدم. از ته دل برات آرامش میخوام.» «الناز خانم خیلی سخته زندگی شما. درسته یه بدیهایی هم داره ولی خوبی هم زیاد داره. خوبیش وجود آدماییه که شما رو از ته دلشون دوست دارن، به خاطر شما میرن سینما. به خاطر شمان میان اینستا...» «الناز جان اگر منظورت از شغله، تو برای ملت داری فیلم بازی می کنی و خیلی ها دوستت دارن. اگه فکر می کنی به خاطر کارت دوستای واقعیت ولت کردن بدون اونا واقعی نبودن... چون یه دوست واقعی هیچ وقت آدم رو تنها نمی ذاره. تو هنوزم باید خودت باشی. باید بخوای. غصه نخور چون ما دوستت داریم و کنارتیم.»، «دردسرهای سوپراستار بودن توی مملکت جهان سومی» و یک نفر که نوشته بود: «آخه چرا؟؟؟؟»شهرت و مشکلاتش هم حکایتی دارد. حکایتی که به نظر می رسد جا دارد بیشتر برای عاشقان شهرت و دیده شدن روایت شود تا شاید از شدت علاقه جوانان و نوجوانان به شهرت کاسته شود.

او روز پنجشنبه یک عکس جالب از خودش به اشتراک گذاشت، عکسی که با توضیحاتی که شاکردوست برایش نوشته نشان می دهد الناز از روزگار آمیخته با شهرت خسته است و می خواهد خود بودن را تجربه کند.

 او در توضیح این عکس نوشته: «همیشه یکی به اسم من با من زندگی می کنه زندگی که نه می جنگه ... هنوز خودم رو نشناخته بودم که اسم این من اومد روبرومو یه جورایی همه چیزمو ازم گرفت. آرامشم رو، دوستای واقعیم رو، حتی آزادیم رو ... دیگه هیچ وقت من نتونستم با خودم تنها باشم چون سنگینی اسم اون من ساختگی واسه بچه ای که هنوز بزرگ نشده بود پر از هیچی و در نهایت پوچیه ... فقط می تونم یه وقتایی با لبهای بسته فریاد بزنم ازت متنفرم الناز شاکردوست!»

+43
رأی دهید
-58

گربه_سگ - لوزان - سوئیس
منم واقعا از سبک حرف زدنت...از بازیهای تکراری و بی روحت...از سبک آرایشت...خلاصه کلا ازت ......
جمعه 12 مهر 1392 - 15:15
گربه_سگ - لوزان - سوئیس
یکی از تو ویکی هم از اون حامد بهداد ....وقتی بازیتون رو میبینم ...همش حرص میخورم که چقدر بدبختیم که شماها با این بازیگریتون شدید ستاره.....
جمعه 12 مهر 1392 - 15:24
kimiaa - تهران - ایران
یکی از سطحی ترین و بیمایه ترین هنرپیشه های ایران....ولی عجب کاخی داره برای خودش!معلومه سینما هم دست کمی از فوتبال نداره.
جمعه 12 مهر 1392 - 15:38
bahram4531 - گوتنبرگ - سوئد
یکی نالد از درد بی نوایی، یکی گوید آقا زردک میخواهی!! هِی! چه روزگاریه به نظرم لوس بازی درآورده و داره کمی ناشکری میکنه و میخواد بگه من،من نیستم ولی شانس داشت از اول جوانی منی در من ها شد، خیلی ها هستند که دوست داشتند فقط نصف شهرت و موقعیت این دخترو داشتند که ندارند، ناشکری نکن دختر برو حالشو ببر توی این دنیا، این لوس بازی ها به لحن و رفتار مردونه ات نمیاد
جمعه 12 مهر 1392 - 16:38
مهرداد2538 - تهران - ایران
چاره اش فقط شوهره!
جمعه 12 مهر 1392 - 16:53
faghat zartosht - شیراز - ایران
خداییش منم ازش متنفر بودم مخصوصا وقتی فیلم رسوایی رو دیدم واقعا پی بردم که چقدر بازیگر چیپ و بیخودیه
جمعه 12 مهر 1392 - 17:13
sadaf.tehran - تهران - ایران5354
عزیزم اینکه غصه نداره خیلیا از تو متنفرن . -------------------------------- کاربر گرامی لطفا نام کشور محل زندگی خود را بدون عدد و شماره بنویسید. با تشکر
جمعه 12 مهر 1392 - 17:40
gerard - تهران - ایران
خیلی ها ازت متنفرند با اون داداشت
جمعه 12 مهر 1392 - 18:04
azar azar - دبی - امارات
اوووف گفتیا ! خب منم ازت متنفرم دختره ی سبک با اون اداهای مسخره ت تو رالی ایرانی حالمو به هم زدیداوق! قدیما بهتر بودی بابا الان زیادی جو گرفتت!
جمعه 12 مهر 1392 - 18:30
Ghoghnoos1 - لندن - انگلستان
من هم شاید از بازی ایشان خوشم نیاد با انهمه زیبایی که قابل تحسین است ولی هیچگاه به خودم اجازه نمیدم به کسی که خیلیها دوسش دارن اهانت کنم. ایشان هرچی هست هنرپیشه ای است که برای عده ای دوست داشتنی است. چرا اینقد اراجیف میگین. ؟
جمعه 12 مهر 1392 - 20:04
the owl - تهران - ایران
تف به ریا!.
جمعه 12 مهر 1392 - 19:33
rahaei - تهران - ایران
دخترهء چیپ سخیف نون به نرخ روز خور بی استعداد الان واسه ما عمیق شده یإس فلسفی گرفته؟ اون موقع که تو قیلم های امثال ده نمکی بازی می کردی و با آویزون کردن لب و لوچت پول به جیب می زدی شهرت خوب بود؟ مدیرهای سینما دارن عوض من شن من ترسی دیگه کار بت ندن؟ خوب کم پاچه خواری می کردی و فکر الانت هم می بودی دختر جون!
جمعه 12 مهر 1392 - 23:29
Labe karoon - شیین - نروژ
کی دلش میاد از الناز متنفر باشه
شنبه 13 مهر 1392 - 01:04
asal30 - بندرعباس - ایران
درسته شهرت سخته و باعث میشه هرجا میرن مردم براشون دردسر ساز بشند. حتی تو رستوران برن همه بهشون ذول میزنند و ازشون عکس میگیرن و مزاحم آرامش شون میشند. اما در عوض خدا بهش شانس داده که تواوج جوانی اینقدر پولدار شده. من که آرزو داشتم چندتا فیلم بازی کنم و با پولش برم درس بخونم و با شهرت خدافظی کنم. منم از حامد بهداد خیلی بدم میاد.
شنبه 13 مهر 1392 - 02:26
مرداس-دانمارک-آغوس - کپنهاک - دانمارک
تو هم خانوم عزیز از همون اول هنری نداشتی ولی مثل خیلی ها با کمک دلال های عوضی مثل ناشریف زاده وارد این بازاار آشفته و بی در و پیکر شدی تا امثال سلحشور همتونو فاحشه خطاب کنه بازم درود به شرفت که از اون جلدی که بودی متنفر شدی اینکار به درد تو نمی خورد بلکه به درد هدیه تهرانی میخورد که بشه یار مشایی زاده که ازش چکهای میلیونی بتیغه . برو تو رشته تحصیلی خودت از حالا ادامه بده و اون من دوم خودت رو بنداز زیر پات و لهش کن تا دیوونه تر نشدی.
شنبه 13 مهر 1392 - 02:51
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
الناز جان از تو مچکریم. حرف دل من رو زدی. من هم از تو متنفرم.(قابل توجه اعضای کلوپ هواداران بی بی الناز: نوشته من یک اظهار نظر شخصیه و توهین به هواداران بی بی الناز حساب نشه)
شنبه 13 مهر 1392 - 05:57
nushin-alman - برونسچویگ - آلمان
یکی‌ این الناز، یکی‌ یون گلزار وای که این دوتارو بدن به من موهاشونو دونه دونه با موچین میکنم، گند زدن به فیلم‌ها و سینمای ایران، بازیگر می‌خوای فاطمه معتمد آریا، اکبر عبدی، پرویز پرستویی،امین حیایی، فریبرز عرب نیا، ... بابا زیدان اسماشون اینجا جا نمی‌شه، کلا خواستم بگم که من با بازی این چند تا سوسول موافق نیسم، استادان بزرگی‌ از جمله اشخاصی‌ که نوشتم اسمشون تو هر فیلمی باشه ، دیدنی‌ می‌کنن اون فیلمو. با تشکر، خواهشاً فقط بخونین ، نظر ندین که حوصلهٔ نوشتن ندارم ، بدرود
شنبه 13 مهر 1392 - 09:35
farzad power - لوس انجلس - امریکا
عشق منی‌
شنبه 13 مهر 1392 - 19:10
taha20 - تهران - ایران
حسودا
شنبه 13 مهر 1392 - 19:42
asal30 - بندرعباس - ایران
اتفاقآ وقتی هدیه تهرانی بازی نکرد خانم شاکردوست معروف شد . و گذشته از همه اینها . گلزار خیلی کمک بزرگی به سینمای تجاری ایران کرده هرکسی بخواد بخاطر اینکه گلزار خوشگله و مانکن ه ایراد بگیره کار درستی نکرده . من هم چندان از آقای گلزار خوشم نمیاد اما بهرحال توی این چندسال کمک بزرگی به سینمای ایران کرده. اصلآ برو ببین کدوم یکی از این هنرپیشه های ایرانی قیافه داشتند یا اصلآ خوب بازی کردن؟. جز گلزار و یکی دونفر دیگه کسی نبوده بابا جون. اما امین حیایی خوب بازی میکنه چون تو این راه زحمت کشیده و یک شبه. نیومده بالا . اکبر عبدی هم که هنرمنده توش شکی نیست یا خانم معتمد آریا. اما همین سریال های ترکیه ایی رو می بینم چقدر بازیگرهاشون خوب و طبیعی بازی میکنند حظ میکنم. اگر روزی فیلم خواستم بسازم 100 درصد از بازیگران ترکیه ایی استفاده میکنم. چون هم زیبا هستند و هم خوب بازی میکنند. *****. بهتره اگر نقدی در مورد خانم شاکر دوست دارید. برید تو پیج فیس بوک شون و همونجا میتونید انتقاد کنید . نه اینکه اینجا پشت سرش حرف بزنید که حتی نشنوه.
شنبه 13 مهر 1392 - 20:57
khoda boze - تبریز - ایران
خوشگله و بازیگر خوبئ هست..پیشتر ایران دوستش دارن...حسادت نکنید..
یکشنبه 14 مهر 1392 - 00:13
hamidesabz - لندن - انگلیس
یک بازیگر سینما میتواند خوب و حرفه ای باشد و یا نباشد! و مخاطبانش میتوانند طرفدارش باشند و یا نباشند! اما احساس تنفر از یک بازیگر به دلیل وضع مابی خوبش ، یا زیبایی اش و یا محبوبیتش، یک عقده و اختلال روانی است! . این همه ابراز تنفر در نظرات بالا نشانگر شیوع اختلالات رفتاری/روانی در بین هموطنان حتی آنهایی که خارج از کشورند میباشد!
یکشنبه 14 مهر 1392 - 08:48
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.