استقلال ایستاده مُرد - 2

*دور رفت مرحله یک‌هشتم نهایی:

الشباب امارات 2 - استقلال 4جواد نکونام پس از گلزنی به الشباب این چنین شادی پس از گل خود را با بیک‌زاده جشن گرفته است.

 

فرهاد مجیدی نیز در این مسابقه گل سوم استقلال را به ثمر رساند تا خیال آبی‌ها تقریبا از برتری مقابل الشباب راحت شود.گل  خسرو حیدری که با شوتی سرضرب و دیدنی به ثمر رسید به عنوان یکی از زیباترین گل‌های لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد.


*دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی:

استقلال صفر - الشباب صفر

 

آخرین حضور مجتبی جباری در استقلال با تساوی برای این تیم همراه شد.تلاش مجیدی نیز برای برتری استقلال در این دیدار راه به جایی نبرد.استقلال در نهایت با برتری در مجموع دو دیدار رفت و برگشت راهی یک چهارم نهایی آسیا شد.


*دور رفت مرحله یک چهارم نهایی:

استقلال یک - بوریرام تایلند صفر

 

تک گل دیدار رفت این چنین روی یک سانتر از جناح راست استقلال وارد دروازه بوریرام شد.شادی پس از گل حیدری پس از گل زودهنگامی که مقابل حریف تایلندی به ثمر رساند.عکسی جالب از تقابل شماره‌های 5 و 6 استقلال یعنی حنیف عمران‌زاده و جواد نکونام.

*دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی:

بوریرام تایلند یک - استقلال 2

 

گل اول استقلال این چنین در تایلند توسط مدافع پیش تاخته این تیم وارد دروازه بوریرام شد.فرهاد مجیدی می‌توانست در همان اواسط نیمه دوم با یک ضربه آکروباتیک کار را تمام کند که با بدشانسی این فرصت برای استقلال از دست رفت.شوت مرگبار آندو ضمن رقم زدن پیروزی استقلال، توسط برخی رسانه‌های خارجی به عنوان زیباترین گل هفته جهان انتخاب شد.تیموریان بدون شک ستاره بی چون و چرای میدان بود. وی علاوه بر به ثمر رساندن یک گل استثنایی، جان یک پروانه را هم اینچنین نجات داد.

 

*دور رفت مرحله نیمه‌نهایی:

اف‌سی سئول کره‌جنوبی 2 - استقلال صفرمحمد قاضی، مهاجم استقلال در دقایق پایانی مسابقه به شدت مصدوم شد.این بار بخت با عمران‌زاده برای گلزنی یار نبود.حملات استقلالی‌ها در سئول مقابل حریف کره‌ای راه به جایی نبرد و این بار آبی‌ها دست خالی برای دیدار برگشت کره را ترک کردند.

 

*دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی:

 استقلال 2 - سئول 2با شوت چیپ و زیبای کاپیتان سئول کار برای استقلال در تهران تقریبا تمام شد.با این گل قاضی امیدها برای بازگشت دوباره زنده شد.پنالتی که عمران‌زاده، مدافع استقلال تقدیم سئول‌ها کرد و باز کردن دروازه برای دومین‌بار توسط حریف کره‌ای در دقایق پایانی، آب سردی بود بر پیکره آبی‌پوشان در راه رسیدن به فینال آسیا.رویای آسیایی استقلال برای رسیدن به ستاره سوم این چنین به پایان رسید.

+30
رأی دهید
-8

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
سال دیگه پرسپولیس براتون جبران میکنه . تنها راه برد شما بستن اتوبان رحمتی هست . عشق است پرسپولیس رو
جمعه 12 مهر 1392 - 13:54
گربه_سگ - لوزان - سوئیس
باخته دیگه....نشسته وایستاده...نداره
جمعه 12 مهر 1392 - 15:01
tony_3344 - بوخارست - رومانیا
مجیدی افسیا را ماهرانه انجام میدهد البته قلعه نوعی فکر میکرد خیلی وارد است متا صفم
جمعه 12 مهر 1392 - 18:15
خرچنگ - دبی - امارات متحده عربی
واقعا حضور لنگ تو اسیا حسرت شده براشون سال دیگه لنگ که تو اسیا نیست اگر امسال جز 4تیم در لیگ ایران باشه! میتونه دو سال دیگه تو مقدماتی اسیا بازی کته
جمعه 12 مهر 1392 - 19:42
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.