مهدی کروبی برای معالجه سه روزه به سرعین اردبیل منتقل شد.

+85
رأی دهید
-12

واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
موش چه هست تا اینکه فشار خون داشته باشد.اتفاقا جای خوبی را برای حاجی در نظر گرفتند.چون اب گرم سرعین درمان خیلی از درد های بی درمان است
جمعه 12 مهر 1392 - 11:04
amo-mohsen - بوگوتا - کلمبیا
بی شرفا این پیرمردو رها کنید
جمعه 12 مهر 1392 - 12:25
shirdel - لندن - انگلیس
به امیدی ازادی این عزیزان دربند
جمعه 12 مهر 1392 - 12:49
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
بچه مچه‌های جنبش سبز یادشون نمیاد که همین کروبی در زمان ریاست بنیاد شهیدان با همین خانمش چقدر دزدیدند . عروسی‌ که واسه دختر بزرگش گرفته بود تو مجلس اون زمان سرو صدا کرد . حکومت جمهوری اسلامی لایق همین مردم ساده و زود باور هست .
جمعه 12 مهر 1392 - 13:48
sorosh azadi - ایران - تهران
به واقع که زود باوری ما مردم ایران پدیده ای قابل مطالعه است!. از سرتاسر ایران برای معالجه، بیماران به تهران مراجعه می کنند، ایشان برای معالجه از شمیران ( مطقه مرفه تهران) به سرعین فرستاده شده اند!!! دوستان، اینها همگی بازیگران یک سناریو هستند. این حکومت از ابتدا سیاستش همین بود. همیشه خود زنی کرده (جنگ زرگری) تا مخالفی جرات نکنه به مخالفت عملی بپردازد. چرا این همه اخبار بر علیه این به اصطلاح مخالفان نظام از تریبون رسمی و غیر رسمی نظام پخش شده، اما حتی بک نفر به مافیای اقتصادی همین جناب کروبی اشاره نکرده؟! دزدی های بنیاد چی؟ هولدینگ فیتکو و فریکو که برای همین آقای کروبی هست چه؟ به نظرم ما مردم باید هوشیار باشیم. درست مانند زمانی که همگی یک صدا گفتیم ما میگیم شاه نمی خوایم، نخست وزیر عوض میشه.... البته در این که انقلاب 57 یک اشتباه و خیانت تاریخی بود هیچ شکی نیست.
جمعه 12 مهر 1392 - 15:00
sandalikhali110 - تهران - ایران
ایشالا زودتر به آغوش مردم برگردین شماو میر حسین قهرمانید همیشه زنده وپاینده باشید باعث افتخار ما هستید
جمعه 12 مهر 1392 - 15:39
Amir.mosafer - لیورپول - انگلستان
سرعین که اصلا نه بیمارستان داره نه درمانگاه چند ماه پیش اونجا بودم نزدیکترین درمانگاه به سرعین توی اردبیله
جمعه 12 مهر 1392 - 16:04
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران
کاربرانی که نظر مخالف نسبت به جناب آقای کروبی دارند بدانند زمانی که شما حضرات داشتید تو یه مملکت غریب خوش گذرانی می کردید و مدام از کنار گود داد می زدید لنگش کن ، هیچ نقشی تو جنبش اعتراضی سبز این مردم نداشتید همین آقای کروبی وموسوی به همراه همسرانشان از هست ونیست خودشان به خاطر آزادی ایران عزیز گذشتند و مردانه در مقابل ظلم ایستادند تا منو شما آزاد باشیم هرچند اگر در گذشته خودشان نیز نقش در این انقلاب داشتند ولی الان همراه و همصدا با مردم کشورشان هستند و در دلهای ما جادارند حالا شماها هرچقدر که می خواهید حرف مفت برعلیه شان بزنید
جمعه 12 مهر 1392 - 16:27
دنیای وحشی - تهران - ایران
کروبی تاوقتی میتوانست بدزد صدایش درنمیامد وقتی که نتوانست شروع به اعتراض کرد وگرنه به قول یکی از کامنت گذارها ملت ساده ما یادشان نمیاید که او همسرش که مسولیت بنیاد شهید را داشتند از چه موقعیت کیا و بیایی برخورداربودند .ولی بااین حال نگهداشتن وی درحصر خانگی بخصوص دراین سن و سال انسانی نیست .وقتی ملایان به همدیگر رحم نکنند وای به حال دیگر مردم عادی که گرفتاراینها بشوند .
جمعه 12 مهر 1392 - 17:25
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران/ زیاد بزرگش نکن , جو هم نگیرد این دوتا هیچ کاری نکردنند غیر از غربیل جوانان مردم , که شناسائی شدند و به زندان رفتند این دوتا تا متوجه شدند مردم ایران قصد بر اندازی رژیم حمهوری اسلامی را دارند و ممکن است آرمانهای امام از تاریخ ایران محو بشود بلافاصله خودشون را کنار کشیدند که مبادا به عن قلاب خدشه ای وارد بشود . دعوای اینها با رژیم سر بدست گیری قدرت بود نه نجات ملت , مظلومیت اینها هم مثل مظلومیت امام حسین است ما ایرانیها هم که بخوبی آماده هلاک کردن خودمون برای شهدای کربلا هستیم .sandalikhali110 - تهران - ایران/ یکی از کارهای قهرمانانه اینها این بودکه تا مردم به جوش و خروش افتادند سکوت کردنند و پشت ملت را خالی کردند برای چی الکی یکی را گنده میکنید.
جمعه 12 مهر 1392 - 18:26
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران. ... درد آدم‌های بیسوادی امثال شما این هست که همیشه فکر می‌کنید کسانی‌ که در خارج هستند فقط مشغول خوشگذرانی میباشند . اون زمانی‌ که جوون‌های این مملکت برای دفاع از این آب و خاک جان میدادن ، بچه‌های امثال این کروبی و موسوی و رفسنجانی‌‌ها در بهترین نقاط دنیا پی‌ تحصیل و لذت دنیوی بودند . من به شخصه گوسفند قلعه حیوانات نیستم که شعار دو پا بد ، چهار پا خوب سر بدم و از دسته خوک‌ها دفاع بکنم . کّل این نظام عقب مانده و متحجر لیاقت حکومت بر انسان آزاده و امروزی را ندارد . نحوهٔ اداره این حکومت به درد ۱۰۰۰ سال گذشته می‌خورد . در سیاست سعی‌ کن با یک غوره سردیت نکنه با یک مویز گرمیت .
جمعه 12 مهر 1392 - 21:33
perser68 - فلوریدا - امریکا
-HAMID 71 - ابهر - زنجان - ایران. ۱-تو مملکت غریب به قول شما جای هیچ خوش گذرانی نیست!۲-من به خاطر همین تفکرات آخوندی متحجّر و قرون وسطایی نتونستم تو مملکت خودم زندگی‌ کنم ،اون جوری که می‌خواستم!۳-کامنت پارس - ایران- رو بخون و من اضافه می‌کنم،همین آخوند با یه حکم رهبری تو مجلس شا.. به دموکراسی اسلامی آخوند درآوردی!تفکر آخوندی یعنی‌ قطع انگشت،قطع دست و پا،سنگسار،اعدام،لچک،تجاوز به دختران زندانی باکره،پسران و مردانی که برای پس گرفتن رای خودشون به خیابون‌ها اومدن!تفکر آخوندی،گشنه نگهداشتن مردم و ۳۴۰سال به عقب بردن یه مملکت!تحقیر زنان،تحقیر جنس مونث،دروغ،کلاهبرداری،کلاشی،رمالی،ترویج خشونت و مردسالاری،سرکوب نیاز‌های انسانی‌!۴-این ملا اگه عبا و عمامه خودش رو برداره و تفکرات آخوندی رو با تفکرات انسانی‌ عوض بکنه،حتما من هم طرفدارش میشدم!۵-آره این ملا خودش هم اومد تو خیابون نه برای من و تو،بلکه برای خودش و مافیای اسلامی خودش!!!
جمعه 12 مهر 1392 - 21:59
amo-mohsen - بوگوتا - کلمبیا
pars_iran - دوسلدرف - آلمان آدمه بی سواد یکم تحقیق کن بعد بگو!کروبی اصلا دختر نداره ساندیس خور!!!!
شنبه 13 مهر 1392 - 11:09
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
amo-mohsen - بوگوتا - کلمبیا... این شیخ دزد ، عموته یا دائیتِ که اینقدر بهت بر خورده ؟ یک کلمه جابجا شده اما از دزد بودن کروبی و زنش چیزی کم نمی‌شه . ساندیس رو تو می‌خوری که پشت اینها در میایی . واسه من موسوی و کروبی همونقدر دزد هستند که خامنه‌ای و خمینی هستند .
شنبه 13 مهر 1392 - 17:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.