قلعه‌نویی:وقتی‌ می‌خواهند من را زمین بزنند چه‌کار کنم؟

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:قبول دارم سعه صدرم کم شده و باید روی این موضوع بیشتر کار کنم.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی در گفت‌وگویی که پیش از بازی با اف سی سئول با ورزش و مردم انجام داده بود، در پاسخ به این سوال که سعه صدر قلعه نویی این روزها خیلی کم شده است، گفت: این موضوع را قبول دارم و باید صبرم را بیشتر کنم اما وقتی پیش از شروع لیگ می‌گویند که می‌خواهند قلعه نویی را زمین بزنیم و برای اولین بار از تیمی که من سرمربی آن هستم امتیاز کم می‌کنند، چه کار می‌توانم انجام دهم.

وی ادامه داد: من از بخشیده شدن کارت قرمز میثم حسینی خوشحالم اما چرا پنالتی که در بازی با تراکتور مقابل استقلال گرفته شد، حسن زاده ورود نکرد و کارت حاج صفی را نبخشید؟ آن صحنه را هم همه دیدند.

سرمربی استقلال ادامه داد: کمیته انضباطی یک ساعت قبل از بازی با اف سی سئول رای به محرومیت من می‌دهد، این معنی‌اش چه می‌تواند باشد؟ ما سه بازی را به اشتباه داوری باختیم، اما صحبت من این است که شما گزارش جلال مرادی ناظر بازی را نشان دهید و اگر تخلفی کردم ناظر یا داور بازی باید برخورد کند، اما کمیته انضباطی مرا محروم می‌کند.

قلعه نویی عنوان کرد: چرا من راجع به برنامه ورزش و مردم صحبت نمی‌کنم در حالی که بعد از جدایی من از تیم ملی بیشترین انتقادها را به من داشت، اما چون صحبت‌های آنها نقد و بررسی بود من هم چیزی نگفتم. در جاهایی ترور شخصیت صورت می‌گیرد  تیم ما هم مشکلات زیادی دارد حالا اگر شما به جای من باشید سعه صدرتان باز هم بالا می‌رود؟!

+6
رأی دهید
-12

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
انگار تو ایران همه جنس مصرف میکنند . این قلیه ماهی‌ هم توهم زده . باخت رو قبول کن دیگه چرا بهونه میاری .
جمعه 12 مهر 1392 - 13:51
داماهی - بندرعباس - ایران
این مردیکه لومپن فقط بلده چرندبگه وباخت رابه گردن دیگران بندازه جرات داشته باش وبگو دانشت بیشترازاین نیست.
جمعه 12 مهر 1392 - 23:22
مرداس-دانمارک-آغوس - کپنهاک - دانمارک
هر جی که باشه از اون نامرد نمک نشناس چرند گو و پول پرست علی دایی که تا دیروز به رویانیان فحش میداد و حالا با دستمال یزدی کمر سردار کوپنی رو ماساژ میده و خصومت ها و نامردی هاش در مورد گلی مثل کریمی و مهدوی کیا هیجوقت فراموش شدنی نیست بهتره والسلام
شنبه 13 مهر 1392 - 03:03
tony_3344 - بوخارست - رومانیا
آقای قلعه نوعی تجربه بیشتر ندارد ثبت با سند برابر است
شنبه 13 مهر 1392 - 10:43
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.