تداوم مشکلات جذب خلعتبری : خیر دوم فراری از آب درآمد

دومین خیّری که قرار بود بابت حضور خلعتبری در پرسپولیس به قرمز‌پوشان کمک مالی کند، فراری از آب درآمد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از کمک مالی حسین هدایتی به مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جذب محمد‌رضا خلعتبری از تیم عجمان امارات، قرمزپوشان برای تامین کامل پول درخواستی مسئولان باشگاه اماراتی به کمک مالی بیشتری نیاز داشتند، از همین رو خیّر دیگری به نام امیری از جنوب کشور به محمد رویانیان اعلام کرد که حاضر است قسط دوم بابت حضور خلعتبری در پرسپولیس را به عجمانی‌ها پرداخت کند و حتی این فرد در تمرینات پرسپولیس نیز شرکت و مورد استقبال گرم قرمز‌پوشان قرار گرفت اما اکنون که کم کم پرسپولیسی‌ها به زمان پرداخت قسط دوم عجمانی‌ها به دلیل جذب خلعتبری در پرسپولیس نزدیک می‌شوند این فرد خیر ناپدید شده او حتی جواب تلفن‌های خود را نمی‌دهد و مشخص نیست که چند مدت است که چرا هیچ خبری از او نیست.

البته در صورتی که این موضوع تداوم داشته باشد پرسپولیسی‌ها دچار دردسر تازه‌ای خواهند شد. به همین دلیل با توجه به قرار و قول این فرد با قرمز‌پوشان مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز به دنبال پیدا کردن او به هستند.

 

خیّر دوم قول داد اما حالا جواب تلفن نمی‌دهد!/ روی کمک او حساب ویژه‌ باز کرده بودیممدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما به زور کسی را برای کمک به پرسپولیس دعوت نکردیم، خیّر دوم خودش قول کمک داد، اما حالا جواب تلفن ما را هم نمی‌دهد.


محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: پس از اینکه اعلام کردیم برای حضور محمدرضا خلعتبری در پرسپولیس دچار مشکل هستیم حسین هدایتی به ما کمک بسیار خوبی کرد که خیلی از مشکلات ما برطرف شد.

وی افزود: اما فرد دومی که او را سر تمرین هم دیدید به نام امیری از جنوب کشور اعلام کرد که حاضر است او هم در مورد خلعتبری به خاطر پرسپولیسی‌ بودنش کمک کند اما جالب است بدانید ایشان از موقعی که رفته ناپدید شده است؛ نه خبری از ایشان داریم و نه جواب تلفن ما را می‌دهد!

رویانیان تاکید کرد: ما هیچ کس را به زور برای کمک به پرسپولیس دعوت نکردیم اما ایشان که وعده و وعید کمک را به ما داده بود نمی‌دانیم چه بلایی سرش آمده و نگران او هستیم. البته ما ایشان را کامل می‌شناسیم و خدای ناکرده اجازه نمی‌دهیم کسی از اسم پرسپولیس بخواهد استفاده کند. من امیدوارم این موضوع ختم به خیر شود و با توجه به شرایط ما با باشگاه عجمان نیز فرد خیر دوم به وعده‌هایش عمل کند تا مشکلی نه برای ما و نه برای خودش پیش نیاید.

وی در پایان در پاسخ به سوالی که آیا امکان دارد این فرد به دنبال سوءاستفاده از باشگاه‌ پرسپولیس باشد گفت: ما اگر لازم باشد شگردهای خودمان را داریم و انشاءالله کار به آنجا نمی‌کشد که بخواهیم به این مسائل فکر کنیم.

+16
رأی دهید
-7

dave07 - سیدنی - استرالیا
پرسپولیس اصلا تیمه دزدها و فراریهاست
جمعه 12 مهر 1392 - 19:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.