دزد در تله + عکس

هارلزدن: خودرویی که به‌صورت نامحسوس مایعی شیمیایی روی سارق پاشیده بود دست جوان ۲۸ساله را در دزدی از این خودرو رو کرد.

ماجرا از این قرار بود که پلیس منطقه‌ای در شمال‌غربی لندن وسیله‌ای را در اختیار ساکنان قرار داده بود که هنگام ورود سارق به‌خودرو، روی آنها مایعی می‌پاشید که تا چند هفته زیر اشعه ماورای‌بنفش نور سبز روشنی از خود متصاعد می‌کرد. سارق از همه جا بی‌خبر هم داخل یکی از خودرو‌‌های مجهز به این وسیله شد و یک لپ‌تاپ را از داخل خودرو سرقت کرد. پس از مشکوک شدن پلیس به او سبز شدن او زیر اشعه ماورای‌بنفش دستش را رو کرد.

+166
رأی دهید
-2

salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
وای چه باحال
‌پنجشنبه 11 مهر 1392 - 00:53
parvaz747 - نیس - فرانسه
دم پلیس انگلستان گرم بابا فرانسه هم باید از این کارها بکنه چون روز به بروز اینجا هم دزدی داره زیاد میشه . ضمنا باید به پولهای بیت مال ایران هم از این مایه بزنند وقتی بعضی ها -احمدیها- دزدی از بیت مال میکنند همه ببینند.
‌پنجشنبه 11 مهر 1392 - 00:58
lucina - تهران - ایران
ما تو مملکتمون پر از ادمهایی هست که ادعا دارن یه هاله ی سبز دورشونه.پس اونا هم دزدن حتما خخخخ
‌پنجشنبه 11 مهر 1392 - 01:04
کیمیا گر - اصفهان - ایران
اگه از این برنامه ها تو قم پیاده کنن این شهر میتونه از حالت کویری در بیاد و مثل شمال سرسبز بشه.
‌پنجشنبه 11 مهر 1392 - 03:00
a.sadriuk - لندن - انگلستان
دم پلیس لندن گرم 1 هیچ به نفع لندنیا
‌پنجشنبه 11 مهر 1392 - 03:01
paksan - آمریکا - آمریکا
تا زمانی که این سیاها و هندی پاکستانی ها بعنوان دزد و بخصوص بعنوان خریدار لوازم دزدی هستند این مشکل هروز بیشتر خواهد شد . پلیس باید با خریدار این لوازم برخورد شدید بکنه تا کلاً دزدها نونی براشون نداشته باشه بخصوص در فضای مجازی و محله های هندی پاکستانی . من منچستر که بودم می خواستم برای برادر خانومم لپ تاب بخرم بفرستم ایران از قضا جلوی یک دوست پاکستانی اینو گفتم که آره داره دنبال می گردم با این قیمت یه چیز مناسب گیر بیارم آقا این طرف شروع کرد دیگه که من آشنا دارم چرا میخوای نو بخری و این حرفا ساعت دوازده شب ما رو برد دم خونه یک به نظرم پاکستانیه ولی میگفت هندی هستش بعد برامون ده مدل لپ تاب آورد و هی تعریف میکرد پرسیدم سدی های درایورش کجاست یا چرا لیبل زیرش کنده اس می گفتم میارم برات فهمیدم دزدی هستش و خیلی مودبانه گفتم نه طرف دست دو نمی خواد و تعجب من این بود که این پاکستانیه نماز می خوند و تازه بچه هاش رو هم می فرستاد کلاس قرآن ...باید فاتحه خوند به دین و ایمون اینا
‌پنجشنبه 11 مهر 1392 - 05:37
دوستدار - استهکلم - سوئد
در ایران اسلامی باید از این دزدگیرها را در ماشین کار گذاشت تا کمی خیال مردم ار دزدیده شدن وسایل داخل ماشینشان اسوده گردد.
‌پنجشنبه 11 مهر 1392 - 10:20
باور عمیق - قم - ایران
کیمیا گر - اصفهان - ایران. شیرین عسل سعی کن وقتی داری در مورد هموطنات صحبت میکنی مودب تر باشی.. خواستم در مورد اصفهانی ها بگم دیدم عین خودت میشم اونموقع
‌پنجشنبه 11 مهر 1392 - 11:21
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.