زنی که به دنبال "سرکیسه کردن" ایران است

عصر ایران - دکتر "شری وایز" دندانپزشک 43 ساله کانادایی ساکن ونکوور روز جمعه دادخواست خود برای دریافت میلیون ها دلار غرامت از ایران را به دادگاه عالی " بریتیش کلمبیا" کانادا تقدیم کرد.

وی به بهانه حمایت ایران از حماس خواهان توقیف اموال و دارایی های ایران در کانادا و دریافت غرامت خود از محل این دارایی ها است . وزارت خارجه کانادا اخیرا لیستی از اموال و دارایی های ایران در کانادا را به دادگاه ارایه کرده است. کانادا از شهریور ماه سال گذشته با خارج کردن دیپلمات هایش از تهران روابط سیاسی و اقتصادی خود با ایران را قطع کرده است.

خانم وایز در سال 1997 و هنگامی که در اورشلیم و در یک مرکز دندانپزشکی مخصوص کودکان محروم مشغول به کار بود، در یک انفجار زخمی شد. گروه حماس مسئول این انفجار شناخته شد.

+73
رأی دهید
-193

MartinT - هایدلبرگ - آلمان
ای مردشور برده!
دوشنبه 8 مهر 1392 - 15:26
shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
برو بابا خدا روزیت را جای دیگه بده. اگر دنبال عدالت هستی‌ برو ته صاف وایسا....از غرامت ۷۰ سال پیش سرنگونی دولت مصدق بگیر تا همین تحریم‌های غیر قانونی‌ همین روزها. میدونی‌ که چقدر شما به این ملت بدهکار هستید. یه رقمش خسارت حمله صدام به ایران با دستور وکمک شما ها بود که می‌شه ۱۸۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ $. اگر دست بگیر داری ما از هم از تو بگیرتر هستم. .....و الله عوضی ...چرا نمیری سراغ عرب‌ها ، این‌ها هنوز دارند به طالبان کمک می‌کند.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 15:44
jesus_christ - وين - اتريش
خوک وحشی.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 16:03
ba ham bashim - آذربایجان - ایران
مگه کم غارت کردید حالا هم چند ملیون دلارش بره توی شکم و خیک یه انتری مثل تو که معلوم نیست از لهستان، آلمان یا کدوم گورستان دیگری آمده اید.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 16:19
shivaa - تهران - ایران
سرکیسه کردن؟ایشون قربانی تروریسم شده و حقش رو میخواد.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 16:22
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
گودرزی با شقایقی چه نسبتی دارد.؟؟.درست است که ایران گروه حماس را حمایت میکند. اما در گیری حماس با اسرائیل یک مطلب دیگر است ایران یک مطلب دیگر است. بابا ای ول..خانم دکتر شما شنیدید دست بدادن این اقایان به حماس یا گروههای دیگر تروریستی خوب است ولی نه انطور که شما دندان طمع را تیز کردی..گفتند خانه خان گردو بسیار است ولی شمارش داره نارنین.خانم دندانپزشک ناز ان دندان طمع ترا برم من. مواظب باش از ته در نیاوری عزیز
دوشنبه 8 مهر 1392 - 15:56
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
زنیکه میمون مفت خور
دوشنبه 8 مهر 1392 - 17:05
yahya3212000 - برگن - نروژ
بیشترشو آخوندهای شپشو خوردند و بردند یک مقدار هم ایشان ببره!
دوشنبه 8 مهر 1392 - 17:09
iranibash - تهران - ایران
تا الان کجا بودی
دوشنبه 8 مهر 1392 - 17:17
سبز کم رنگ - آمریکا - آمریکا
خوب میکنه. مگه دروغ میگه؟
دوشنبه 8 مهر 1392 - 17:21
paksan - آمریکا - آمریکا
اینها همش نتیجه کارهای احمدی نژاد و سرداران سپاه هست که وارد عرصه سیاست شدند و همه چیز رو به گند کشیدن . بی تجریگی و غرور نظامی باعث شد که این آدمهای بی خبر از دنیا علناْ اعلام کنند که مدافع حماس و حزب الله هستند کاری که تا قبل از احمدی نژٓاد ایران به گردن نگرفته بود و همیشه اعلام میکرد کمک های ما معنوی است ولی این قوم نادان و بی خرد علاوه بر خسارتهای مالی و اقتصادی و حیف و میل و دزدی اموال مملک خسارتهای سیاسی هم به کشور زدن که سالها گریبان گیر ایران خواهد بود یکیش همین مستنداتی است که از سخنرانی ها و فعالیتهای نمایندگان خامنه ای بی سواد میشه تهیه کرد و این خانوم زیاد هم زرنگ نیست و این راهیه که دولت فاسد احمدی نژاد برای خیلی ها فراهم کرد که دست به اقدام بزنند .سیاست مجموعه ای از رفتارها و سخن هاست که برای هر کلمه اش باید تمرکز داشت و با دقت انتخاب و بکار برد و ابراز احساسات بچه گانه یا خشم آنی برای یک سیاست مدار سم مهلکی برای مردم بدخت آن کشورند که به زور باید این آقا رو تحمل میکردند چون رای دیکتاتور بود.برای همین است که میگن نظامی ها در سیاست دخالت نکنند
دوشنبه 8 مهر 1392 - 17:46
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
زنیکه شارلاتان گدا.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 17:52
moosanarenj - تهران - ایران
اونی که به ما ن......بود کلاغ ک....دریده بود! خب دیگه وقتی مملکت به دست لاتها وشاگرد جگرکی ها افتاد همین میشه!
دوشنبه 8 مهر 1392 - 18:08
bineshaan - لندن - انگلیس
ba ham bashim - آذربایجان - ایران:لهستان، آلمان یا کدوم گورستان?گورستان واقعی جایی که تو زندگی میکنی و جون انسانها ونجا پشیزی هم ارزش نداره. این خانم هم اگه تو دادگاه تونست ثابت کنه و قرامت بگیره خوب شاید حقشه.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 18:52
behzad50 - مونیخ - المان
وقتی‌ که دولتمردای ما خودشونو قیم حماس و کلا جاهایی‌ میدونن که الان به عنوان تروریست در دنیای غرب مطرح است خوب نرمال هست که یک قربانی ترور از حماس دستش که به خر نرسید پا لا نشو بگیره ، باید حساب خود مو نو از عربها جدا کنیم تا این داستان‌ها دیگه پیش نیاد.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 18:57
danial nabi - استكهلم - سوئد
گدا گشنه به اینها میگن، فکر میکنند خیلی‌ مدرنند اشغال ،
دوشنبه 8 مهر 1392 - 19:30
kurd kalhor - لندن - انگلیس
اینها اروپایی شرقی هستند که همگی پول پرست و ضد ایرانی. برو آفتابی بگیر سفیدک بی مزه
دوشنبه 8 مهر 1392 - 20:23
ramtin.p - دورتموند - المان
وزارت خارجه کانادا مگه میتونه بدون اجازه اسرائیل اب بوخوره​​..۹۰% کانادایها بچه پدرشون نیستن
دوشنبه 8 مهر 1392 - 21:07
mina minavand - هانور - آلمان
چقدر توهین کردید.لطفا ادب رو رعایت کنید،ما ایرانی‌ هستیم.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 21:36
samira joon - مشهد - ایران
همین مونده این خپل خانم هم پول ملت ایران رو بدزده خدا کنه ایران دوباره جایگاه خودشو توی منطقه و جهان پیدا کنه تا هر زیر بوته در اومده ای جرات نکنه به بهانه های مختلف ادعای خسارت از ایران کنه و دادگاه هاشون هم حکم بر ضد ایران بدن
دوشنبه 8 مهر 1392 - 21:38
Rommel - سیدنی - استرالیا
به قول ما غیرکاناداییها شهر که شلوغ شد غورباغه هم هفت‌تیر میکشه! بجای درخواست خون بها و محاکمهٔ قاتلین اتباء کانادایی ایرانی‌تبار نظیر زهرا کاظمی و سایرین این پست‌تر از ... رفته دستمال یزدی پهن بکنه واسه لابیهٔ ناتانیاهو! آخه بُزمَچِه، کاناداتون که شده مأوای هر چی دزد و اختلاسچیه سه هزارمیلیارد تومانیه بانکهای ما. غرامت ..را اگر میخوای طلب کنی خیالی نیست، ولی چند برابر باید بکشی روش و پس بدی واسه دانشمند و متخصص کشیهای ناتانیاهو تو ایران، سوای کلی بچه فلسطینی که هم قبل و بعد از اون انفجار ۹۷ کشته شدند و همچنان میشوند. آمریکا که باعث و بانیه نابودیه عراق و مردمش شد کسی ازش درخواست غرامت کرد؟ سرت رو بکش بیرون تا خوب ببینی که اون مَمَهٔ دوران جنگ سرد را لولو برد فاشیست ۴۳ ساله.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 23:51
ba ham bashim - آذربایجان - ایران
اونجایی که من یا ما زندگی‌ می‌کنیم قبرستان نیست. ایران است. قبرستان اینها یعنی‌ از یه جایی میاد که نه زندگی‌‌ای داشته نه نونی و آبی. فکر میکنی‌ خیکی از جنگ فرار کرده؟ فکر میکنی‌ فعال سیاسی فراری بوده که گذر او افتاده به کانادا. مگه این به اصطلاح کانادایها یا حتا امریکأیها ریشه شون چی‌ و کجاست؟ خدا را شکر که بعد از احمدی نژاد روحانی اومد . اگه تو آمده بودی حالی کشور لخت کرده بودی و ریخته بودی توا شکم این طلب کارای دنیا. مگه مردم ما که می‌میرن ارزش انسان ندران؟ کو جبران خسارتها؟ تحریمات خیلی‌ مرگ و میر به دنبال داشت. کی‌ باعث بود؟ کو خسارت؟ جنگ صدام علیه ایران با پشتیبانی‌ کی‌ بود؟ حالا اونا باید خسارت بدن یا نه؟ اگه بازم سخته جواب بدی خودت برو براش توا خیابون دائره زنگی بزن پول جم کن که خسارتشو جبران کنی‌. یا جیب ایرانیها رو بزن.
‌سه شنبه 9 مهر 1392 - 02:34
کبالت3 - کرج - ایران
خانم عجله کن این حسن آقا همینطور پیش بره پولی تو خارج نمیزاره بمونه اونوت تو میمونی و هزینه وکیل و دادگاه و یه دماغ لای در مونده کبلائی.
‌سه شنبه 9 مهر 1392 - 06:14
بشنو از نی‌ - لوگانو - سویس
من ۱۰۰% با کسانی‌ که کامنت دادن که این خانم حق داره موافق هستم. به این خانم ضرر خورده باید این ضرر و زیان جبران بشه. ولی‌ این غرامت رو باید دولت اسرائیل بده که نتوانسته امنیت این خانم را حفظ کند. پس برای چی‌ مالیات میگیره؟ خانم عزیز حالا بدو به دنبال غرامت، (یه قرون بده آش، حالا حالا بین خیال باش که از اسرائیل حتی ۱$ گیرت بیاد.)
‌سه شنبه 9 مهر 1392 - 08:04
m.n.s - کرج - ایران
حماس که چیزی ندارد بم و باروت مال ایران پول مال ایران شاید بم را هم بسیجی ها ساخته باشند پس راست میگه .این زن به کودکان محروم کار میکرده هر کسی انصاف دارد کار این را با آخندا مقایسه کند .؟؟؟
‌سه شنبه 9 مهر 1392 - 18:25
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.