دیدارهای احمدی نژاد و روحانی در سازمان ملل (+تصاویر مقایسه ای)

دیدارهای احمدی نژاد و روحانی در سازمان ملل (+تصاویر مقایسه ای)

عصر ایران - محمود احمدی نژاد رئیس جمهور وقت ایران در آخرین سفر خود به نیویورک برای حضور در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در مهر 1391، در مدت 5 روز اقامت در نیویورک تنها توانست با سران 3 کشور خارجی دیدار کرد. این سه مقام نیز شامل رئیس جمهور بولیوی (واقع در آمریکای جنوبی) و سران دو ریزکشور در آفریقا (کومور و سوازیلند) بودند.

نتیجه 8 سال سیاست خارجی محمود احمدی نژاد در آخرین سفر وی به سازمان ملل متحد در مهر 91 بروز کرد. او در این سفر تنها توانست با 3 مقام خارجی دیدار کند که شامل رئیس جمهور بولیوی و سران دو ریز کشور آفریقایی به نام کومور و سوازیلند بودند.

این تعداد از سران کشورها و کیفیت آنها خود به خوبی نشان دهنده وضعیت ایران در سال 1391 بود.

این در حالی است که حسن روحانی رئیس جمهور جدید ایران در نخستین سفر به نیویورک برای حضور در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در مهر 1392 ، توانست با سران 11 کشور دیدار و ملاقات کرد.

این موضوع نشان دهنده عظمت اتفاقی است که در انتخابات اخیر ایران رخ داده است.

روحانی علاوه بر سران 11 کشور خارجی، با یک وزیر خارجه (وزیر خارجه آلمان به عنوان سرپرست هیات کشورش) و سه مقام ارشد بین المللی شامل اکمل الدین احسان اوغلو دبیر کل سازمان همکاری اسلامی، اخضر ابراهیمی نماینده سازمان ملل متحد در بحران سوریه، کاترین اشتون نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا، هرمان ون رمپوی رئیس شورای اتحادیه اروپا و کریستین لاگارد رئیس صندوق بین المللی پول نیز ملاقات داشت.

مقایسه کمی و کیفی ملاقات های دو رئیس جمهور ایران در سفر به سازمان ملل متحد در مهر ماه 1391 و 1392 خود به خوبی نشان دهنده، حجم  تغییر و ارتقای سطح ایران در مجامع بین المللی است.
دیدارهای احمدی نژاد رئیس جمهور وقت ایران در سفر به سازمان ملل در مهر 91 با سران 3 کشوردیدار با اوا مورالس رئیس جمهور بولیویدیدار احمدی نژاد با رئیس جمهور کوموردیدار احمدی نژاد با پادشاه سوازیلند
 جایگاه کومور و سوایزلند در نقشه


حسن روحانی در سفر مهر 92 به سازمان ملل با 11 رئیس کشور، یک وزیر خارجه و 3 مقام ارشد بین المللی دیدار کرددیدار حسن روحانی و فرانسوا اولاند رؤسای جمهور ایران و فرانسهدیدار حسن روحانی رئیس جمهور ایران و نواز شریف نخست وزیر پاکستاندیدار حسن روحانی رئیس جمهور ایران و رئیس جمهور فیجی به عنوان رئیس دوره ای سازمان 77دیدار حسن روحانی و میشل سلیمان رؤسای جمهور ایران و لبنان


 
دیدار حسن روحانی و منصف المرزوقی رؤسای جمهور ایران و تونس دیدار حسن روحانی و عبدالله گل رؤسای جمهور ایران و ترکیهدیدار حسن روحانی رئیس جمهور ایران و خضرالخزاعی کفیل ریاست جمهوری عراقدیدار حسن روحانی رئیس جمهور ایران و شینزو آبه نخست وزیر ژاپن دیدار حسن روحانی رئیس جمهور ایران و خوزه لوئیز رودریگز نخست وزیر اسپانیا

دیدارهای احمدی نژاد و روحانی در سازمان ملل (+تصاویر مقایسه ای)

دیدار حسن روحانی و ماهیندا راجاپاسکا رؤسای جمهور ایران و سریلانکا

دیدارهای احمدی نژاد و روحانی در سازمان ملل (+تصاویر مقایسه ای)

دیدار حسن روحانی رئیس جمهور ایران و انریکو لتا نخست وزیر ایتالیا

+324
رأی دهید
-13

m_r - سیدنی - استرالیا
با درود. جای تعجب نداره خارج از ایران باعث ابرو ریزی میبود کسی‌ با این بی‌ سواد دست یا مذاکره کنه. این مردک بیمار و اقدی احمقی نژاد هوا چی‌ و شلوغ کن کسی‌ که از ته چاه آب نسخه امام زمانش را پیدا و سال‌ها هر وقت کابینه دولت به صرف غذا یک جای خالی‌ واسه آقاشون کنار گذشته بودند . این لعنتی کشور بیمار ولی‌ هنوز زنده ایران را سرطان زا کرد و الان یواش یواش کار‌ها دزیدها دست بردن در آمار و ارقام کشور و و داره روشن و هویدا میشود.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 15:15
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
میگویند با هرعکس صد ها صفحه مطلب میتوان نوشت.حال هر کس مطابق با میزان درک و شعور اجتماعی خود میتواندتفسیر های بدون هر گونه غرض و مرض و بیماری داشته باشد
دوشنبه 8 مهر 1392 - 15:22
shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
این عکسها به این ازگل بیسواد حسین کیهانی (شریعتمداری) نشون بدین... حسین ،‌ای عوضی، به این میگن سیاست خارجی‌، نه این که مثل اون از خودت عوضی تر که میگفت ما رفتی‌ با این خارجیها دست بیقه شدیم. واقعا ماشاالله به این همه خریت. نتیجه‌اش چی‌ شد ممودی خوشتیپ نه فقط آبروی ایران رو بردی، بلکه با این کثافت کاریت. ایران نتوانست از افکار جهانی‌ را به نفع خودش استفاده کند.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 15:56
tt_hesam - تهران - ایران
از روزی که احمدی نژاد جلوی مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) وایساد ازش بدم اومد. زنده باد روحانی که قبل از سفرش به دیدار حضرت آقا رفت. اینه تفاوت شخصیت دو رئیس جمهور!!!!!!!!
دوشنبه 8 مهر 1392 - 16:04
samsad - تهران - ایران
بابا به پیر به پیغمبر اون سه نفر بخاطر تنهایشون تو سازمان ملل بسمت این مردیکه اومده بودند. دنیا خیلی زودتر فهمیده بود که این بابا از اولش اشتباهی بوده و باور کنین خیلی ها حتی از اینکه نزدیکش بشن می ترسیدند که یه وقت ترور نشن. در ضمن بعدا مشخص شد علاقه کشورهای آفریقایی به وی بخاطر وجود شباهت چهره مموتی با میمون های کشورشان بوده و لذا عادت داشتند.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 16:31
samsad - تهران - ایران
بابا به پیر به پیغمبر اون سه نفر بخاطر تنهایشون تو سازمان ملل بسمت این مردیکه اومده بودند. دنیا خیلی زودتر فهمیده بود که این بابا از اولش اشتباهی بوده و باور کنین خیلی ها حتی از اینکه نزدیکش بشن می ترسیدند که یه وقت ترور نشن. در ضمن بعدا مشخص شد علاقه کشورهای آفریقایی به وی بخاطر وجود شباهت چهره مموتی با میمون های کشورشان بوده و لذا عادت داشتند.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 16:32
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
بعلاوه آقای روحانی همچنین با سران برخی از کشورهای دیگر هم که درخواست ملاقات داشتند از جمله رئیس جمهور آمریکا به دلایلی ملاقات نکرد . یعنی روحانی فرصت ملاقات نداشت و یا شرایط برای ملاقاتهای فراهم نبود و اینها از مسائل مهمی است که احمدی نژادیها و شریعتمداریها و کوچک زاده های کوچک مغز باید بفهمند که وقتی حرفهای بی مغز بزنید کسی با شما ملاقات نمی کند چون ارزش آدمها زیر زبان آنهاست و بقول شاعر تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد. روسها یک ضرب المثل قشنگی دارند که مفهوم آن این است : آدمها را بر اساس ظاهرشان استقبال و بر اساس کیش شخصیتی شان بدرقه می کنیم ! متاسفانه احمدی نژاد نه ظاهر مرتبی داشت که کسی از او استقبال کند و نه کیش شخصیتی درستی که کسی او را بدرقه کند !! هشت سال به ملت ایران ظلم شد توسط آقای بابصیرت و عقل کل ایران آقای خامنه ای. ایشان بیخودی و از روی غرض ورزی با رفسنجانی و بعدش هم با میرحسین موسوی ، از احمدی نژاد حمایت کرد! خدا شما را نیامرزه و نبخشه ....
دوشنبه 8 مهر 1392 - 16:43
elind - اربیل - عراق
خضرالخزاعی کفیل ریاست جمهوری عراق نیست !!
دوشنبه 8 مهر 1392 - 16:55
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
اگر زری بپوشی اگر اطلس بپوشی همون کنگر فروشی . این دیدار ها هیچ تفاوتی در ذات جمهوری اسلامی نمیگذارد یه چند صباح دیگر که نخست وزیر ژاپن و اسپانیا و فرانسه ... به محتوای فکری روحانی که همون خط و مشی خامنه ای است پی ببرند دوباره داستان عوض میشه الان اینها امیدوارند که به یه نتیجه ای برسند . شب دراز است , به آخوندا هم اعتمادی نیست.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 17:46
ir2013 - کرج - ایران
آفرین بر مرد ایرانی یعنی روحانـــــــــــــــــــــــــــی
دوشنبه 8 مهر 1392 - 17:50
کیمیا گر - اصفهان - ایران
کابوس 8 ساله ی اون خائن بالاخره تموم شد امیدوارم مردم از این به بعد بتونن زندگی کنن البته اگه برادرای افراطی بذارن. فعلا فقط میشه خوش بین بود.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 19:37
rahaei - تهران - ایران
tt_hesam - تهران - ایران . خواب خرگوشی که می گن شمایی داداش نه؟ :) خوبه روحیتون رو حفظ می کنین!
دوشنبه 8 مهر 1392 - 23:26
Ghomsheh - فیرفکس ویرجینیا - امریکا
مخور جانا فریب زهد از عمامه آخوند که در گنبد ز بی مغزی صدا بسیار می پیچد. احمدی نژاد بدجوری خامنه ای را ترسانده است که هرچه کثافت کاری هم بکند خامنه ای چاره ای جز حمایت از او ندارد. براستی که احمدی نژاد به قیافه خامنه ای و لاریجانی ها افتابه گرفت.
‌سه شنبه 9 مهر 1392 - 00:25
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
برقراری این روابط فقط نظام رو از سقوط نجات میده ،و هیچ نفعی برای ملت ایران نداره بیخودی ذوق زده نشید. این ملت با این شعور سیاسی بالا شون حکومت آخوندا ها را یه 500 سال دیگه بیمه کردنند.
‌سه شنبه 9 مهر 1392 - 20:25
bahram4531 - گوتنبرگ - سوئد
ظاهرا فرهنگ مسقره کردن دیگران در خون ایرانیها و حتی متاسفانه در رسانه ها به ویژه ایرانیان یوکی زیاد دیده میشه!! مگه رئیس جمهوری کنونی با این ابا و امامه و ریش شیپیشو و لباس مسقره آخوندی خیلی باکلاسه که مقامات کشورهای جهان سوم رو مسقره میکنید!؟ ضمنا یادتون نره که ایران هم از کشورهای جهان سوم است و اگه از دید یک غیر ایرانی نگاه کنی این لباس و ریش و تیپ خیلی عجیب تر و مسقره تر است
‌چهارشنبه 10 مهر 1392 - 02:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.