نان خورهای ایرانی "هولوکاست" افسرده شده اند

عصرایران - « متاسفانه نرمش رئیس‌جمهور محترم کشورمان در مقابل حریف، تنها به لحن ایشان در گفتار خلاصه نشده بود بلکه جناب روحانی - شاید بی‌آن که متوجه باشند و یا بخواهند - در برخی از مواضع خود به گونه‌ای سخن گفتند که از دیپلمات‌ کارکشته و پرسابقه‌ای نظیر ایشان دور از انتظار بود.
آقای روحانی در پاسخ به خبرنگار سی.ان.ان که نظر ایشان را درباره «هولوکاست» پرسیده بود، به اظهارات قبلی خود دراین‌باره اشاره کرده و گفتند؛ من دیپلمات هستم و نه مورخ و دراین‌باره - هولوکاست - باید مورخان نظر بدهند.
این در حالی است که جناب روحانی می‌توانست با استفاده از این پاس - به قول والیبالیست‌ها - آبشار محکمی بر زمین حریف بکوبد و در ادامه پاسخ خود اضافه کند «البته تعجب می‌کنم که چرا به هیچ مورخی اجازه تحقیق و بررسی در این زمینه داده نمی‌شود.»
 این پرسش می‌توانست توپ هولوکاست را در میدان حریف بیندازد و جناب روحانی باید می‌دانستند که ممنوعیت تحقیق درباره هولوکاست یکی از پاشنه آشیل‌های به شدت آسیب‌پذیر صهیونیست‌ها و غرب است. »

آنچه، خواندید بخشی از یادداشت امروز یکی از روزنامه های متعلق به جریان افراطی در کشور است که  "بحران زا" و بحران زی" هستند و این روزها به شدت ، در صدد تخریب فعالیت های دیپلماتیک دولت هستند ، فعالیت هایی که با اعطای اختیارات لازم از سوی رهبر معظم انقلاب انجام می شود ولی گویا "تاجران تحریم" ، حتی "نرمش قهرمانانه" اعلام شده از سوی ایشان را نیز بر نمی تابند و چون دست شان به جایی بند نیست، به بهانه گیری هایی متوسل می شوند که آدمی را به یاد قوم بنی اسرائیل می افتد!

واقعاً باید از این فرقه پرسید که چه آب و نانی و عزتی برای مردم ایران در ماجرای هولوکاست وجود دارد که اینان این قدر بر روی آن تأکید دارند و اصرار می کنند که باید مدام از هولوکاست دم بزنیم؟

هولوکاست ، ماجرایی است مربوط به :
-سرزمینی دیگر
-زمانی دیگر
-انسان هایی دیگر
-دعوایی دیگر

که هیچ کدامشان ربطی به ما و منافع ما ندارد. بنابراین ، حق داریم نسبت به کسانی که در ایران، این قدر دغدغه هولوکاست دارند، بدبین باشیم و از ایشان بپرسیم چرا این قدر اصرار دارید ملت ایران را وارد این ماجرا کنید و برایش هزینه بتراشید؟!

نوشته اند: «جناب روحانی می‌توانست با استفاده از این پاس - به قول والیبالیست‌ها - آبشار محکمی بر زمین حریف بکوبد و در ادامه پاسخ خود اضافه کند:البته تعجب می‌کنم که چرا به هیچ مورخی اجازه تحقیق و بررسی در این زمینه داده نمی‌شود. این پرسش می‌توانست توپ هولوکاست را در میدان حریف بیندازد.»

و ننوشته اند که احمدی نژاد که به قول خودشان، آبشار را محکم بر زمین حریف کوبید، چه گلی بر سرمان زد و چه دستاوردی برای کشور و نظام و انقلاب و ارزش ها داشت؟

آیا جز این بود که احمدی نژاد ، با مطرح کردن موضوع مرده ای به نام هولوکاست ، بار دیگر آن را بر سر زبان ها انداخت و زمینه مظلوم نمایی مجدد صهیونیست ها را فراهم ساخت و بی تعارف ، بزرگ ترین خدمت را به تل آویو کرد؟!

اصلاً گیریم که هولوکاست از اساس دروغ بوده و حتی یک نفر هم کشته نشده است و همین امروز، هم غربی ها و هم صهیونیست ها بیانیه دهند که هولوکاست افسانه ای بیش نبوده است؛ آن وقت چه چیزی گیر ما می آید؟
و اصلاً ما در کجای ماجرای هولوکاست هستیم که باید هزینه های آن، از جمله تشدید تحریم ها را بپردازیم؟ آیا فلان شهروند ایرانی باید نسخه به دست ، از این داروخانه به آن داروخانه برود و داروی فرزند بیمارش را پیدا نکند چرا که "تاجران تحریم" ، می خواهند توپ هولوکاست محکم بر زمین حریف کوبیده شود و پاشنه آشیل غرب درد بگیرد؟!

ای کاش جریان نگران هولوکاست در ایران ، همان اندازه که در دغدغه تبرئه آدولف هیتلر (و در واقع منافع مادی خودشان) را دارد ، به معیشت پر مضیقه ایرانی ها نیز می اندیشید!

+232
رأی دهید
-6

omidvaran - نورکل - امریکا
ننگ و شرم لعنت بر احمدی نادان و که با سخنان ابلهانه اش ابرو حیثیت یک مملکت رو بباد داد - لعنت براو تمام اراذلی که برای بریدن جیب بیت المال ازو بظاهر حمایت کردند - ولعنت بتمام رانت خوران وپاچه خورهائی که با شیادی و عوام فریبی درحال پرکردن جیب ها و خسارت زدن به اساس وبنیان مملکتند - ولی هم ه اونا بدانند دوره کاسبی از هلوکاست تموم شده اینجا پایان راهزنی ورانت خواریست
دوشنبه 8 مهر 1392 - 08:43
eshgeman iran - ایران - ایران
خدمت نویسنده محترم مقاله :اولا دشمنی غرب بخاطر هلوکاست و تحریم آنها بخاطراین موضوع نیست زیرا ماازاول انقلاب بخاطر قطع منافع کشورهای غربی ازایران موردتحریم واقع شدیم واین هیچ ارتباطی با قضیه هلوکاست ندارد شمابفرمائیددراین 35سال چه موقع آمریکا بما امکانات و یالوازماتی که مورد نیازمان بوده داده که الآن شما میفرمائید هزینه تحریمها بخاطرهلوکاست بوده است؟ دوماچرا کشتارمسلمانان بدست غربیها بخصوص(صربها)هلوکاست نیست ولی وقتی کسی درباره آنها صحبت میکند اینقدر بی تابی واورازندان میبرند؟. مورد بعدی بنده قبول دارم که بایستی سیاستمداران بهانه بدست دشمنانشان ندهند ولی این دلیل نمیشودکه ماحقایق رابپوشانیم که فلان دولت خوشش بیاید ویا نیایدثالثا شما که خارج ازکشورهستید بفرمائید 8 سال کشور مورد هجوم دشمنان قرار گرفت وخاک این کشورتوسط عمال همین آدمکشان مورد تاخت وتازقرار گرفت چقدرکمک مردم ایران کردی؟چندمقاله درمحکومیت دشمنان این سرزمین نوشتی، که الآن عاشق خنده های دیپلماتهای آمریکایی شدی وهی دم ازارتباط واینکه نباید فلان حرفها زده شود ونباید چنین وچنان شودمطرح میکنی؟ زنده بادایران ،زنده باد ملت ایران
دوشنبه 8 مهر 1392 - 08:38
amir37 - لندن - انگلستان
فکر نکنم رهبر انقلاب هم با این گروهها موافق باشه.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 11:49
samsam.aus - سیدنی - استرالیا
آفرین به نویسنده این مقاله....ایکاش به اینکه این افراد دست نشانده قدرتهایی نظیر روسیه هستند هم اشاره میشد .افرادیکه دایم دم از مقوله هولوکاست و نفی ان میزنند ازطرف خود اسراییل و روسیه مامورند حال دانسته یا ندانسته اینکار را انجام میدهند.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 12:17
siavash2a - تهران - ایران
با حمایت اشکار و پنهان خامنه ای. احمدی نژاد تیشه به ریشه اعتبار ایران تو دنیا زد
دوشنبه 8 مهر 1392 - 14:40
bineshaan - لندن - انگلیس
eshgeman iran - ایران - ایران: یکبار چیزی رو که نوشتی بخون و ببین که چقدر ربط به این مقاله داره.معلومه که شکم و جیب پری از انکار هولوکاست داری. نه?
دوشنبه 8 مهر 1392 - 16:33
eshgeman iran - ایران - ایران
جناب bineshaan - لندن - انگلیس- صحبتهای من درجواب اون مقاله کاملا مرتبط وحساب شده است ازشخصی مثل توبعیداست که نخونده اظهارنظرمیکنی من هیچ چیزی روانکارنمیکنم میگویم هرجنایتی درهرجاوتوسط هرکسی درحق ملتهابشودمحکوم ومنفوراست خواه مسلمان خواه یهودی و خواه مسیحی و... باشد اما اگربه جواب من توجه میکردی این بودکه درجوامعی که دم ازحقوق وآزادی بیان میشودچرا وقتی صحبت ازجنایتهای آنان ویا شکنجه کردن زندانیان دراقسی نقاط جهان چه گوانتامو چه زندان ابوقریب عراق وچه اینکه درخصوص بررسی تاریخی کشتارهایی که آنان ادعا دارندمیشودسریع موضعگیری و اشخاص راروانه زندان وازموقعیتهای اجتماعی محروم میکنند؟ نمونه اش درفرانسه وحتی درآمریکا فراوان یافت میشود .صحبت من این بود. ضمنامن نه شکم پری دارم ونه مثل تو جاسوس خودفروخته ام که بجای خدمت به وطنت رفتی خارج و عربده میکشی. زنده بادایران،زنده باد دلیرمردان ایران، زنده بادملت دلیرایران
دوشنبه 8 مهر 1392 - 18:41
samira joon - مشهد - ایران
چه نقد جالبی کوتاه و معقول آفرین به نویسنده ش
دوشنبه 8 مهر 1392 - 21:42
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
جناب نویسنده. دنیای غرب هیچ اصراری نداشت که شما نظر راجع به هلکاوست بدی. همانطوری که خودت گفتی‌ اصلا چه ربطی‌ به ایران و ایرانی‌ داره که در آن موقع چه اتفاقی‌ افتاده و در فلسطین چه می‌گذره. بشین مملکت خودت رو اداره کن و فضولی نکن تو کار کشور‌های دیگه. اگه اون امامت و کّل نظام کثیف جمهوری اسلامی انقدر دم از محو شدن اسراییل و نهی کردن هلکاوست نمی‌زد، کسی‌ هم کاری به کار شما نداشت. ولی‌ وقتی‌ دهنتو باز میکنی‌ به عنوان رئیس جمهور یک مملکت هلکاوست که یک فاجعه بشری بود رو نهی میکنی‌، معلومه همه میپرن بهت.
‌سه شنبه 9 مهر 1392 - 10:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.