فراخوان پرز به "خویشتنداری" در برابر سیاست اوباما در قبال ایران.

+42
رأی دهید
-22

ari jojeh - تهران - ایران
جناب پرز، کاملا حق با شماست، این جناب حسین، جناب حسن و آقایش را به کوچه تنگه برده و همان جا ترتیب این ملایان را خواهد داد، قول شرف می‌دهم تا دو سال و نیم دیگه یک آخوند برای دوا و درمان پیدا نخواهید کرد، توبه گرگ مرگه و اوباما هم اینرا خوب می‌داند.
یکشنبه 7 مهر 1392 - 12:03
tt_hesam - تهران - ایران
بمیر بابا اصلا در حدی نیستی برای ایران تعیین و تکلیف کنی! راستی خودتون که منبع بمب اتمی هستید چرا مثل سگ واق واق میکنید؟ کجای نقشه جغرافیا هستید؟ عمر رژیم جعلیتون چند ساله؟
یکشنبه 7 مهر 1392 - 13:44
Omidjaber - سایتاماکن - ژاپن
نتانیاهو =احمدی نژاد خیلی خوب است هرچه که می خواهی انجام بده و بگو مبادا حرفی یادت برود در ضمن موقع سخنرانی حتماً توالت یادت نرود قرص زد إسهال هم فراموشت نشه.
یکشنبه 7 مهر 1392 - 13:15
ba ham bashim - آذربایجان - ایران
پرز و همینطور اسحاق رابین معدوم از نمومه سیاست مداران اعتدال گرای اسرائیلی هستند. اسحاق رابین قربانی حملهٔ تندروهای اسرائیلی (و یهودیان آمریکا) شد که مخالف برقراری صلح بین اسرائیل و فلسطینی‌ها بودند. چیزی که اساس اعتقاد برخی‌ به سیاست ضدّ صلح اسرائیل است. این ذهنیت اسرائیل را مقصر و مسول ادامه‌ جنگ و خونریزی نه تنها در اسرائیل بلکه در منطقه می‌دانند. نتانیاهو و از او رادیکالتر آریل شارون که بعد از سکته مغزی چند سال پیش هنوز در حال اغمأ است از نمونه سیاست مداران تندرو و نزدیک به اولترا اکسترمیست هستند.
یکشنبه 7 مهر 1392 - 16:25
farzad power - لوس انجلس - امریکا
بسیجی‌ها، عربستان و این حیوان دشمنان کنونی ایران هستند.
یکشنبه 7 مهر 1392 - 18:39
آزاد10 - آلمان - المان
این پرز عاقلتر از بقیه سیاسیون اسرائیله. به زودی نتانیابو هم برکنار میشه و میتونه با همکاری احمدی ما یک شرکت درشکه دو اسبه راه بندازه. کارشون خوب میگیره.
یکشنبه 7 مهر 1392 - 17:57
omidvaran - نورکل - امریکا
اسرائیل از 1992 مدعیست که بمب اتمی ایران 6 ماه دیگه ساخته میشه - این حکومت دروغ و متجاوز بیش از 20 ساله که با این خقه بازی ودروغ داره از امریکا والمان و بقیه باج خوری میکنه ولی حلا که چوب حقیقت تو سرش خورده مثل سگ دم لای پا کرده وزوزه میکشه - این الدنگ ناتان یابو درروزهای اینده بیشتر رسوا میشه - احمدی نادان با بلاهت ونادانی بزرکترین خدمت رو به منافع اسرائیل کرد هیچ کس اززمان بالفورد تاکنون چنین خدمتی به اسرائیل نکرده - احمدی یار و خامی اسرائیل بود لعنت ونفرت ابدی براو باد
دوشنبه 8 مهر 1392 - 08:50
کبالت3 - کرج - ایران
پرز شما بزرگترشی یه کم اینو نصیحتش کن اینقدر موش ندوونه خیر ببینی کبالائی.
دوشنبه 8 مهر 1392 - 21:49
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.