چند ایرانی در میان پناهجویان کشتی مغروق در سواحل اندونزی.

+44
رأی دهید
-21

Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا
خدا از باعث بانى این وضع تاسف بار نگذره!! با داشتن شهروندى امریکا کانادا واروپا مثل یه اقا یا خانم محترم بدون نیاز به ویزا به همه جاى دنیا راحت سفر مى کنى ولى با داشتن شهروندى ایران باید از جان خود مایه بگذارى که شاید زنده به مقصد برسى و تازه اگر زنده رسیدى هزاران مشکلات دیگر که باید با ان دست به گریبان شوى!! دوستان و همو طنان ایرانى که قصد دارید در اینده به این طرق قاچاقى وارد کشورهاى دیگر شوید، جان خود و خانواده خود را در دست این افراد شیاد قاچاقچى نسپارید که اخر عاقبتش همین است !!!! این اولین بار نیست که شاهد این خبرها هستیم و مطمئنا اخرینش هم نخواهد بود!!!
شنبه 6 مهر 1392 - 20:09
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
احتمالا توی غرق شده ها بشه چند تا چک دزد که کارشون تعویض روغنی توی میدون شوش بوده پیدا کرد (مادر براتون بمیره)
یکشنبه 7 مهر 1392 - 01:26
amirhassna - سیدنی - استرالیا
کسانی‌ که حتا به صورت قانونی‌ میان تا سالها دچار مشکلاتی مثل زبان و کار و غیر هستن. پناهنده‌ها که صرفاً داستان خودشونو دارن. خیلی‌ اینجا هستن که صرفاً برای فرار از مراحل قانونی‌ مثل امتحان زبان و سابقه کار به اسم پناهنده میان. طرف نزدیک ۱۰۰ میلیون به قاچاق چیا داده. تازه بازم براش پول میفرستن. نمیدونم اینا چه جور پناهنده هستن که می‌تونن هر وقت خواستن برن ایران!!! و اونجا همه چی‌ هم دارن. هر چند الان باز یه سری میان میگن به شما چه مگه جای شمارو تنگ کردن اما لازم به ذکره این افراد کار دیگران که واقعا پناهنده هستن رو مشکل می‌کنن.
یکشنبه 7 مهر 1392 - 05:25
khosrow norsk - اسلو - نروژ
حالا خبر جای خود تأسّف داره ولی‌ (کشتی مغروق)؟؟؟؟؟؟؟مغروق دیگه چه کلمه ایه؟ خاک تو اون سرتون که جون به جونتون کنند از عربی‌ دست ور نمیدارید.
یکشنبه 7 مهر 1392 - 10:30
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.