توضیحات اوباما درباره تماس تلفنی با روحانی

بی بی سی : روسای جمهوری آمریکا و ایران روز جمعه در پایان سفر حسن روحانی به نیویورک صحبت کردند. باراک اوباما بعدازظهر جمعه در یک کنفرانس خبری در واشنگتن از این مکالمه بی سابقه ۱۵ دقیقه‌ای خبر داد.

+87
رأی دهید
-7

فدای آقا - اودنسه - دانمارک
برای اوباما و حامیانش تنها راه، پذیرش اسلام که هدیه ای است برای تمام جهانیان و با ظهور مبارک آقا صلح سراسر گیتی را فرا خواهد گرفت.
شنبه 6 مهر 1392 - 16:46
ab5534 - هلسینکی - فنلاند
من از ته دل‌ خوشحالم که روابط ایران و آمریکا دارد به نقطه مثبت میرسه
شنبه 6 مهر 1392 - 19:14
datis - سن دیگو - امریکا
فدای آقا - اودنسه - دانمارک :قرصهاتو بخور، توهماتت بد جور بالا زده یا شایدم ساعتی ۷۰۰۰ تمنتو زیاد کردن
شنبه 6 مهر 1392 - 20:13
dawood30a - دبی - امارات
اوباما 20 سال جوون تر شده با ای تلفونو. اصلا خداییش حال کرده با روحانی صحبت کرده
شنبه 6 مهر 1392 - 21:36
mihanesabz - تورنتو - کانادا
بنده خدا هر کاری کرد که خوشحالیش رو پنهان کنه نتونست! بالاخره اولین رئیس جمهور آمریکاست که تونسته در ۳۵ سال گذشته با طرف ایرانی‌ تلفنی گفتگو کنه. این همه ضعف و انفعال آمریکا در برابر آخوندها عجیبه. از درخواست ملاقات اوباما که از طرف روحانی رد شد و کلی‌ سرافکندگی برای دولت آمریکا ایجاد کرد گرفته تا جان کری که بسمت ظریف رفت و گفت: میتونیم چند دقیقه گفتگو کنیم؟ و نیز عقب نشینی آمریکا از حمله به سوریه در برابر تهدید ایران که گفته بود منافع آمریکا رو در عراق هدف قرار خواهد داد و البته تهدید روسیه که گفته بود موشک‌های اس‌۳۰۰ رو در اختیار دوستانش (منظورش ایران بود) خواهد گذاشت. توی عراق هم که آمریکا قافلهٔ رو کاملا به ایران باخته و عملا عراق یکی‌ از استان‌های ایران شده! این آخوندها الحق و الانصاف توی سیاست در دنیا بی‌ نظیرند،۱۲ ساله که دنیا رو سر پرونده هسته‌ای بازی دادند دست آخر هم کار رو به ماچ و بوسه‌ با اوباما ختم کردند.
شنبه 6 مهر 1392 - 21:28
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
فدای آقا - اودنسه - دانمارک. من برای اعتقادات شما احترام قائلم ولی عمو جون برو آشت رشته ات رو بخور. گل چه ربطی داره به شقیقه.
یکشنبه 7 مهر 1392 - 01:15
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
میهن سبز کانادا. به این ضعف یا جای تعجب نمیگویند. این مشیت الهی است و امام زمان پشتیبان ما شیعیان مظلومش هست. و ما تا پای جان در رکاب حضرت آقا خواهیم ماند.
یکشنبه 7 مهر 1392 - 00:59
Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا
datis- امریکا// LOL, خیلى با حال گفتى!! یارو هذیون مى گه!! اخه حرف مفت زدن تا این حد!!
یکشنبه 7 مهر 1392 - 02:36
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.