قاسم سلیمانی: آمریکا نمی‌تواند در پی براندازی جمهوری اسلامی برآید

سرلشگر پاسدار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در واکنش به سخنان باراک اوباما در مجمع عمومی سازمان ملل، گفته است که آمریکا نتوانسته و نمی‌تواند در پی براندازی جمهوری اسلامی برآید.
 
باراک اوباما، رییس‌جمهوری آمریکا روز سه شنبه، دوم مهر ماه، در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، در سخنانی گفته بود که آمریکا در پی براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.
 
آقای سلیمانی روز پنج شنبه در کنگره «شهدای دفاع مقدس» در کرمان خطاب به رییس‌جمهوری آمریکا گفته که این سخن باراک اوباما «اظهار لطف نیست بلکه اعلام ناتوانی است.»
 
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفته، «تمام تلاش آمریکا تا به امروز برای براندازی نظام جمهوری اسلامی بوده است.»
 
به ادعای آقای سلیمانی، «آمریکا در ۳۵ سال گذشته ناجوانمردانه‌ترین و بدترین اقدامات را علیه نظام جمهوری اسلامی انجام داده است که این سابقه در ذهن ملت باقی می‌ماند.»

این فرمانده سپاه به محدودیت‌های اعمال شده بر سر خرید و واردات دارو به ایران به عنوان نشانه ای از اثبات خصومت آمریکا با ایران اشاره کرده است.
 
هفته‌نامه آمریکایی «نیویورکر» در جدیدترین شماره خود، طی مقاله‌ای تحلیلی با عنوان «فرمانده‌ای در سایه» به نقش قاسم سلیمانی در منطقه خاورمیانه پرداخته و به نقل از یک مامور سابق سیا، از او با عنوان «موثرترین نیروی حاضر در خاورمیانه امروز» یاد کرده است.
 
به نوشته نیویورکر، آقای سلیمانی در تلاش است تا وضعیت و ساختار خاورمیانه را به نفع ایران تغییر دهد و در حال حاضر جنگ بشار اسد در سوریه را هدایت می‌کند.

روزنامه کیهان نیز در ستون «یادداشت روز» روز پنج‌شنبه خود به سخنان آقای اوباما توجه نشان داده و تاکید کرده که «آمریکا قادر به مقابله با یک گروه مقاومت در لبنان هم نیست چه رسد به اینکه بخواهد در سوریه دست به تغییر دولت بزند یا علیه تهران کاری اساسی بکند.»

به نوشته یادداشت نویس کیهان، «آمریکا اگر توانایی تغییر دولت ایران را داشت در آن درنگ نمی‌کرد او اگر حتی قادر به جداسازی یک جزیره از ایران بود از این کار ابایی نداشت.»
 
آقای سلیمانی و روزنامه کیهان، در حالی به سخنان رییس‌جمهوری آمریکا واکنش نشان داده‌اند که اظهارات آقای اوباما روز چهارشنبه با استقبال نسبی شماری از اصولگرایان از جمله غلامعلی حداد عادل و علاءالدین بروجردی، نمایندگان مجلس همراه شده بود.
 
این دو نماینده اصولگرای مجلس، سخنان باراک اوباما را به عنوان نشانه‌ای از تایید «حقانیت ایران» در خصوص برنامه هسته ایش و «تغییر نگاه آمریکا به دلیل مقاومت و اقتدار ملت ایران» ارزیابی کرده بودند.
 
همچنین یحیی رحیم صفوی، فرمانده پیشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، از چند تغییر محسوس در سخنان باراک اوباما درباره ایران سخن گفته و تاکید کرده بود که «برای اولین بار آقای اوباما به عنوان رییس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که ما خواستار تغییر رژیم در ایران نیستیم و یا به حق مردم ایران برای دستیابی به انرژی هسته‌ای صلح‌جویانه احترام می‌گذاریم و این موضوع، حق ایران را تثبیت کرد.»

+55
رأی دهید
-124

مهرداد2538 - تهران - ایران
چرا همیشه عکس اینو در حالت دولا شدن می اندازید؟
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 11:43
zavareh - رودسر - ایران
چه خونهای بیگناه که به دست تو و امثال تو بر زمین نریخته است...
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 12:30
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
پاسدار جانی وقاتل خلق عراق وسوریه وملت ایران زرشک همهتان ر.. به شلوارتان و ولایت فقه چلااق قاتل وتریاکی شروع کرد تمرین نرمش قهرمانانه تا بتواند یواش یواش بگیرد که درد نیاید تو قاتل چی می گوئید زور شما فقط به مردم بی کناه بدونه سلاح می رسد ولی یادت باشد لاجوردی و صیاد شیرازی و دیگر اخوندهای گردن کلفت به چه خاری افتادهان وقتی مجاهدخلق را جلوی خود دیدهاند که گفت بنام خدا وبنام خلق قهرمان شما محکوم به اعدام شدهاید میگوین شاهدان عینی صیاد شیرازی بخودش ر... بود وقتی مجاهد خلق را جلوی خود دید وحالا تو کمی صبر داشته باش چون امریکا به ایران حمله نمی کند چون شما را دوست دارد ولی خلق قهرمان در فرصت مناسب انتغام حلق را خواهد گرفت مثله الان که خودت هر شب جای خوابت عوض می کنی ار ترس مجاهدین بی سلاح خلق برای چه اگر ترس نداری جای خوابت همیشه در پادگان می گذاری ولی سلاح مجاهدین در انجا هم شمارا خواهدیافت دیر وزود دارد سوحت وسوز ندارد درود بر مجاهدین خلق ایران .
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 12:04
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی
حکومت سفاک صفوی در حال حاضر منافع امریکا رو در منطقه تامین میکنه پس نیازی به براندازی که نیست هیچ بلکه در صورت اتفاق ناگوار برای صفوی ها حاضر به کمک و حفظ موقعیت اخونداست ولی خوب شماها هم مثل صدام و طالبان و قذافی و مبارک تاریخ مصرفی دارید که پس از ان شماها رو سرنگون میکنن
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 12:53
shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
....... حاجی خوش بحالت خوش بحالت ۱۰۰ مرتبه دیگه خوش بحالت . ماشاالله هزار ماشاالله چقدر احمقی! بابا ایول. برای آدمهایی (آدم که نیستی‌ ، منظورم موجودات) مثل شما، حماقت شده یک نعمت. ... حاجی گوش کن، اگر آمریکا می‌خواست شما‌ها ۳ سوته از اون بالا شوت بودید. حاجی تورو به اون جدت ما رو اینقدر نخندون. ...ول کن این حرفا فعلا، این چند روز هم خوش باش. ،،،، بعدش میرسیم خدمت شما. باور کن کاری می‌کنیم که این خوشگذرونی‌های ۳۵ ساله ذره ذره از دماغتون در بیاد، و روزی صد بار آرزوی مرگ کنید. خون ندا‌ها و سهراب ها هنوز جوشان هستش حاجی. ما این همه جنایت شما‌ها رو یادمون نمیره حاجی.... اول خدمتت میرسیم ، بعد اگه چیزی از تو باقی‌ ماندش، اون هم جلوی سگ نمیاندازیم، ( ما سگ‌ها رو دوست داریم به شون آشغالی مثل وجود مثل تورو نمیدیم)
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 14:21
Roya Persian - شهرکرد - ابران
میشه لطفا چند روز هلغتو بندی و چیزی نگی میشه لطفا خفه بگیری چند روز تا روحانی برگرده ممنونتیم اگه بتونی اینکارو بکنی
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 14:58
Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا
تمام این حرفهاى أراجیف شبیه به جوک فقط براى خوراندن به ملت است!!! از ضعف و ناتوانى به زانو در أمده اند ولى از روى سرافکندگى چاره ایى جز گفتن این مهملات ندارند!!!
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 15:18
mina minavand - هانور - آلمان
من نمیدونم این چرا فکر میکنه که جمهوری اسلامی اینقدر مهمه که همه میخوان از بین ببرنش.
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 15:35
taghebostan - فرانکفورت - آلمان
حالا اون رفته آنجا یه چیزی بگه چلاق علی‌ با ابن چاقوکش´هاش اگه گذاشتن این بابا کارشو درست تمام کنه مثل اینکه یه میخی‌ یا چیزی به اینها رفته که نمیتوانند راحت باشند
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 15:47
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
این را راست می گوید...امریکا مستاصل است....واقعیتش هر دو طرف خسته شده اند.
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 14:28
شاهپور شاهرخی - تهران - ایران
من نمی دونم اینا به چه قدرتی ، تسلیحاتی ، توان نظامی ، پشیبانی مالی و اقتصادی و.و.و به چی مینازند و اینجور راحت اوورد ناشتا میان ؟؟؟ اخه اعتماد بنفس خود فریبانه تا به کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 15:55
daryoush1348 - گوتبورگ - سوید
اصلا مگه نه آقای روحانی گفت سپاه تو سیاست دخالت نکند پس چرا هنوز سردمداران سپاه نظر میدن خواهشا حرف رییس جمهورمونو گوش کنید نیروی نظامی چش به سیاست.
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 16:01
dara20 - تهران - ايران
آمریکا ارباب شماست و شما و رژیم فاسد اسلامی تان دستنشانده و ساخته و پرداخته آمریکا هستید. آمریکا دشمن شما نیست بلکه ما مردم ایران دشمن و برانداز شما بوده و خواهیم بود. این توجیهات جهت خر کردن امت مسلمان است و میخواهید به آنا بقبولنید که داشتن رابطه با آمریکا از این به بعد حلال است اما خون فرزندان شما بیهوده ۳۴ سال بر زمین ریخت.
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 16:42
eshgeman iran - ایران - ایران
زنده باد سردار دلاور وطن قاسم سلیمانی. زنده باد سرداری که سازمان سیا و موساد یبرای سر او جایزه تعیین کرده اند ولی به کوری چشمشان مثل شیرزرد بختیاری مقاوم ایستاده وازحقوق ملت واز استقلال ایران دلاور دفاع می کند . شهید زنده سردارقاسم سلیمانی، نام او ایران است وایرانی از نسل سلمان فارس و کوروش کبیر. اگرآمریکا قدرت براندازی ایران راداشت هیچ تردیدی به خودش راه نمی داد ودرزمان بوش جنایتکار همزمان با اشغال عراق کارایران را یکسره می کرد شاید آن موقع موفق می شد ولی الآن هیچ تردیدی به خودش راه ندهد با کوچکترین حرکت وتخطی از خط قرمز بارانی ازموشک و دلاوران ارتش .سپاه وبسیج را دراطراف خودخواهد دید زنده باد امپراطور قدرتمند ایران شیعه
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 15:38
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
1) اولاً اوباما غلط کرد که گفت ما؟ خواستار تغییر رژیم در ایران نیستیم. او شاید خودش اینرا نخواهد ولی برنامه تغییر رژیم Regime change ملاها خیلی وقت است که توی کشوی میز رئیس جمهور آمریکاست ولی تا زمانیکه این ترسو ( که حتی اعتراف کرده از ترس زنش سیگار کشیدن را ترک کرده !! ) به ناحق رئیس جمهور آمریکاست کاری به براندازی رژیم در ایران ندارد بدلایل مختلف که یکی ورشکستگی اقتصادی خود آمریکاست که اوباما حتی نمیتواند بودجه کشورش را به تصویب برساند و وابسته به لطف و تصمیم حزب جمهوری خواهان است. اوباما که مقابل بشار اسد سوریه با آن ارتش در حال جنگ دوساله ضعیف شده اش تسلیم شده و عقب نشینی کرده و آبرویش در دنیا رفته و دیگر قابل اعتماد نیست و حرفهای دیگر اوباما هم در مورد ایران به پشیزی نمی ارزد و اعتباری ندارد. اگرچه تغییر رژیم در ایران را خود مردم ایران باید همتش را بکنند و آستین بالا بزنند. وگرنه آمریکا همیشه به منفعت خودش اول نگاه میکند و دلش به حال کشوری نسوخته! مگر اوباما نبود اشک تمساح میریخت برای 400 کودک سوریه ای و میگفت سند دارد.. در 2
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 16:54
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
2) که اسد با بمب شیمیائی 400 بچه را کشته و چه حرفهای بشردوستانه ای میزد و اسد دوبار هم از خط قرمز استفاده از سلاح شیمیائی که اوباما تعیین کرده بود رد شد پس کو جوابش؟ حالا ما که قبلاً میگفتیم اوباما با عقب نشینی مفتضحانه خودش باعث پرروئی و شهامت گرفتن دیگر خونخواران منطقه میشود این هم نمونه اش از سردار سپاه ایرانی که برای اوباما گردنکشی میکند! چه زود حرف ما درست از آب درآمد! اوباما شرم کند از بی تفاوتی اش و با این سیاست خارجی اش که آمریکا را به شیر بدون دندان تبدیل کرده که حتی پوتین پست فطرت حرفش بر حرف او میچربد! تصویب تحریمها علیه رژیم ملاها هم خواسته و فشار حزب جمهوریخواهان بوده وگرنه این بزدل اوباما عرضه این کارها را نداشت و ندارد. حالا اوباما با چشم خودش ببیند که سردار قاتل و جنایتکار سپاه برای آمریکا و حرفهایش تره هم خُرد نمیکند. چونکه میداند و فهمیده که اوباما ترسوتر از اهل جنگ و حمله نظامی به ایران است! ولی اگر اسد تنبیه میشد دیگر این پاسدارهای مزدور رژیم حساب کار دستشان میآمد و موش میشدند ولی حالا دوباره گربه شدند و میدانند با موش اوباما سروکار دارند.
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 16:54
shirdel - لندن - انگلیس
درود بر تو سردار با شرف خونهایی که بدست تو امثال تو بر زمین ریخت خون ناپاک دشمنان ایران زمین بود که در عرصه هشت سال جنگ تحمیلی با رشادتهایت در جبهه ها و فداکاریهای امثال شما بود که ایران امروز پر شده از جوانانی که سینه چاک اجنبی واقعا لازم است که نسل جوان با اسطوره های ایران آشنا شوند و راه آن حماسه سازان میهنمان را الگوی خود قرار دهند. د
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 17:20
ای حماسه آفرین - زوریخ - سوئیس
مسخره است کسانی که الکی درجه میگیرند و دانشکده نرفته ژنرال میشن همیشه در توهم بسر میبرند.
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 17:50
iranPowerful - ایران - ایران قدرتمند
درود بر قاسم سلیمانی که دشمنان ایران را به وحشت می اندازد...مرگ بر آمریکا و اسرائیل
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 18:09
omid1111 - تهران - ایران
برادر قاسم سلیمانی ,جناب اوباما رئیس جمهور آمریکاست که همدست تو و بشار اسد و جنرال سیسی در ریختن خون اینهمه انسانهای بی گناه هستش اگه بوش رئیس جمهور بود جرات زدن همچین حرفایی را نداشتی. اون جایزه که اوباما گرفته در آینده نزدیک به تو و بشار اسد و جنرال سیسی هم می دهند نگران نباش پس به اسمه دفاع از مقاومت تا دلت می خواهد بکش .الان عده ای از هموطنان ما اینجا کامنت می ذارن و ازش تشکر می کنند که اگه ایشان نبود الان ایران هم نبود . هموطنان عزیزم ما نمی خواهیم در امور هیچ کشوری دخالت کند مطمئن باشید اگه کسی قصد تعرض به یک وجب خاک عزیز کشورمان را داشته باشد همه حاضرند جانشان و مالشان را در راه دفاع از وطن بدهند پس بهتره جناب سلیمانی کشورهای دیگه را در برابر ما قرار نده نمی خواد از فلسطین دفاع کنه.
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 17:56
marg bar doshman - لندن - انگلستان
درود بر سردار سلیمانی عزیز وطن پرست و غیور ,,به داشتنه تو افتخار میکنیم و همه سربازه تو هستیم ,,ایران به فرزدانی مثله شما افتخار میکنه کسی که امریکا مثله سگ از اسمت میترسه زنده باشی
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 19:47
delijaan - لندن - بریتانیا
آیا ناتوانی از مختصات شما نیست؟؟؟ 8سال باصدام حسین باصتلاح خودتان جنگیدید سپس با خوردن جام زهر درنهایت بی غیرتی بدون خجالت ازصدها هزار مادران وپدران داغداردرنهایت ناتوانی صدام حسین شد برادرصدام وزنان ودختران خودرا بعنوانزیارت میفرستادید به عراق ودرعین حال از طرف عمو صدام وپسر عموهامورد پزیرائی شاهانه قرارمیگرفتند. در افغانستان دیپلماتهای شما را طالبان اعدام کردند بازهم درنهایت بی غیرتی تماشا کردید ودرنهایت توانائی صبر پیشه کردید تا آمریکای ناتوان حق آنها را کف دستشان بگذارد حال اگر آمریکا سروکله اش پیداشودکجا فرارخواهید کرد ته چاه غایم خواهید شد یاباحجاب کامل اسلامی به سومالی فرارخواهیدکرد؟
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 19:58
zagros56 - آتن - يونان
عوضی قاتل تو و نظام کثیفت به زودی نابود میشوید ....
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 20:11
louisharry - شهر لاهه - هلند
قاتل
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 21:30
تاراز - لیدز - انگلستان
بدبخت مفلوک ابلح دزد از سر ناچاری و فلاکت و بدبختی و سمبه پر زور با التماس پای میز مذاکره رفتین حالا هی عرعر الکی بکنید.آخه مملکت عقب مانده و فاقد دانش و تکنولوژی مثل ایران که هیچ چیز به غیر از فروش نفت و گاز و میعانات پتروشیمی ندارد چه موقعیتی دارد.حتی چوب بستنی را هم وارد می کنید.
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 21:17
amir-amir - تورنتو - كانادا
تا دیروز فریاد مى زدید که امریکا باید با زبان نرم با ما سخن بگوید حالا که نرم مى گویند شماها باز فریادتان بلند است همین هفته پیش مگر رهبرتان به شما نفرمودند که در سیاست دخالت نکنید و کار را به دولت روحانى واگذار کنید شما چه گونه در ولایت ذوب شده اید که به حرف ایشان اهمیتى قائل نیستید٠ باز رحمت به امریکا اگر صدام قاتل را سرنگون نکرده بودند هنوز بلاى جان ایران بود شما ها که در مدت ٨ سال جنگ نتوانستید از عهده اش برآیید
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 23:15
Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا
شاهپور شاهرخى- تهران// دوست عزیز شما هم مثل دیگران اصلا اطلاعاتى در رابطه با توان نظامى ایران ندارید!! این دلاور مردان لشگر امام زمان به قایق هاى موتورى جنگى ٢ نفره که ننه اشان هم به زور در ان جا مى شود مجهز هستند که مسلسلى هم به روى ان نصب شده و بخاطر همین تجهیزات نظامى پیشر فته رزم ناوهاى قول پیکر امریکایى توانایى مقابله با انان را ندارند و قرار است اگر امریکا دست از پا خطا کند خلیج فارس را تبدیل به پارکینگ شناورهاى امریکایى کنند و جریمه هم صادر کنند براى ورود غیر قانونى !!براى همین است که امریکا براى رابطه با ایران به التماس افتاده و از روى ترس و وحشت از تهدید ایران، از حمله به سوریه هم منصرف شده!!! به این میگن قدرت و اقتدار جمهورى اسلامى که بر منکرش صلوات!!
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 23:15
iranPowerful - ایران - ایران قدرتمند
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان. :بسه...الکی تحلیل سیاسی نکن...خود غرب می دونه بمب های شیمیایی توسط تروریستهای سوریه علیه مردم سوریه استفاده شده است ....
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 23:16
دانشجوی ایرانی - تهران - ایران
کاش دیکتاتورهای ایران آدم حسابی بودن ولی حیف...آمریکا به دنبال تغییر نظام نیست بلکه به دنبال تغییر عقیده و دیدگاه مردم ایران و تغییر از درون نظام می باشد کما اینکه می بینید تو دنیا کم نیستند دیکتاتورهایی که با آمریکا رابطه صمیمی دارند ایران هم تغییر خواهد کرد اما اول عقیده مردم تغییر خواهد کرد...
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 22:46
آزادی برای ایران - اشتوتگارت - آلمان
یه آدم معمولی‌ اگر شروع کنه شماها رو می‌تونه نابود کنه.احتیاجی‌ به آمریکا نیست.
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 23:50
Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا
ببخشید غول پیکر ( که اشتباه قول پیکر تایپ شد)
جمعه 5 مهر 1392 - 00:34
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
سردار سلیمانی یکی از خوش عکسترین اسطوره تاریخ ایران
جمعه 5 مهر 1392 - 01:02
ukguy4u - لندن - بریتانیا
ولی مردم ایران میتونن!
جمعه 5 مهر 1392 - 01:03
Nimi1354 - تربت جام - ایران
آقایون لطف کنید پول جمع کنید برای ایران پاورفول طفلکی هلاک شد از بس که پاچه خواری میکنه.این آقا میگه ارمنی هست تابحال شما دیگر هموطن ارمنی دیدین که ساندیس خور ,پاچه خوار باشه?!فکرنکنم.موندم در شگفت وحیرت این چرا اینقدر پاچه خواره?!شاید دروغ میگه همون مرگ بر دشمن هست بنام کاربردیگه ایی کامنت میذاره ومیخواد هموطنای ارامنه را بدنام کنه
جمعه 5 مهر 1392 - 03:12
razmandeh - استکهلم - سوئد
آره راست میگه !!! از آخوند خرتر هم مگه هست ؟؟؟؟؟
جمعه 5 مهر 1392 - 06:08
omidvaran - نورکل - امریکا
بهتره فعلا فیتیله رو پائین بکشی ومثل بقیه که ساکت هستند توهم اگه حرف درستی نداری حداقل ساکت باشی
جمعه 5 مهر 1392 - 06:36
pauline - مسکو - روسیه
حقیقتجو طی 35 سال گذشته هیچ رئیس جمهوری به اندازه اوباما به ایران فشار نیاورده . تحریمهایی که برعلیه ایران وضع شده درطول تاریخ بینظیر بوده ولی خب این سلطنت طلبها آدمی مثل بوش را دوست دارند که فقط هارت و پورت کنه و هیچ اقدام عملی انجام نده
جمعه 5 مهر 1392 - 06:37
با احترام - منچستر - انگلستان
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی همین صفویها کشور را نجات دادند دوما فکر کنم تو یک سنی هستی یا یک بی دین
جمعه 5 مهر 1392 - 13:16
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
دوستان تضارب آرا خوب هست ولی متاسفانه بعضی ها حداقل ها را هم رعایت نمی کنند و حرفهایشان پر از توهین و تعصب و تخلیه عقده های فرو خورده می باشد. شما هم اگر با آنها کار نداشته باشی آنها حتما با شما کار دارند...بعضی هاشون معلوماتشان و سطح فکرشان آنقدر پاییین است که خواندن و جواب دادن به باصطلاح نظراتشان فقط وقت تلف کردن است. پس بهترین جواب برای این قماش سکوت و خاموشی است.
جمعه 5 مهر 1392 - 14:48
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
iranPowerful - ایران - ایران قدرتمند- بتو بسیجی چماقدار و مزدور رژیم ملاها ده بار گفتم که تو تهی مغزتر از آن هستی که خودت را قاطی کنی و کسی هم ارزشی به چرندیاتت قائل نمیشود. ! حداقل خودت برای خودت کمی شخصیت قائل شو ! ولی به مزدوری ات ادامه بده تا بیشتر دیگر کاربران این سایت از ماهیت فاسد و دروغگو و خلافکار طرفداران صد چهره رژیم ملاها مثل خودت پی ببرند و برای همین امثال من از شما بسیجیهای مزدور متنفریم و از اسلام شیعه تان که نمونه پرورش و تربیتش تو تهی مغز نادان باشی. حالا باز خالی ببند بگو من مسیحی هستم .. برو چند تا نام کاربری جدید برای خودت درست کن برای گول زدن خودت چونکه از ماهییت پلیدت همه فوراً ترا خواهند شناخت حالا تحت هرنام فریب دهنده و فریبنده ای باشد از عشق من ایران گرفته تا ایران پاور فول و غیره. با تشکر رایموند ( مسخره )! شرمت باد مزدور رژیم ملاها!
جمعه 5 مهر 1392 - 15:28
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
کی گفته که آمریکا میخواهد جمهوری اسلامی را بر اندازد , تا زمانی که جمهوری اسلامی برای آمریکا منفعت داره چرا باید این کار بکند, در ضمن مگه همیشه باید با اسلحه جنگید بعضی وقتها با قلم هم میجنگند , همین تحریمها پدرتون را در آورده که نرمش قهرمانانه میکنید چرا حال نیرو این ور آنور بشکه و هزینه بکند؟ آمریکادلش برای مردم ایران نسوخته فقط به منافع خودش و ملتش اهمیت میده, پدر خوانده مردم ایران که نیست اگر هم باشه از نوع جدید و بنا به مصلحت و ایناست...........
جمعه 5 مهر 1392 - 18:28
کبالت3 - کرج - ایران
دو چیز مایه بیخردیست،لب فرو بستن به هنگام سخن و سخن گفتن به هنگام خاموشی.
جمعه 5 مهر 1392 - 19:16
smart292 - ونکوور - کانادا
iranPowerful - ایران - ایران قدرتمند-- اسلام با همه آخوندهای این دین که به جز تهدید و خون ریزی و زور ،چیز دیگری نمی شناسند
شنبه 6 مهر 1392 - 04:03
دانشجوی ایرانی - تهران - ایران
فدای آقا - اودنسه - دانمارک . تو بلاد کفر چیکار می کنی؟تن عاغا رو به لرزه میندازی!
شنبه 6 مهر 1392 - 14:07
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
رجزخوانی سلیمانی از نظر سیاسی اشتباه است و نشان میده که درک سیاسی درستی نداره . نمی دانم که چه نیازی است این حرفها زده بشه ؟! ایشان اگر تواناست باید در لباس خودش توانائی شو نشون بده و اونجا توانا باشه نه در لباسی که برای تن ایشان دوخته نشده است ! لباس وی نظامی است نه لباس سیاست و لذا این نوع رجزخوانی را باید بلانسبت زر توصیف نمود تا حرف منطقی و درست !!
شنبه 6 مهر 1392 - 17:18
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.