روحانی در گفت‌وگو با "سی‌ ان ‌ان" هولوکاست را محکوم کرد.

+207
رأی دهید
-29

همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
برادران عر زشی کجاییید که ..دن به محمود و 8 سال چرند گفتنش!
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 10:58
تاراز - لیدز - انگلستان
نسل کشی در طول تاریخ زیاد بوده و محکومه.ساخت و تشکیل اسرائیل و مشکل فلسطین هم ربطی به ما نداره .
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 11:08
zavareh - رودسر - ایران
در اسلام خدعه یا به قول عوام دروغ مصلحتی از همان آغاز کاملا مرسوم بوده و برای رسیدن به منظور، این دین آن را به طرق مختلف توجیه کرده و آن را جایز دانسته است.
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 11:57
خسرو_لندن - لندن - انگلستان
خوب سیاستی داره این روحانی ! معلوم نیست چی تو کله اش است که داره نظر سازمان ملل را جلب می کند. این آخوند ها عجب جانور هایی هستند. !!!!
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 12:09
Hojati 47 - استکهلم‌-سوئد - استکهلم‌-سوئد
آقا ایرانیان یوکی اسم این مموتی و دیگه نعیارین ،،،به خدا ما اینجا تو خارج شرممون میشد بگیم ایرانیم
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 12:09
alextomasian - وین - اتریش
یک انشا با استفاده از کلمات: چرت، بنگ، دزد، بیمار، دروغ، بی‌ شرم، چپاول، غارت، نادانی، بی‌ فرهنگی‌، فریب، ریا، دو رویی، اعدام، تجاوز، آخوند، حماقت، مذهب، جیره خوار، فقر، بی‌ کفایتی و وحشت، بنویسید، در آخر می‌‌شود داستان ایران امروز ما. استفاده از دشنام‌های ناموسی اختیاری است!!!
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 11:43
Rezanl - امستردام - هلند
دارن کم کم سر عقل میان، امیدوارم
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 12:21
kamran631 - لیون - فرانسه
ساندیس خواران نظام کجا هستید !؟ برادر پوتین با یک کلمه خفه ! حرف رهبر فرزانه شما ( یا همون سید علی‌ گدا، ولی وقیح خودمون ) رو به نرمش قهرمانانه تغییر داد !! این بابا هم که ۸ سال سخن رانی مموتی رو رنگی‌ کرد با قبول کردن هولوکاست !!
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 12:45
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
عجب عجب . هر روز فضا برای برادران بسیجی‌ تنگتر می‌‌شوند .دستور آمده بود هنگام دیدار ریش مقدّس آقا فریاد زنند .لبیک یا اوباما . حالا باید فرید زنند لبیک یا نتانیاهو . دیگر کار از کار گذشته این‌قدر کار خراب شده که باید فریاد زنند لبیک به همه . از شمال گرفته تا جنوب شرق غرب . پس چه شد همه این‌ها دروغ بود . هلوکاس اصلا وجود نداشت . یاسبی از ولز . یک نگاهی‌ به خود در آینه کن. خودت از خودت شرم نمی‌‌کنی‌. مثل بوقلمون باید رنگ عوض کنی‌
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 12:34
sama128 - شیراز - ایران
در اینکه محمود احمدی فشار و اسی رحم فشاری کل نظام و جهان را به بازی گرفتند و به شکل کمدی کلاسیک با سخنرانی های عجیب و غریب و اراجیف گویی روزنامه ها و افکار عمومی را سرگرم و دزدی و اختلاس و ضدو بند و فامیل بازی و باند بازی را سرلوحه امور مهم خود قرار دادند شکی نیست . هولوکاست واقعه ای بود که در آن شکی نیست ولی من از خوانندگان و مسئولین سایت میخواهم در مورد سوریه وفجایع آن هم واقعا افکار جهانی را آگاه کنند من کاری به شیعه و سنی بودن ندارم سربریدن ها - کشتار ها - شکنجه ها و اعدام در ملا عام و آتش زدن و تجاوز واقعا هم لکه ای ننگ است به اسم اسلام و هم باید یادمان باشد هولوکاست 60 - 70 سال پیش رخ داد در این عصر تکنولوژی و تغییر فرهنگ ها این فجایع در حال شکل گیری در سوریه است .
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 13:25
eshgeman iran - ایران - ایران
این همه ناسزاگوئی چرا؟ آقایان وخانمهائیکه ادعای فرهنگ وتمدن داریدوبا گذاشتن کامنتهاتون آبروی هرچه انسان باوجدان را می برید اگرباکسی مشکل ویا دشمن هستید که با دادن فحش و توهین که نمی توانید منطقتان را به خورد دیگران بدهید. ادبتان کجارفته ای آدمهایی که ادعادارید مگرعرب باعجم ویا آریایی ویا سیاه وسفید فرقی می کنه که به هرچی وهرکه به مذاقتان خوش نیاید ناسزا وفحاشی می کنید. این عمل شما نشان ازیک اتفاقی است که فقط خودتان ووجدانتان ازآن خبردارید. یا منحرفیدیامغرضیدیا وطن فروشید ویا دشمن ملت وفرهنگ ایرانید والسلام. زنده باد ایرانی فهیم وبافرهنگ کوروش کبیر. زنده بادایرانی دارای فرهنگ حافظ وسعدی وفردوسی. زنده بادایرانی که دیگران ازداشتن فرهنگ آن وتمدن آن غبطه وحسادت می ورزند. اگرکشورهای متمدن امروزی را به اصطلاح نگاه کنید می بینیداکثراین کشورهاکه ادعای فرهنگ وحقوق بشری می کنندغاصبند.کریستف کلمب غاصب سرزمین آمریکا، اسرائیل غاصب سرزمین مسلمانان و......پس ادعای فرهنگ وتمدن نمودن اینهامسخره کردن بشریت است وکسانی که از اینهادفاع کنندیامواجب بگیرند ویا عوامل ودست نشانده ویا فریب خورده اند
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 15:05
Roya Persian - شهرکرد - ابران
روحانی موچکریم و خیلی هم دوست داریم
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 16:24
iranPowerful - ایران - ایران قدرتمند
روحانی مچکریم و خیلی دوستت دارم...
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 20:02
razmandeh - استکهلم - سوئد
آخوند یعنی خائن یادتون نره !!!!!!!! برای قدرت حتی حاضره مادرشو رو هم بفروشه !!! ایران فقط ایران بدون آخوند
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 04:53
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
eshgeman iran - ایران - ایران : کریستف کلمب قاره آمریکا غصب نکرد . آمریکا را کشف کرد . تازه نمی‌‌دانست که این قاره آمریکا است .فکر می‌‌کرد اینجا هند است. می‌‌خواست راهیی از طریق دریا بین اروپا و هند پیدا کند . ولی‌ تناقض شما را جالب است. سخن از سرزمین کورش حافظ و فردوسی می‌‌کنید و طرف دیگر غصب سرزمین مسلمانان . مسلمانی ربطی به ایران ندارد . اسلام ایران را به زور شمشیر اشغال کرد با کمک کسانی‌ مثل حسین ،حسن ،علی‌ در رکاب پسر عموی خود یزید . دزیدند .کشتند گردن زدند . زنان ب مردان به اسیری بردند .باور ندارید فدوسی را خوانید . در این خاک زرخیز ایران زمین . نبودند جز مردمی پاک دین .ھمه دینشان مردی و داد بود .وز آن کشور آزاد و آباد بود . ھمه بنده ناب یزدان پاک .ھمه دل پر از مھر این آب و خاک. پدر در پدر آریایی نژاد. ز پشت فریدون نیکو نھاد .کجا رفت آن دانش و ھوش ما .چه شد مھر میھن فراموش ما . نبود این چنین کشور و دین ما. کجا رفت آیین دیرین ما؟ ھمه جای مردان آزاد بود. به یزدان که گر ما خرد داشتیم. کجا این سر انجام بد داشتیم.
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 08:31
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
iranPowerful - ایران - ایران قدرتمند : بسیار زیبا که باز هم اینجا هستید. یک سخن دارم خسته نمی‌‌شوید این همه لیبک یا احمدی، لبیک روحانی‌ گوئید ؟ حالا هم که دیگر باید گوئید لبیک یا اوباما . آقا هم که می‌‌خواهد ا زهر خورد . نمی‌‌شود یک پیغامی و در دیدار با آقا گوئید . زهر مثل امام امت کم کم نخورد . شما که یک دوست عزیز مثل بشار اسد دارید .زهر از اسد بگیرید . او به خوبی با زهر .سم .اسید این چیزها آشناهی دارد .
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 08:38
eshgeman iran - ایران - ایران
جناب فرانکفورت،کریستف کلمپ سرزمین آمریکا را کشف نکرد بلکه برای اشغال سرزمین سرخپوستان مظلوم وبرای چپاول وبدست آوردن طلاهای این سرزمین رفت ووقتی درسرزمین فعلی آمریکا پا نهاد مثل صهیونیستها سفیدپوستان را وارداین سرزمین نمود وبا کشتارهای وسیعی که درقاره آمریکا براه انداختندسرخپوستان بیچاره را ازسرزمین مادریشان راندن همانکاری که الآن صهیونیستهابه سر مردم بیچاره قلسطین آوردند. توکزمحنت دیگران بی غمی نشایدکه نامت نهند آدمی. مثل این است که کسی واردحیاط منزل شما شودوبا کشتن پدرت صاحب منزلتان شود به این چی میگوئی؟ آیا این کشف است.تاریخ کشتار سرخپوستان توسط همین سفیدپوستان غاصب مملواز غارت وکشتارسرخپوستان است تاریخ کشتارملت ژاپن در هیروشیما وناکازاوکی رامگر فراموش میکند مردم ایران مگر کشتار مسافرین بی گناه درهواپیمای مسافری توسط همین نژادپرستان را فراموش میکنند. دقیقا کریستف پف کلمپ همان کاری را کرد که فرزند نامشروعش الآن در سرزمینهای مسلمانان میکند وتو هم فرزندنامشروع همین آدمی.چون درهمون سرزمین وتوسط همون فرهنگ ارتزاق میکنی. زنده باد ایران عزیزم ،
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 19:11
eshgeman iran - ایران - ایران
جناب فرانکفورت فقط می خواهم بگویم که ملت ایران این انقلاب را به راحتی به دست نیاوردند که براحتی تحویل اربابت بدهند خون میلیونها جوان،پیر،زن به پای نهال این درخت تنومندریخته شده که الآن اربابانت جرئت کوچکترین تحرک حتی شلیک یک تیر را هم به این مملکت را ندارند بدان وآگاه باش یک سرهنگ سپاهی با دست خالی یک قایق کماندوهای انگلیسی را درآبهای ایران مثل بچه گربه گرفت وهمون انگلیس جرئت نکردغلطی بکندحالا که دیگه ایران ایران 30سال پیش نیست. من ازهیچکس دفاع نمی کنم ازمملکتم دفاع می کنم وفقط به رهبرم چشم دوخته ام نه احمدی نژاد وامثالهم. نوک پیکان این کشوررهبری است همین است که تمام نقشه های دشمنان راقبل ازآنکه عمل کنندخنثی میکند. من عاشق فرهنگ وکشورم ومردمم ایرانم وبس. به کوری چشم حسود
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 19:20
a.ahooraei - کلن - آلمان
eshgheman iran----من زیاد نمیگم, فقط میگم که تو قاطی کردی البته همه چیزا رو باهم. مث اطلاعاتت راجع به کشف امریکا و کریستف کلمب بدبخت که خودشم نمیدونست از کجا سر در آورده و همچنین فرهنگ و سرزمینی که تو عاشقش شدی, فرهنگ تازی است و کشوری هم که عاشقشی در دست تازی زادگان است. برو بخوان و برای اعتقاداتت احترام قایل بشو و نادانسته اشک برای عاشورا و تاسوعا نریز و خودتو آگاه کن. گوسفندها خیلی خوشحالند که چوپانشون اونها را در مقابل گرگ حمایت میکنه اما قافلند از اینکه :چوپان با قصاب دوستی دیرینه داره.
جمعه 5 مهر 1392 - 01:41
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
خود را قاطی‌ ایران و ایرانی‌ نکن نکن. شما ربطی‌ به وطن ایران ندارید . اگر سخن از فردوسی‌ می‌‌کنید .همین فردوسی لهنت به رهبران این چنانی دارد. و آنها را مایه ننگ ایران و ایرانی‌ می‌‌دانند. تناقض در خود را با این مزخرف‌ها نمی‌‌توانید پنهان کنید . تصمیم بگیر . فردوسی‌ یا شاه علی‌ خامنه‌ای . آرش یا حسین . بابک یا عباس .کاوه یا علی‌. تصمیم ما مشخص است . ما می‌‌دانیم چه می‌‌خواهیم . شما هم می‌‌دانید.؟ اگر می‌‌دانید پس چرا این تناقض را نمی‌‌فهمید .
جمعه 5 مهر 1392 - 12:02
صفای دل - شیراز - ایران
eshgeman iran عزیز و محترم؛ زیادی خون خودت رو با چرت و پرت اینها کثیف نکن اینها بعضی هاشون از اون وامونده هایی هستند که زمان جنگ ایران و عراق فرار کردند به امریکا و...امروز دنبال راهی هستند که برگردن به ایران...فکر می کنند دنیا یعنی همین مکانی که اونها می ان نظر می دن و فکر می کنند خیانت شاخ و دم داره و فکر می کنند که ایران و ایرانی همین چند نفری هستند که مرتب کامنت عوض می کنندو رنگ و بویی از ایرانی بودن براشون باقی نمونده به غیر یه فکری که روش پرچم امریکایی زده شده ....هرکی می خواست بفهمه تا حالا فهمیده بود کسی که خوابه رو نمی شه بیدار کرد عزیزمن!
شنبه 6 مهر 1392 - 14:05
صفای دل - شیراز - ایران
و خطاب به کسی که فردوسی رو مورد اشاره قرار داده ؛ فردوسی قبل از اینکه شاعر باشه یه دین مدار بوده و سخنیتی با امثال شما نداره دین و ولایت مداری و عشق به مولا رو می شه در جای جای اشعارش مشاهده کرد اونجا که می گه:. منم بنده​ی اهل بیت نبی..............ستاینده​ی خاک و پای وصی و اونجا که می گه؛اگر چشم داری به دیگر سرای..............به نزد نبی و علی گیر جای. و اما در قبال سیاست خارجی فردوسی در اشعار فردوسی ترک و افراسیاب نمادی از دشمن خارجی هست که چشم طمع به وطن دوخته و فردوسی در واقع با اشعارش می خواسته توجه همه رو به این نکته جلب کنه....یه کم مطالعه بد نیستاااااااااا
شنبه 6 مهر 1392 - 14:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.