مهدی مهدوی کیا :تیم فوتبال نوجوانان بازی بایرلورکوزن با فرایبورگ را از نزدیک تماشا می‌کنند

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران که همراه تیم فوتبال زیر 17 سال (نوجوانان) ایران در اردوی آلمان حضور دارد، اعلام کرد اعضای این تیم بازی تیم‌های بایرلورکوزن و فرایبورگ را از نزدیک تماشا می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مهدوی‌کیا در این خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال زیر 17 سال ایران در اردوی آلمان ضمن بیان مطلب فوق گفت: تیم فوتبال نوجوانان (زیر 17 سال) ایران ساعت 19:30 دقیقه امروز به مصاف تیم جوانان آرمینیا بیله‌فیلد می‌رود که این بازی در زمین شماره یک باشگاه بیله‌فیلد انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه بازی بعدی تیم فوتبال زیر 17 سال ایران مقابل جوانان دورتموند است که ساعت 19:30 دقیقه روز جمعه برگزار می‌شود، ادامه داد: کاروان تیم نوجوانان صبح روز جمعه ویلینگن را ترک می‌کند و به دورتموند می‌رود و در هتل یک کمپ جدید در دورتموند مستقر خواهد شد. همچنین بعدازظهر آن روز در ورزشگاه دورتموند به مصاف تیم جوانان دورتموند می‌رود.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران در ادامه یادآور شد: تیم فوتبال زیر 17 سال ایران شنبه صبح تمرین می‌کند و بعدازظهر به تماشای بازی تیم‌های بایرلورکوزن و هانوفر می‌روند. البته برنامه‌ریزی شده بود تا با حضور در ورزشگاه دورتموند، بازی تیم‌های بروسیا دورتموند و فرایبورگ را از نزدیک تماشا کنند اما همه 80 هزار بلیت بازی به فروش رفته بود و هیچ بلیت مازادی وجود نداشت.

وی که با سایت فدراسیون فوتبال گفتگو می‌کرد، افزود: معمولا طرفداران دورتموند اول فصل همه بلیت‌های بازی‌های این تیم را خریداری می‌کنند و محال است در طول فصل تماشاگر جدیدی بتواند بازی‌های این تیم را مقابل هر تیمی چه در صدر، چه در میانه و چه در قعر جدول ببنید. اما توانستیم بلیت بازی بایرلورکوزن و هانوفر را فراهم کنیم. این بازی روز شنبه و از ساعت 18 به وقت تهران در ورزشگاه اختصاصی لورکوزن انجام می‌شود.مهدوی‌کیا در پایان گفت: صبح روز یکشنبه تیم ملی از کمپ دورتموند به سمت کمپ ویلینگن حرکت می‌کند و بازهم به هتل رامادا باز می‌گردد و برنامه تمرینی که دارد پیگیری می شود. ساعت 12:30 یکشنبه این تیم به مصاف تیم جوانان فورتنادوسلدورف می‌رود و آخرین بازی خود در اردوی آلمان را هم روز سه‌شنبه 9 مهرماه مقابل جوانان شالکه برگزار می‌کند. این تیم همانند دورتموند و فورتنا دوسلدورف در بوندسلیگای جوانان قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مهدوی‌کیا در تمام تمرینات تیم فوتبال زیر 17 سال (نوجوانان) ایران در کمپ ویلینگن حضور دارد و پا به پای بازیکنان تمرین می‌کند که البته حضورش باعث روحیه بخشی به بازیکنان شده است. مهدوی‌کیا هر شب در اتاق بازیکنان با آنها جلسه می‌گذارد و تجربیاتش را چه در داخل و چه در خارج در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

+14
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.