طالبان در جریان آموزش نظامی به من تجاوز کردند

این فرد پیش از پیوستن به طالبان کارگر ساختمانی بود - عکس از ویدئوی اداره امنیت ملی

اداره امنیت ملی افغانستان می‎گوید که یک بمبگذار انتحاری گفته که بمبگذاران انتحاری در جریان آموزش از سوی اعضای ارشد گروه طالبان مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند.

این اداره در اطلاعیه‎ای که به رسانه ها فرستاده نوشته است بمبگذار جوانی که در ولایت غربی هرات دستگیر شده، در جریان بازجویی "اعتراف" کرده که او خود هم از سوی یک ملا مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

اداره امنیت ملی ویدئویی از این فرد را در صفحه فیسبوک این اداره نیز منتشر کرده است.

متهم در این ویدیو می‌گوید ملاهایی که از سوی طالبان موظف به "تبلیغ" بوده‌اند، او و افراد دیگر را هر روز آموزش می‌دادند و برای آنها تبلیغ مذهبی می‌کردند.

بر اساس اظهارات این زندانی در این ویدئو، این مبلغان به او و دیگر همطارانش قرص‌هایی می‌دادند و بعد آنها را به اجرای عملیات انتحاری تشویق می‌کردند.

این فرد گفته که طالبان و مبلغان این گروه به مخاطبان خود می‌گفتند که برای بمبگذاری انتحاری آماده شوند و در دنیای دیگر به بهشت خواهند رفت.

اداره امنیت ملی گفته که این بمبگذار یک سه چرخه بمبگذاری شده با خود داشت و هنگام اجرای عملیات انتحاری در هرات از سوی ماموران اداره امنیت ملی بازداشت شد.

این فرد در این ویدئو گفته که اصلاً اهل ولسوالی "بکواه" ولایت فراه در غرب افغانستان و ساکن منطقه "دلارام" در مرز ایران است و پیش از پیوستن به گروه طالبان با پدرش مشغول کارهای ساختمانی بوده است.

این زندانی گفته که یک عضو گروه طالبان او را تشویق کرد که به این گروه بپیوندد و "جهاد" کند. طالبان این کارگر را به ولایت هرات بردند و در منطقه "ادرسکن" به او آموزش دادند.

فرد متهم به بمبگذاری انتحاری در پایان ویدئو، می‎گوید که خیلی خوشحال است که ماموران امنیت ملی او را هم از چنگ کسانی که به او تجاوز جنسی می‎کردند نجات دادند و هم از مرگ.

البته هنوز مشخص نیست که اعترافات این متهم تحت چه شرایطی گرفته شده است.

+96
رأی دهید
-10

santilana - کرج - ایران
در بین شش شاخه اهل سنت یعنی حنفی شافعی حنبلی زیدی مالکی و این آخری وهابی (سلفی) در بین حنبلی ها و وهابی ها لواط آزاد است و طالبان چون اکثرا حنبلی هستند مثل نقل و نبات پدوفایل بازی می کنند و اکثرا پدراست هستند
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 10:49
تاراز - لیدز - انگلستان
دین ریپ پیدو کشتار ترور.
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 11:35
faghat zartosht - شیراز - ایران
امان از این دین اسلام که پدر همه رو در آورده!!!
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 11:48
بت شکن - مونترال - کانادا
آخر عاقبت یک مذهبی‌ تهی مغز، افراطی از دنیا بریده و طمع کرده بهشت همین است، چه مسلمان، چه یهودی، چه مسیحی و چه چه چه...!!!
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 11:55
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
بسیار این گفتار آشنا می‌‌باشد. فقط یک فرق این‌ها سنی نام دارند .شیخ‌های ما .شیعه خلیفگری . درد همان درد است. فکر می‌‌کنید چرا این ب‌س‌ی‌جی‌ها شب و روز گیر به پستان گلشیفته در پاریس می‌‌دهند یا در خیابان با چماق ٔبر سر زری خانم می‌‌زنند. این‌ها ۱۵ سال تجربه تاریک در حجرهای تاریک مساجد می‌‌باشد. و آزار جنسی‌ توسط طلبه‌های جوان.
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 12:02
Es haqzai - هرات - افغانستان
از امام صادق علیه السلام نقل شده که فرمودند :((اذا تهم المؤمن اخاه انماث الایمان من قلبه کما ینماث الملح فى الماء،))هنگامى که مسلمانى برادر مسلمانش را به چیزى که در او نیست متهم سازد ایمان در قلب او ذوب مى شود، همانند نمک در آب» . و تو از خدا بی‌خبر به راحتی‌ به برادران اهل تسنّن تهمت میزانی‌ در حالی‌ که اصلا هم چین چیزی وجود نداره ، تهمت زدن به شما‌ها مثل آب خوردن هست ، آخه برادر من چرا وقتی‌ در مورد چیزی که اطلاعات نداری نظر میدی ، خدا ترا هدایت کند
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 13:12
samira joon - مشهد - ایران
طالبان،القاعده،شاخه ی النصر،اخوان المسلمین،آل سعود ،هیچ کدوم با هم فرق نمیکنن توی ذات همشون پستی و شهوت پرستی و خوی حیوانی هست از یک طرف دم از سنت پیامبر میزنن از طرف دیگه کارایی میکنن که روی شیطان پرستارو سفید میکنن ی دفعه با اسم جهاد نکاح این هم حتما اسمش جهاد لواط هست پس سلطنت طلب ابوظبی سریعا با مشت گره کرده و پشت خم برو پیش هم مذهبی هات بهشت هم در انتظارت هست
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 13:21
kamran631 - لیون - فرانسه
عجب دین مبینی !!؟ همه ترتیب هم رو میدن !!
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 13:26
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
خب عزیز دل معلومه دیگه برای کار های انتحاری باید طرف یک سری شرایط داشته باشداولین شرط همانی بود که بشما تجاوز جنسی بکنند تا اولا نماز و زوزه انها قبول شود. در ثانی حتما میدانی که سلسله رگ های بدن با همدیگر ارتباط داردیعنی شما باید برای کشتن دیگری حتی گاها برادر یا خواهر خود امادگی کامل داشته باشی و اینکار امکان ندارد جر اینکه در ان رگ ها یک خللی وارد شود و طرف چشم دریده شود و فقط بارمان خودش فکر کند و این امکان ندارد جز اینکه بان فرد تجاوز جنسی شود. حالا باید جنس چه نوع جنسی است مرغوب است یا مستعمل است و سایر مسائل اره عزیز دل
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 13:31
raha1984 - هامبورگ - المان
در کشورهای مسلمان به دلبل تفکیک های جنسیتی و قرار دادن مرد با مرد در کنار هم از مدرسه و خانه و خانواده و استخر و...... ۹۰٪ از افراد حداقل یکبار تجربه همخوابی و سکس با همنوع خود را دارنند !!! به سنی و شیعه هم ربطی نداره به دین مبین اسلام که فقط امر و نهی و حرام و حلال و لا لا درش هست ربط داره !!
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 13:32
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
من چند سال پیش یه مدت تو یه جا پارت تایم کار میکردم،یه کارگر اونجا بود که پشتون و اهل پاکستان بود و میگفت توی افعانستان بوده و جزو طالبان بوده و تعریف میکرد که پسرهای نوجوون رو تجارت میکردن و میخریدن و به زور میگرفتن و میفروختن و اصلا براش مهم نبود و کاملا با لذت تعریف میکرد که به پسرها (اونم پسرهای کم سن و نوجوون نه مرد مثل این بابا تو عکس) تجاوز میکردن همشون.اونوقت همین آدم عوضی چنان معتقد به اسلام بود که بخاطرش آدم هم شاید میکشت و دایم درحال روزه و زر زرهای مذهبی و حرفهای نفرت آمیز نسبت به غرب و آمریکا و..بود.آخر سر این حیوون رو بیرونش کردن.
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 15:35
azirooz - تهران - ایران
در دنیای دیگر به بهشت خواهند رفت. آیا در دنیای دیگر نیز ماتحتشان را جر می دهند؟
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 17:26
راهجو - فریدونکنار - ایران
واقعا بمب اتم برا مواقعه ضروری لازمه که نوع بشر یه پاکسازی اساسی بشه!!!!
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 18:40
کبالت3 - کرج - ایران
اینم جزء آموزش بوده لابد کبلائی.
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 20:04
baharmazaheri - عجمان - دبي
آهنگران هم ۸ سال مغز شویی کرد خودش لواسان تهران است خبر مرگ روانی‌ اسلام گرا و دزد پدر خیلی‌ها را در آورد لعنت به اصل ولایت فقیه !!!!!!!!!!!!!!!
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 20:25
ali1111 - تهران - ایران
رها۱۹۸۴ - هامبورگ - المان. رها جان، دوست عزیز یعنی‌ ما همه لاقل یکبار اگر نه‌ بیشتر؟!!!! فکر نکنم ۹۰% آمار درستی‌ باشد ؟!!! چون کمتر کسی‌ اون ۱۰ درصد میشه یعنی‌ با این حساب اگر شانسی جز اون ۱۰% هم باشیم کسی‌ دیگه باور نمیکنه!!! آیا در رابطه با خانمها هم همین درصد وجود دارد؟ ولی‌ کلا این قضیه تجاوز با لذت جنسی‌ ۲ چیز کاملا متفاوته
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 20:33
nejaat2006 - لیدز - انگلستان
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی) گرامی از این آدمهای آشغال در انگلستان هم کم نیستند، از یک طرف از مزایای دولت کافر بریتانیا استفاده می کنند و مثل .... بچه میارن و از یک طرف دیگر مرگ بر انگلیس و امریکا میگویند و بعد با همین پول زبان بسته به عربستان میروند! در همه چیزشان ضد و نقیض است! در رفتارشان، کردارشان و گفتارشان! پدرم سنی و مادرم شیعه بود و خودم سنی بودم. از همه چیز این دین خبر دارم، از ایران گرفته تا افغانستان و کشورهای اسلامی دیگر، بعد از اینکه وارد انگلیس شدم، درباره ادیان تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که دین، مخصوصا دین اسلام عامل تمام بدبختیها و کشتار بیگناهان از ۱۴۰۰ سال پیش تا حالاست و این کشتار با نام الله ادامه خواهد داشت
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 21:54
toopetoop - سانتا کلارا - آمریکا
چه ربطی به دین داره این آدمهای احمق نظر میدن. دین اسلام اگه دین شهوت بود شماها بزرگترین طرفداراش بودین. مشکل شما این هست که دین جلوی شهوت پرستی بی حد و حصر رو گرفته. خیلی دفعات تو کتاب آسمانی اومده که این حدود الهی است. تو مدرسه هم کتاب ریاضی رو 20 درصد بچه ها می فهمن پس کتاب ریاضی غلط هست اگه کسی محاسبه درست نکنه؟ هر کاری دیگران میکنن میچسبونن به دین
‌سه شنبه 2 مهر 1392 - 16:51
محمداصلی - تهران - ایران
جناب توپ توپ - سانتا کلارا - آمریکا در دنیای آزاد زندگی میکنی ولی از آزادی اطلاعات بهره ای نگرفته ای . چطور کتابی که در آن قصه های کودکانه مانند کشتی نوح و دوستان ، گفتگوی مورچه با سلیمان ، زندگی ایوب در شکم ماهی ، شنگول و منگول و هزاران چرت و پرت دیگر در آن نوشته شده است کتاب آسمانی میدانی ؟ عزیز من لطفا کمی هم از عقل و منطق برای شناخت امور استفاده کنید و در قالب فکری که از کودکی به خوردتان داده اند تجدید نظر کنید تا مورد استهزاء قرار نگیرید . برای خودتان میگویم و به صلاح خودتان است هرچند میدانم از شنیدن واقعیت تلخ ناراحت میشوید .
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 06:45
kian7 - آنتورپن - بلژیک
به toopetoop - سانتا کلارا - آمریکا .. بهتره اول بری کتب مذهبی و تاریخی درباره اسلام رو مطالعه کنی و بعد بیای بقیه رو احمق خطاب کنی . اگر دینی سراغ داری که باندازه ی اسلام برای پایین تنه ی مومنان مطلب داشته باشه حتما خبر بده :)
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 09:32
agha_ehsan - تهران - ایران
تو گوگل سرچ کنید : ( تحریرالوسیله امام خمینی . صفحه 430 ) تا معنی واقعی اسلام رو نه از زبان کافرها که از زبان خود امام خمینی بخونید که یعنی چه
‌چهارشنبه 3 مهر 1392 - 23:09
باور عمیق - قم - ایران
kian7 - آنتورپن - بلژیک. احسنت بر شما....من هم مثل شما فکر میکنم که اسلام در مورد پایین تنه خیلی مطلب داره...راستش به قول شما از همه ادیان بیشتر.. اما یک تفاوت عقیده هم دارم با شما...فکر نمیکنم داشتن مطالب در مورد یکی از مهمترین غرایز بشری و شاید مهمترینش که همه انسانها به واسطه قدرت این غریزه از آعاز سنین نوجوانی تا سنین کهنسالی با آن سرو کار دارند و البته بیان چهارچوب ها و روشهای ارضای این غرایز مطابق با دستورات الهی یک نقطه ضعف باشد
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 02:08
باور عمیق - قم - ایران
dracula - ترانسیلوانیا - رومانی. احتمالا سوره لوط و مزمت لواط توی کتاب هری پاتر نوشته شده و نه قرآن.. احتمالا قوانین حمایتی و ازدواج همجنسگراها توی جوامع مسلمان وضع شده و نه کشورهای غربی... بابا جون شما راست میگید اساسا این غربیا خیلی مقدسن و اصلا هرچه کثافت کاریه زیر سر مسلموناست... خجالت بکشید بخدا ... لجن از سر و روی غرب و فرهنگش میباره شما خجالت نمیکشید .. همین طالبان کثافت رو کی به وجود آورد؟ با پول کی؟ هان؟ با پول کی این طالبان ملت افغانستان رو نابود کرد؟ با پول کی شبکه های پورنو و پلی بوی و هزار تا فیلم و سریال و سایت مستهجن تو دنیا داره ساپورت میشه؟ سکس با محارم تو تلویزیون کجا توی میزگردا با حضور اعضای همون خانواده تبلیغ میشه؟ هر چی بدبختیه از اسلامه؟ کدوم اسلام ؟ اسلام انگلیسی وهابی؟ اسلام آمریکاییه طالبان ؟ اسلام به غیر از ازدواج بر طبق احکام الهی به چه چیزی توصیه کرده؟
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 02:20
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
رفتار طالبان ربطی به اسلام نداره بلکه آنها بهمراه القاعده تنها ابزار سیاسی غرب بر علیه اسلام هستند. اگر کسی اینو تا حالا نفهمیده یا بیسواد سیاسی است و یا اینکه مغرضه و از روی غرض و به عمد اینجا کامنت میذاره تا در این راستا کمکی به غرب کرده باشه !
یکشنبه 7 مهر 1392 - 15:32
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.