کرانچار : دایی خودش تعادل روحی ندارد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در واکنش به صحبت‌های علی دایی گفت: به نظر می‌رسد خود او تعادل روحی ندارد.

زلاتکو کرانچار در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری در مورد صحبت های روز گذشته علی دایی اظهار داشت: من صحنه خطای صورت گرفته در محوطه جریمه پرسپولیس را که شجاع خلیل زاده حضور داشت دیدم. در این صحنه داور به درستی خطای پنالتی را اعلام کرد چون از زاویه دیگر کاملا مشخص است که بازیکن پرسپولیس خطا انجام داده است.

وی افزود: به نظر من خود دایی تعادل روحی ندارد چون در نشست خبری بعد از بازی با بی تعادلی شروع به صحبت کرد و به داور اتهام وارد کرد و شاید این واکنش ها برای این بوده که دوباره آب های آشامیدنی آنها مشکل داشته است به خصوص برای دایی. در فیلم کاملا مشخص است که چه کسی خطا انجام داده است.

سرمربی سپاهان در پاسخ به این سؤال که از علی دایی بابت صحبت هایی که کرده شکایت دارد یا خیر گفت: خیر. شکایتی ندارم چون باشگاه خودش پیگیر این مسئله هست و نیازی به شکایت من نیست. این آب های آلوده فکر میکنم از سال گذشته برای پرسپولیسی ها باقی مانده و شاید تقصیر آب‌های آلوده است که آنها این طور واکنش نشان می‌دهند.

+69
رأی دهید
-52

fdsa60 - تهران - ایران
کرانچار واقعا مخت تعطیله ها. 5 تا کارشناس داوری میگن خطای بازیکن سپاهان بوده بعد تو میگی نه؟؟؟؟؟
دوشنبه 1 مهر 1392 - 18:46
Atabay2021 - خوی - ایران
کرانچار کرانچی زیادی خو ده پرت و پلا میگه. کاملا مشخص است که این داور هم مثل داور بازی تراکتور و استقلال سال گذشته بقول دایی به یه طرف غش کرده.
دوشنبه 1 مهر 1392 - 19:07
problem - تهران - ایران
مزخرف نگو خواهشآ
دوشنبه 1 مهر 1392 - 19:55
paksan - آمریکا - آمریکا
کرانچار زده تو برجک .. راست میگه پارسال هم که باختن گفتن آبها مشکل داشته و خیلی خنده دار بود فیلم هندی بازی کردن شیرینی که با یک چشم دوربین رو نگاه می کرد و همین که می آمد روش شروع به ادای تهو درآوردن می کرد . مهدوی کیا هم که دیگه خنده دار بود . البته تیمهای اصفهانی هم تو فوتسال هم توی فوتبال سابقه تبانی و خریدن داور و بازیکنای حریف رو هم دارن . در این شکی نیست
دوشنبه 1 مهر 1392 - 21:50
Rezanl - امستردام - هلند
مگه می‌شه با تعادل تو ایران کار کرد ?!
دوشنبه 1 مهر 1392 - 21:59
sandalikhali110 - تهران - ایران
کرانچار لطفا خفه مرسی
‌پنجشنبه 4 مهر 1392 - 03:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.