حداد عادل: شیرینی برکناری رییس دانشگاه آزاد به کامتان تلخ می‌شود

غلامعلی حداد عادل، نماینده مجلس و از چهره‌هایی که نزدیک به رهبر ایران قلمداد می‌شود، از برکناری رییس دانشگاه آزاد انتقاد کرده و گفته کسانی که دست به این اقدام زده‌اند از کار خود پشیمان خواهند شد.

آقای حداد عادل با "شتابزده" خواندن برکناری فرهاد دانشجو از ریاست دانشگاه آزاد گفته این اقدام "که هم اکنون در کام طراحان آن شیرین است، در آینده برای آنان تلخ و پشیمان‌کننده خواهد بود."

او گفته که مجلس به این موضوع رسیدگی خواهد کرد.

هفته گذشته هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در یک "جلسه فوق‌العاده" فرهاد دانشجو را از ریاست این دانشگاه برکنار و حمید میرزاده را به عنوان سرپرست این دانشگاه انتخاب کرد.

آقای میرزاده امروز اعلام کرده که در مدیریت خود مستقل عمل خواهد کرد و وابسته به هیچ جریان سیاسی نیست.

ریاست فرهاد دانشجو بر دانشگاه آزاد، که جانشین عبدالله جاسبی می‌شد، جنجال‌برانگیز بود. آقای جاسبی نزدیک به سه دهه ریاست این دانشگاه را در اختیار داشت و برکناری او، به عنوان یک چهره نزدیک به اکبر هاشمی رفسنجانی، بخشی از روند به حاشیه راندن آقای هاشمی رفسنجانی تصور می‌شد.

فرهاد دانشجو برادر کامران دانشجو، وزیر پیشین علوم و معاون اسبق وزیر کشور در دولت محمود احمدی‌نژاد بود.

همچنین خسرو دانشجو، برادر دیگر آقایان فرهاد و کامران دانشجو، که پیشتر ریاست واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد را بر عهده داشت، از مقام خود استعفا داده است. خسرو دانشجو گفته استعفایش به دلیل "گرفتاری‌های شخصی" و پیش از برکناری برادرش انجام گرفته است.

به جز فرهاد دانشجو چند نفر دیگر از روسای دانشگاه‌ها نیز برکنار شده‌اند.

+14
رأی دهید
-104

بت شکن - مونترال - کانادا
فعلا که تلخی‌ شکست شما تهی مغزان در انتخابات ریاست جمهوری کام یک ملت را شیرین کرده و این شکر خوری ها ناشی‌ از سوختن آنجایی است که با آب که هیچ با یک کامیون یخ هم خنک نمی‌شود!!!
دوشنبه 1 مهر 1392 - 12:21
samsad - تهران - ایران
باید هم بسوزید...همون دارو دسته مموتی رو می خواستین که خوب حیف و میل کنید...خدا رو شکر که بین بد و بدتر، چهره های کثیفی همچون خودت، مموتی و اخوین دزد و دستمال بدست دانشجو رو نمی بینیم..
دوشنبه 1 مهر 1392 - 12:21
xalid - تهران - ایران
آقای حداد باطل :. ار بر کنار شدن رفیق دزد و کلاشت ناراحتی ، خیلی به دلت زده این ماجرا برو حالشو ببر
دوشنبه 1 مهر 1392 - 12:29
siavash2a - تهران - ایران
شما خودت از میزان اعتبارت بین مردم خبر داری شما که مخلص نظامی نوکر اقایی فدایی نظامی
دوشنبه 1 مهر 1392 - 13:08
sandalikhali110 - تهران - ایران
تو بشین سر منقلت تکون هم نخور اظهار فضل هم موقوف تو دنبال جنس خوب باش
دوشنبه 1 مهر 1392 - 13:53
Ghomsheh - فیرفکس ویرجینیا - امریکا
تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد. این حداد عادل وقتی زبان به سخن می گشاید بوی تعفن همه جا را فرا می گیرد. گویی از ابتدا لباس نوکرئ را بر قامتش دوخته بودند. در زمان محمد رضا شاه کار او کیف کشی اقای دکتر نصر رییس دفتر شهبانو بود (یعنی هر جا که دکترنصر می رفت به حداد عادل افتخار می داد تا کیف او را حمل کند). و حالا هم وظیفه نوکری بیت رهبری را به عهده دارد و بر دستشویی های بیت رهبری نظارت دارد. این مقام را اقا مجتبی داماد او برایش دست و پا کرد. البته او را تشویق کردند که کاندیدای ریاست جمهوری شود که در مناظره بین کاندیدا ها انچنان گندی زد که اقا مجتبی به او گفته است که همان شغل بین رهبری را محکم بچسبد که لیاقتش بیش از ان نیست.
دوشنبه 1 مهر 1392 - 15:49
کبالت3 - کرج - ایران
بترشید اژ روژی که خشم حداد و کاشه شبرش لبریژ بشه وای به روژی که کبلائی حکم ژهادم دهد.
دوشنبه 1 مهر 1392 - 18:28
taghebostan - فرانکفورت - آلمان
کبالت - کرج - ایران - خیلی‌ عالی‌ گفتی‌ دمت گرم کلی‌ خندیدم درد و بلات هم بخور تو سر حداد باطل
دوشنبه 1 مهر 1392 - 19:09
ekman - شیراز - ‫ایران
مثل پیر زنها که ناله و نفرین میکنی،اقلا سینه هاتو در دست بگیر و یا چند ضربه هم زمان به سینه بزن که دعایت زودتر مستجاب شود.
دوشنبه 1 مهر 1392 - 21:21
paksan - آمریکا - آمریکا
شما بهتره برای رهبرت حرف بزنی . شما خودت بهتر از همه می دونی هیچ کس ازت خوشش نمی یاد و اگر عنایات رهبرت نباشه جات تو مجلس که هیچ توی ده شغل دیگه ات هم جایی نداری چون نه تخصصی داری نه هنری . مهمترینش فرهنگستان زبان فارسی است که شما بهتره به فرهنگستان زبان عربی بروی چون هیچی از پارسی نمی فهمی و استادان مهم زبان پارسی خانه نشین شدن تا تو و امثال تو حقوق های کلفت بگیرن و تف کنند تو صورت مردم ایران . دانشگاه آزاد به تو چه ربطی داره؟! بهتره بری همون دانشگاه احمدی نژاد ثبت نام کنی
دوشنبه 1 مهر 1392 - 21:56
داماهی - بندرعباس - ایران
بهتره بری تریاکت بکشی تاازخماری دربیای اژغری.
دوشنبه 1 مهر 1392 - 23:42
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.