شگرد دروازه‌بانان برای خراب کردن پنالتی!

دروازه‌بان آگسبورگ نقطه پنالتی را خراب کرد تا بازیکن حریف نتواند گلزنی کند.
 
به گزارش فرهیختگان آنلاین ؛ در هفته پانزدهم بوندسلیگا و در دقیقه 58 بازی تیم‌های کلن و آگسبورگ، داور یک پنالتی به نفع تیم میزبان گرفت.
 
به گزارش مارکا،  ماورین هایتز، دروازه‌بان آگسبورگ به شکل جالبی نقطه پنالتی را خراب کرد تا بازیکن حریف نتواند ضربه خوبی به توپ بزند. همین‌طور هم شد و آنتونی مودست، ضربه پنالتی را زد اما هایتز آن را مهار کرد.

بازی بدون گل ادامه یافت اما آگسبورگ در دقیقه 64 دروازه حریف را باز کرد و در نهایت با همین نتیجه پیروز میدان شد.
 
چند ماه پیش نیز دروازه‌بانی در لیگ چین، عمل مشابهی را انجام داد و آن ضربه پنالتی هم گل نشد.
+17
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  امیدوارم دروازه بانهای ایرانی اینکار زشت و ناپسند را یاد نگیرند !البته همین الان هم برخی بازیکن ها و دروازه بانهای خودمون کارهایی می کنند که این یکی پیش شون چیزی نیست [منجمله از قدیمی ترها تا الان مثلا:شورت مهاجم حریف را پایین کشیدن در حین حمله ,اخ و تف پرت کردن به نزدیکی صورت حریف ,با گارد باز جلوی مهاجم رفتن,نیشگون گرفتن از نواحی خاصهُ !حریف یا انگولک کردن ! در زمان دفاع ووو.....] یک زمانی هم بود که دفاع ها یا دروازه بانهارا عمدا از بازیکن هایی می گذاشتند که سبیل داشته باشندویا اینکه قیافه های غلط انداز و کج و کوله [مثال ها : محمد پنجعلی و یا قدیمی تر عزیز اصلی-دروازه بان- که همین هفت هشت ماه پیش فوت کرد در خارجی ها مثلا یاپ استام هلندی]داشته باشند تا مهاجم ها بترسندو زیاد جلو نیایند !خلاصه اینکه دنیایی ست این فوتبال و ریزه کاری هایش !
  5
  9
  ‌سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.