ناجا صاحب شبکه تلویزیونی می‌شود

جانشین معاون اجتماعی ناجا از راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی یا شبکه‌ تلویزیونی ناجا با همکاری صدا و سیما در آینده نزدیک خبرداد.
 
سردار عبدالرضا امیری در مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی طراحی و نگارش فیلمنامه نویسی ضمن تبریک ایام دهه کرامت، با اشاره به اینکه در چند سال اخیر تحرک زیاد و خاصی در بخش مستندات صورت گرفته، گفت: فرماندهان همیشه منتظر چشمان ناظر مستندسازان هستند.
 
وی با بیان اینکه در حال حاضر سیستم مستندات وارد فرآیند تصمیم سازی در سطح کلان ناجا شده است، گفت: تصمیمات هیئت رئیسه ناجا متکی بر مستندات ساخته شده این مرکز است و این اداره حرکت رو به پیشرفتی دارد و مستندسازان برای تولیدات خود باید سناریو داشته باشند تا تاثیرگذاری آن بیشتر شود.
 
وی با بیان اینکه اداره مستندات باید از حالت امروزی خود خارج شود و به دیگر ادارات نیز کمک کند، گفت: برای مثال مستندات در آموزش همگانی می تواند معجزه کند و وارد تصمیم سازی و تصمیم گیری های کلان شود؛ می توانیم شورای عالی امنیت ملی و وزارت کشور را نیز بر مسائل اجتماعی حساس کنیم.
 
امیری افزود: یکی دیگر از پیش بینی های ما در بخش مستندات این است، به سمتی حرکت کنیم که بنیان نظام رسانه ای در ناجا شکل گیرد، همچنین می توانیم در آینده به سمت راه اندازی یک شبکه تلویزیونی اینترنتی و یا ایجاد یک شبکه با همکاری صدا و سیما حرکت کنیم.
 
به گفته جانشین معاون اجتماعی ناجا این امر گرچه بلند پروازانه به نظر می آید اما زیر ساخت ها و آرشیوهای لازم در این خصوص آماده است.
 
امیری با بیان اینکه مستندات در دنیا، از بسیاری جهات پشتیبان پلیس است و می تواند موجب سالم سازی رفتار پلیس نیز شود، خاطرنشان کرد: مستندات و تولیدات آن می تواند منشأ تحول در نیروی انتظامی شود.

+17
رأی دهید
-66

azadi-iran - وین - لااتریش
مردم ایران چقدر احمق و نادان هستند که همچنین جانوران وحشی بر آنها حکومت می کنند. هر ملتی به اندازه شعورش حکومتش انتخاب می شود.
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 23:38
princesse - تهران - پرژن
لابد قراره فیلم‌هایی‌ که گشت ارشاد از دخترای مردم گرفته رو پخش کنند. !!!
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 23:39
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی
در این تردیدی نیست که یکی از عوامل قدرت یک حکومت استفاده از تلوزیون ماهواره اخبار و شبکه های خبریست رژیم منفور ایران با ایجاد شبکه های متعدد به بیان افکار و توانمندیهاش در دنیا میپردازه و این خود به تنهای یکی از عاملهای قدرت محسوب میشه در صورتی که این رژیم از داخل تهی و پوچ هست اما وجهه بیرونی خویش را قدرتمند جلوه داده و باعث شده دنیا فکر کنه غالب مردم با فرهنگ اما سطحی گرای ایران نیز با سیاستهای رژیم مخالفتی ندارند اما کافیست وارد بطن جامعه شوید تا اختلافات عمیق مردم و نظام غیر مشروع حاکمان دزد را مشاهده کنید
جمعه 29 شهريور 1392 - 04:10
کبالت3 - کرج - ایران
به به پخش زنده مراسم عبادی سیاسی و فرهنگی ورزشی اعدام ..کبلائی
جمعه 29 شهريور 1392 - 04:38
علی چپ دس - رشت - ایران
مثلا میخان به مردم آموزش دزدی و کارهای خلاف تر بدن جز اینه مگه ؟.
جمعه 29 شهريور 1392 - 06:24
asemanabi1 - اتن - یونان
اخ جون چه فیلم های جنگی پخش کنه......لات غرب تهران......معتادان کوچه مردها. چه حالی بده
جمعه 29 شهريور 1392 - 08:02
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.