احمدی مقدم: اشکالی نمی‌بینم که از فیس بوک استفاده 'هدفمند' شود

در پی استفاده برخی از مقامات ایرانی از فیس بوک، اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده نیروی انتظامی امروز پنج شنبه ۲۸ شهریورماه اعلام کرد: "من به شخصه اشکالی نمی‌بینم که خدمت محور و در جاهایی هدفمند از این شبکه استفاده کنیم."

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آقای احمدی‌مقدم افزود: "باید حوزه‌ها را هدفگذاری کنیم و در بیرون فرصت‌ها را بشناسیم و در داخل نیز ظرفیت‌ها را در نظر بگیریم، اگرچه در حال حاضر آسیب‌ها و تهدیداتش بیشتر است، اما لزومی ندارد منع عمومی کنیم."

جمهوری اسلامی در پی تظاهرات اعتراضی به نتیجه بحث برانگیز انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری در سال ١۳٨٨، دسترسی به فیس بوک و تویتر را ممنوع و دسترسی به آنها را مسدود کرده و کاربران ایرانی ناگزیر بوده‌اند با استفاده از فیلترشکن از امکانات شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند.

با آغاز به کار دولت حسن روحانی، رئیس جمهور جدید، گزارش‌هایی از استفاده برخی مقامات دولتی، از جمله شخص رئیس جمهور و همچنین وزیر امور خارجه از رسانه‌های اجتماعی انتشار یافت.

برخی از منتقدان جمهوری اسلامی استفاده مقامات حکومتی و محرومیت سایر شهروندان از این امکانات را مورد انتقاد قرار داده‌اند.

+64
رأی دهید
-9

AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
مطمئن باشید هر چیِ این رژیم داخلش از واژه هدفمند و ملی و...... استفاده میکنه یعنی بدون شک ضرر زدن به مردم، مردمی که خواهان آزادی و یکرنگی با جهانیان هستند. اما مردم همیشه به سران این رژیم ثابت کردن چی میخوان و بهش رسیدن تا حالا خودشونم خوب اینو فهمیدن نه جلو مردم میتونن وایسن و نه جلو جامعه جهانی و نه تکنولوژی که بیشتر از درون همین کشورهای به اصطلاح دشمن بیرون میاد!.
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 13:12
dara20 - تهران - ايران
به سگ‌های پلیس چه ربطی‌ دارد که در مورد اینترنت و یا حریم خصوصی مردم اظهار نظر کنند!!! به هیچ سیاستمدار احمق و یا مزدور پلید دیگری در این حکومت فاسد اسلامی ربطی‌ ندارد که مردم چه کار میکنند و از چه وسایل ارتباط جمعی‌ استفاده می‌‌نمایند. خودشان سرتاپا غرق در فساد و تباهی کثافتکاری هستند و دستشان آلوده به خون مردم است آنوقت برای مردم تعیین تکلیف مینمایند.
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 14:22
pasargad2 - شیراز - ایران
اخه به تو چه . معلوم نیست این مملکت قانونش از کدوم جنگل اومده که همه تو همه کاری دخالت میکنن
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 18:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.