قلعه‌نویی: یکی از رؤیاهایم قهرمانی آسیا با استقلال است/ به بازیکنانم گفتم غیرت ایرانی را نشان دهید

سرمربی تیم استقلال با ابراز خشنودی از صعود تیمش به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: یکی از رؤیاهایم قهرمانی آسیا با استقلال است.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار مقابل بوریرام اظهار داشت: در نیمه اول وضعیت ما راضی‌کننده نبود و مرتکب یک اشتباه کوچک شدیم و یک گل دریافت کردیم.

وی افزود: با شروع نیمه دوم تاکتیک تیممان را عوض کرده و با سه مهاجم بازی کردیم که توانستیم دو گل بزنیم و برنده بازی باشیم.

وی در پاسخ به این سؤال که در بین دو نیمه چه صحبتی با شاگردانش انجام داده است گفت: اصلاً در خصوص مسائل فنی با آنها صحبت نکردم و فقط سعی کردم انگیزه را به بازیکنانم منتقل کنم. سعی کردم به آنها دل و جرأت بدهم و تأکید کردم شما ایرانی هستید و 45 دقیقه فرصت دارید به خاطر همه مردم ایران فوتبال اصیل خود را ارائه کنید.

قلعه‌نویی افزود: تلاش کردیم در نیمه دوم فضاهایی را که در نیمه اول از دست داده‌ بودیم از آن خود کنیم و می‌دانستیم که می‌توانیم گل بزنیم به خصوص روی ضربات کرنر و ایستگاهی.

سرمربی استقلال در ادامه نشست خبری تأکید کرد:‌ از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم چون آن چیزی که می‌خواستم را اجرا کردند و هنر ایرانی خود را به رخ کشیدند.

وی در خصوص صعود استقلال به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: یکی از رؤیاهای من قهرمانی آسیا با استقلال است و مطمئنم پتانسیل کسب این جام را داریم و به این مسئله ایمان دارم که می‌توانیم به این موفقیت دست پیدا کنیم.

+96
رأی دهید
-15

soheil rad - بابل - ايران
بچه ها این نقشه جغرافیاست / لنگیا این قسمت اسمش آسیاست آسیا چیزی که رویای شماست/ حسرتی که سالها با شماست تیم ما همواره سالار شماست/ اینک این تیم جزو ۴ تیم آسیاست تاجیا این افتخار مال شماست/ تا ابد این امر خار چشم لنگیاست
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 10:03
amin2013 - تورنتو - کانادا
من به عنوان یک افغان پیروزی باشکوه و صعود تیم استقلال ایران را به مرحله نیمه نهایی لیگ اسیا به تمام دوستان ایرانیم تبریک می گویم و ارزوی موفقیت و کسب جام قهرمانی برای این تیم دارم .
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 10:31
Azade Avare - شیراز - ایران
پای اول فینال گوانگجو ۱۰۰ درصد. جلوی این تیمها که میلیاردی خرج می‌کنن بازی کردن ساخته، کمی‌ دور از ذهن و بعید هست ولی‌ امیدوار که تو فینال ببینیم استقلال رو،
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 11:16
فراز_نروژ - تونسبرگ - نروژ
باریکلا استقلالیا قهرمان بشید ما هم باهاتون شادی می کنیم.
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 11:31
sleepyhollow - کوالا لامپور - مالزی
امسال هم اگر داوران لیگ خارجی بودند و با انصاف، یا حداقل اصفهانیان آنها را چینش نمی کرد. استقلال صدر نشین واقعی لیگ بود، حتی با اون کسر امتیاز احمقانه و غیر قانونی.
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 12:06
sleepyhollow - کوالا لامپور - مالزی
سوالی که همیشه لنگی ها و دشمنان امیر قلعه نویی در جواب آن واموندند! این مربی مافیایی که با ضرب خرید داور و لابی با تیم و بازیکن حریف قهرمان میشه چطوری تو آسیا بهترینه؟ دو بار صعود از کروه مرگ بعنوان صدر نشین (سپاهان و استقلال) که در سپاهان بهترین تیم آسیا به همراه جئومبوک موتورز کره شد با بیشترین گل زده و کمترین گل خورده. حالا هم که رفت بین 4تیم برتر آسیا. انگ مافیایی زدن شما را بیشتر مضحک جلوه نمی دهد؟
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 12:05
خرچنگ - دبی - امارات متحده عربی
درسته که بنی آدم اعضای یک پیکرند ولی استقلالی ها از بقیه سر ترند درود به شرف و غیرت و مردانگی تمامی غیرتمندان آبی پوش انشاالله جشن ستاره سوم در آزادی
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 12:40
msforugh - تهران - ايران
amin2013 - تورنتو - کانادا. ممنون دوست عزیز
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 12:47
poriyaye_vali - دوحه - قطر
به عنوان یه پرسپولیسی دو اتیشه پیروزی استقلال ایران رو به همه ایرانی ها تبریک میگم ....اینجا بحث رنگ مطرح نیست .اینجا استقلال حکم تیم ملی رو داره ..
جمعه 29 شهريور 1392 - 00:41
paksan - آمریکا - آمریکا
amin2013 - تورنتو - کانادا. دوست داریم امین خان . افغان و ایرانی و تاجیک نداریم این سرزمین ما همه ما بوده و هست ما هم پیروزی غرور آفرین تیم افغانستان رو تبریک می گیم واقعاً آرزوی ما اینه که این سرزمین اصیل این خطه زیبا هم پیشرفت کنه و آرامش دوباره برقرار بشه و روزی برسه مرزها رو برداریم
جمعه 29 شهريور 1392 - 06:11
masiadidas-swiss - برن - سویس
ﺩﺭ ﺑﻴﻦ ﺩﻭ ﻧﻴﻤﻪ ﻫﻴﭻ ﺻﺤﺒﺖ ﺗﺎﻛﺘﻴﻜﻲ ﻧﻜﺮﺩﻡ,اﺣﺘﻤﺎﻻ اﺑﺪاﺭﭼﻲ اﻳﻨﻜﺎﺭ ﺭﻭ اﻧﺠﺎﻡ ﺩاﺩﻩ.ﻣﺎ ﻫﻢ ﻳﻚ ﻣﺮﺑﻲ ﺩﺭﺳﻂﺢ اﺭﻭﭘﺎ ﺩاﺷﺘﻴﻢ ﻛﻪ ﻧﻴﻤﻪ اﻭﻝ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺗﺎﻛﺘﻴﻚ ,ﺑﭽﻬﺎ ﻏﻴﺮﺕ ﺗﻌﺼﺐ ﺟﻨﮕﻨﺪﮔﻲ ﺷﺮﻭﻉ ﻭﻧﻴﻤﻪ ﺩﻭﻡ ﺗﺎﻛﺘﻚ ﺭﻭ ﻛﻼن ﻋﻮص ﻣﻴﻜﺮﺩ و ﺟﻨﮕﻨﺪﻛﻲ ﻏﻴﺮﺕ ﺗﻌﺼﺐ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺑﺎﺯﻱ ﺭا, ﺗﻨﻬﺎﻳﻲ ﻋﻮﺽ ﻣﻴﻜﺮﺩ. اﻟﺒﺘﻪ اﺯ اﻳﻦ ﻣﺮﺑﻴﻬﺎﻱ ﻃﺮاﺯ اﻭﻝ ﺩﻧﻴﺎ ﺩﺭ اﻳﺮاﻥ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺩاﺭﻳﻢ
جمعه 29 شهريور 1392 - 15:28
masiadidas-swiss - برن - سویس
ﺩﺭ ﺑﻴﻦ ﺩﻭ ﻧﻴﻤﻪ ﻫﻴﭻ ﺻﺤﺒﺖ ﺗﺎﻛﺘﻴﻜﻲ ﻧﻜﺮﺩﻡ, ﺧﻮﺏ اﻳﻦ ﻛﺎﺭ ﺭﻭ ﺣﺘﻤﺎﻥ اﺑﺪاﺭﭼﻲ ﺗﻴﻢ اﻧﺠﺎﻡ ﺩاﺩﻩ,ﻣﺎ ﻫﻢ ﻳﻚ ﻣﺮﺑﻲ ﺩاﺷﺘﻴﻢ ﻛﻪ ﻧﻴﻤﻪ اﻭﻝ ﺭﻭ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺎ ﺗﺎﻛﺘﻴﻚ ﺗﻌﺼﺐ ﻏﻴﺮﺕ ﻣﺮﺩاﻧﮕﻲ ﺷﺮﻭﻉ و ﺩﺭ ﻧﻴﻤﻪ ﺩﻭﻡ ﻛﻪ ﭘﻪ ﻧﻴﻤﻪ ﻣﺮﺑﻴﻬﺎ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﻫﺴﺖ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺣﺪ ﻣﺮﺑﻴﻬﺎﻱ ﺳﻂﺢ اﻭﻝ ﺟﻬﺎﻥ ﺗﻌﻐﻴﺮ ﺗﺎﻛﺘﻴﻚ ﻣﺮﺩاﻧﮕﻲ ﻏﻴﺮﺕ ﺗﻌﺼﺐ ﺗﻌﻐﻴﺮ ﻣﻴﺪاﺩ. ﺯﺣﻤﺖ ﻛﺸﻴﺪﻱ ﻣﺮﺑﻲ. ﺿﻤﻨﺎﻥ ﺑﺎﻻ اﻣاﻧﺠﻤﻦ اﺳﺘﻘﻼﻝ ﺁﺭﺯﻭﻱ ﻗﻠﺒﻲ ﻣﺎ ﻫﻤﻪ اﻳﺮاﻧﻴﺎﻥ .
جمعه 29 شهريور 1392 - 23:06
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.