سناریوی مرگبار پسر جوان برای ازدواج با زن دایی

پسر جنایتکار که با همدستی زن دایی خود نقشه قتل دایی اش را اجرا کرده بود با تایید حکم قصاصش در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، دوم آذرماه سال 89 همزمان با شکایت مردی در پلیس آگاهی ورامین باز این جنایت فاش شد.

او به کارآگاهان گفت: خانه ام را به زوج جوانی اجاره داده بودم که امروز زن مستاجر سراغم آمد و گفت: همسرم برای کار به بندر عباس رفته به همین خاطر قصد دارم خانه را زودتر از موعد قرارداد تحویل دهم. تخلیه ناگهانی خانه و مشاهده لکه های خون در اتاق خواب باعث شد به موضوع مشکوک شده و به اداره آگاهی مراجعه کنم.

در ادامه تیمی از ماموران راهی خانه مورد نظر شده و در بازرسی آنجا دریافتند آثار خون متعلق به انسان می باشد. به همین خاطر از زن صاحب خانه به نام محبوبه تحقیق کردند.

زن جوان در بازجویی ها به ماموران گفت دیشب دست همسرم با چاقو برید و آثار خون روی دیوار متعلق به این ماجرا می باشد. شوهرم به نام رضا صبح امروز برای کار به بندرعباس رفت و قرار است من نیز وسایل خانه را به آنجا ببرم.

ماموران که به اظهارات محبوبه مشکوک شده بودند تحقیقات خود را بر روی او متمرکز کردند. ردیابی تماسهای زن جوان نشان داد او با خواهرزاده همسرش به نام حمید ارتباط پنهانی دارد. با کشف این سرنخ حمید دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شد.

پسر جوان در ابتدا منکر اتهامات خود شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: از دو سال قبل به صورت تلفنی با زن دایی خود ارتباط دارم. پس از مدتی متوجه شدم عاشق او شده ام و موضوع ازدواج با هم به میان کشیدم. اما دایی ام سد راه ما بود  به همین خاطر تصمیم به قتل او گرفتیم. شب حادثه محبوبه به خانه مادرش رفت و کلید خانه را به من داد من هم حدود ساعت 5 صبح وارد خانه شده و دایی خود را با ضربه های کارد کشتم. بعد از قتل جسد را داخل یک کمد قرار داده و با کمک دو افغانی به بیابانهای اطراف ورامین انتقال دادم.

با اعترافات حمید همسر مقتول نیز به همدستی در این جنایت اعتراف کرد.

دهم تیرماه سال گذشته متهمان در شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند و قضات دادگاه پس از دفاعیات متهمان حمید را به قصاص محکوم کردند. محبوبه نیز به اتهام معاونت در قتل به 15 سال حبس و 20 سال تبعید محکوم شد.

با اعتراض دو متهم پرونده حکم آنها از سوی قضات ششم دیوان عالی کشور مورد بررسی و تایید قرار گرفت.

+49
رأی دهید
-81

بی غم - تهران - ایران
انسان به چه درجه ای از رذالت می رسه که بعضا از حیوون هم پست تر می شه. اگه شما آدم بودی که این هم دختر توی تهران می رفتی با یکیشون ازدواج می کردی.
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 21:48
*Fanoos* - ایران - ایران
اینایی که واسه رسیدن به هم آدم میکشن حالیشون نیس که دیر یا زود گیر می افتن؟ یعنی آی کیوشون در حد آی کیو مورچه هم نیس ??کاش طلاق می گرفتند، کاش زن ها در انتخاب خود دقت بیشتری می کردند تا بعد از چند ماه یا سال ازادواج به کس دیگری دل نبندند. کاش مردهای ایرانی متوجه می شدند تا ارضای نیازهای روحی و جسمی همسران خودشون رو دست کم نگیرند. کاش مردان مجرد ایرانی به زندگی های دیگران چشم طمع ندوزند. کاش در روابطمون بیشتر به رعایت حریم ها توجه می کردیم.
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 22:24
dkdk - اسلیس - دانمارک
کسانیکه ادعای فرهنگ بالا را میکنند و بی‌ بند باری.بی‌ شرافتی.بی‌ غیرتی و بی‌ ناموسی از صفات فرهنگ بالای آنهاست و کسانی که دارای باشرفی.ناموس پرستی.محجوبی.با غیرتی.و معنویات هستند را بی‌ فرهنگ و عقب افتاده می‌نامند اخر عاقبت آنها مثل همین پسر اشغال و زن دایی اشغال تر‌ از پسره میشود.حتماً میگوید زن دایی اختیار بدن خودش را داشته و دلش میخواسته با جوانتر از شوهرش همبستر شود.واقعا حالم از این‌همه خیانت و بیشرفی و کسانی‌ که اینطوری فرهنگ بالا دارند بهم میخوره.برید بمیرید با فرهنگ بالا کثیف و لجنتون.
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 04:47
nassau - مالاگا - اسپانیا
کلا تجربه نشان داده که قتل هیچ وقت پنهان نمی‌ماند حتی بد از ۲۰ سال، خون ریختن تاون دارد. حالا هر که میخواهی‌ باش
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 09:09
خسرو_لندن - لندن - انگلستان
این بیشتر شبیه داستان فیلمها بود. از بس مردم کشتار و جنایت در کشور دیدند ٬ کشتن برایشان آسان شده.
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 14:02
piki82 - تورین - ایتالیا
حالا این آشغال به کنار ! ببین اون زن چه هرزه ای بوده حاضر شده شوهرش کشته بشه تا بره با خواهرزاده ش ! از این مدل جنایت های خیانتی فکر کنم صدها ساله تو کشورهای دیگه دیده نمیشه !
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 14:51
آرمان شهر من - استهبان - ایران
متاسفانه بعضی انسان نماها به درجه از رذالت رسیدن که اونها رو با هیچ چیزی نمی شه مقایسه کرد.
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 16:11
30omin - تهران - ایران
به نظر من اعدام براش خیلی کمه. اگر من قاضی بودم حکم می کردم تمام عمر با همان زن خائن به همراه ترس از خیانت مجدد او و دلهره از به قتل رسیدن به دست زنش با اون زندگی کنه. نظر شما چیه؟
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 20:20
زمان باکو - لنگرود - ایران
حماقت در حد تیم ملی !.
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 20:23
*Fanoos* - ایران - ایران
30omin - تهران - ایران آفرین خیلی عالی گفتید کاملا موافقم
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 22:42
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.