نتانیاهو: فشار بر ایران را افزایش دهید.

+47
رأی دهید
-96

shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
... نتانیابو بسیار عزیزم، خیلی دلم برای زوزه کشی‌‌هات تنگ شده بود. از این که باز هم صدایی از ‌ات در اومد خوشحالم که بازم یک دلقکی داریم که باعث خندیدن ما می‌شه، دلقک گرامی‌ ، این جریان ، میزنم میزنم به کجا رسید؟ تنها چیزی که خورد ، همون بود که تو سر خودت خورد. تازه آن زمان که می‌زدی شوهرت پاسبان بود. نتانی دلتو به کاکا خوش نکن، کاکا خیلی زرنگتر که به دام کسانی‌ مثل تو بیفته. پیش اون گدایی نکن، کاکا خودش نون شب نداره، دیدی چه جوری در مورد اسد یک شبه کوتاه اومد، و ماست‌ها رو کیسه کرد. شما اگر میخواهی‌ گناهات پاک بشه فقط یک راه داری، بیا جلوی ملت بزرگ ایران زانو بزن. و بگو غلط کردم (۱۰۰ مرتبه، در ۳ وعده ، صبح ظهر و شب)، ببین روز خواهد آمد که ملت شریف ایران از دست این رژیم نجات پیدا بکنه، اون موقع ما با بعضی‌ها خرده حسابهای داریم. میاییم خدمت شما.
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 14:09
Omidjaber - سایتاماکن - ژاپن
تو سگ کی باشی که برای ایران خط تعین می کنی تا زمانی که تمام بمب های أتم إسرائیل را از بین نبری دنیا به حرف تو اهمیت نخواهد داد
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 14:13
آزاد10 - آلمان - المان
این آقا و روزنامه کیهان رو خیلی دوست دارم. باعث میشن وسط اخبار جدی استراحت کنیم و کمی هم بخندیم. ممنون
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 14:17
ari jojeh - تهران - ایران
من قول میدم اوباما تا این رژیم رو عوض نکنه دست بردار نیست، آمریکا دیگه دنبال حتا نفت مفت هم نیست، چون این نفت مفت خیلی‌ دارد برایش گران تمام میشود.
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 14:35
ايران دوان - لندن - انگلستان
تو دیگه برو خفه شو اشغال عوضى. اقاى خامنه اى لقب خوبى به شما داد ( سگ هار امریکا ) واقعأ برازنده شماست تا یه زره نرمش از طرف اربابتون امریکا میبینید شروع میکنید به پارس کردن . لعنت بر شما قوم بد ذات
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 15:07
ghasemi.moh - اراک - ایران
حالا که امریکا انگلیس وفرانسه شده لامان حلقه به اسرائیل هر چه حاکمان اسرائیل بگویند این سه کشور باید یک راهی برای دلداری اینها بیاورند
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 15:27
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
حق داره اگر این پفیوزها به نیروی هسته ای دست پیدا کنند آنوقت در ایران یک آدم غیر بسیجی زنده نمی ماند همه را اعدام میکنند و یا مثل هیتلر نسل کشی میکنند تا همه یک دست و طالبانی باشند.
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 17:05
IranSalam - آمستردام - هلند
حتما می‌خواد باز تو سازمان ملل نقاشی بمب بکشه! چند وقت یکبار باید یک عرعری در مورد ایران بکنه مردک عقده ای!
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 22:30
ramtin.p - دورتموند - المان
یکی این یهودی بی‌هویت رو خفه کنه
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 23:50
dkdk - اسلیس - دانمارک
آری جوجه - تهران - ایران کاربر گرامی حرفی‌ بس عجیب و کمی خوانده دار زدی.اینو همه میدانند که آمریکا تنها بفکر منافع خودش است.شما شک نکن که اگر ایران با آمریکا کنار بیاد آمریکا دست دوستی بطرف ایران دراز خواهد کرد و اینو خود اوباما گفت.آمریکا هرگز هرگز هرگز حمله زمینی به ایران نه‌ میکنه و نه‌ جرات داره.خونه اخر اخر اینه که مراکز اتمی را با حمله هوایی بزنه و بره و اینم گفته خود آمریکاست.که مطئمن باش اینم امکان نداره.پس عزیز جان از تبهم و خوش خیالی بیرون بیا.
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 04:57
omidvaran - نورکل - امریکا
این یاروهم متوهم است و با سیاه کاری و مظلوم نمائی میخاد جلب توجه کنه واز دیگران باج بگیره روزی که ایران بر سر مسائل هسته ای باغرب توافق کنه روز مرگ ناتان یابو ودولت اسرائیل است برای ان روز لحظه شماری میکنیم
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 06:55
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
این روانی از روی سیاست هم که باشه نشده یک بار از مردم ایران دفاع کنه و حساب مردم رو از رژیم ج اِ جدا کنه. پس چیزی که عیان است ..............!
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 09:42
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
سیاست با پنبه سر بریدن رو این مغز خر خورده هیچ وقت بلد نبوده فقط بلده زر مفت بزنه این دست کمی از عنتری نژاد و اون اربابشو اون آخوند تند روی روانی(احمد خاتمی) و .... نداره. همه خوب میدونن اگه به فرض مثال اسرائیل به ایران حمله کنه اینها میزنن اکثر مردم ایران رو نابود میکنن(با پوزش) و سران رژیم ج اِ هم واسه خودشون راست راست راه میرن هیچی دیگه اون کاری که در اصل باید صورت بگیره انجام نمیشه فقط مردم ایران ضرر می بینند اون هم بد جور!.
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 09:40
Hojati 47 - استکهلم‌-سوئد - استکهلم‌-سوئد
آقای اوباما یه تیکه استخون بندازه جلوی این وق وق نکنه
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 10:00
خسرو_لندن - لندن - انگلستان
حق داره. اگر کسی شما را تهدید کند که باید از نقشه محو بشوید چه واکنشی نشان می دهید؟
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 13:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.