زائران عراقی در تصادف اتوبوس در ایران کشته شدند

ایران دارای یکی ازبالاترین آمار تلفات تصادفات رانندگی است

تصادف اتوبوس حامل زائران عراقی درایران تلفاتی برجای گذاشته است.

به گزارش منابع خبری ایران، صبح روز سه شنبه، ٢٦ شهریور (١٧ سپتامبر)، یک دستگاه اتوبوس مسافربری حامل زائران عراقی در مسیر قم به آبادان واژگون شد و شانزده تن از سرنشینان آن جان خود را از دست دادند.

براساس این گزارش، این حادثه حدود ساعت دو و نیم بامداد به وقت محلی در ٦ کیلومتر محور اراک - بروجرد روی داد

این اتوبوس حامل سی و شش مسافر بود که پانزده نفر در محل حادثه و یک تن در مسیر انتقال به بیمارستان درگذشت و بیست تن از زخمی‌های این حادثه نیز در بیمارستان بستری هستند.

خبرگزاری مهر به نقل از منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفته است که زخمی‌ها در بیمارستان‌های بروجرد بستری هستند و حال چهار تن از آنان وخیم است.

وی افزوده است که در صورت لزوم، زخمی‌ها به مراکز درمانی مرکزی انتقال خواهند یافت.

ایران به نسبت جمعیت، دارای یکی از بالاترین آمار تلفات تصادفات رانندگی در جهان است.

دوشنبه هفته گذشته، برخورد دو اتوبوس در اتوبان قم به تهران به کشته شدن بیش از چهل نفر و زخمی شدن حدود چهل نفر دیگر منجر شد.

علت این تصادف، نقص فنی گزارش شد و مقامات قضایی نیز گفتند که در این مورد، پرونده‌ای تشکیل شده است.

+76
رأی دهید
-23

birmingham - شیراز - ایران
خدا رو شکر
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 00:20
کبالت3 - کرج - ایران
زائر ایرانی اونطرف تو بمب گذاری میمیره زائر عرب اینطرف تو تصادف معلوم شد نه اینوریه خاصیت داره نه اونوریه .رو کدوم دیوار یادگاری نوشتی کبلائی؟
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 04:57
vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
به درک واصل شدند!
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 05:37
yashainiran - ایران - ایران
birmingham - شیراز - ایران. هیچ وقت برای مردن انسانها خوشحال نباش و خوشحالی نکن هرچند دشمنت هم باشند!چون همان خدایی که تو برای مردن انسانها شکرش می کنی، آنها را آفریده است. جان را خدا به انسانها داده نه تو که خوشحال هستی!!!!!!!
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 08:04
ir2013 - کرج - ایران
خطاب به birmingham - شیراز - ایران بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند ما کاری به جنگ عراق ایران نداریم و یا به عراقی و افغانی نداریم ما فرزندان کوروشی هستیم که پدر اخلاق و پادشاه به حق بود برات متاسفم که برای این حادثه شکر گذاری می کنی یعنی چی یعنی به دور از ادمیت
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 07:42
سيروس كمال - دبى - امارات
آخه پولتون رو میدین که برین مرده ها را بپرستین و اخرش هم این مرده به داد شما نرسیدن و همتون رو نفله کرد . یک کمی فکر کنین بابا .. این چه بساطیه .
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 08:30
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
چیزی که عوض دارد گله ندارد
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 09:10
davood63 - تهران - ایران
به سرزمین قتل قحطی اعدام ترور ، وحشت،،اعتیاد،،بی‌ ثباتی خوش آمدید
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 09:47
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
birmingham - شیراز - ایران....شما انسان تشریف داری به اصطلاح؟...آدم وقتی تو خیا بان راه میره همه آن موجودات عمودی را انسان فزض می کنه غافل از اشتباه خودش....حتما به یک روانپزشک بالینی (نه روانشناس) با تخصص روانپریشی های حاد مراجعه کنید...
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 07:56
نوادا - تهران - ایران
Birmingham-شیراز-ایران.. واقعا متاسفم برات. حیف اسم آدم که رو تو گذاشتن
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 10:51
Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا
Ir2013-ایران// اقاى بسیجى با ١٠ ID// بنى ادم اعضا یکدیگرند!!!!! فقط دلت براى عراقیا مى سوزه!!! ولى جون ایرانى که برات پزیشى ارزش نداره///ایرانیا از نظر امثال شما که ادم نیستند و خونشون حلاله!!اگه انسانى دلت به حال ملت خودت بسوزه که در طول این ٣٥ سال صدها هزار بیگناه در زندانهاى جمهورى اسلامى اعدام شدند یا مجبور به جلاى وطن شدن و اواره کشورهاى دیگه شدن // براى أمثال ندا أقا سلطان که تو خیابون توسط شما بسیجیها وحشیانه اعدام شدند ناراحت شدى؟؟// معلومه که نه ، بر عکس خوشحال شدى// حالا با این همه قساوت قلب از دست یه کاربر دیگه شاکى مى شى // ولا خیلى جالبه و خیلى رو دارى
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 16:41
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
خدا هم از زئران هر دو طرف بیزاره ./ir2013 - کرج - ایران/ اگر میخواهی راه کوروش را پیشه کنی بدان که کوروش کبیر جنگها کرده و در همین جنگها آدمها به قتل رسیدند برای اینکه کشورش را بدست بیگانه نده و کشور گشائی هم بکند ,کوروش وقتی به دشمنانش مروت و جوانمردی میکرد که کشورشون را فتح کرده بود و خرجگذار ایران شده بودنند, اگر مثل شماها فکر میکرد دیگر کوروش بزرگی در تاریخ وجود نداشت! نرمی در مقابل دشمن حماقت است. ایرانیان کشورشون را دو دستی تقدیم اشغالگران کردنند و از دشمناشون هم چه لبنانی چه فلسطنی و چه عراقی ... دفاع میکنند عربها به طور غیر مستقیم دشمن ایران هستند و دهن و دستشون برای چپاول ایران بازه ویکی از دلائل بدبختی ایران همین قوم عرب است که بهانه بذل و بخشش و خرج و خراج جمهوری اسلامی از جیب ملت ایران و بچه های گرسنه وکار ایرانی است و همچنین حمایت از خرافات و زائر بازی باعث تقویت نفوذ حکومت اسلامی در ایران میشود , واقعا برای کسانی که در این را میمرند متاسف هستم ولی دلیل نمیشه که واقعیت را نادیده بگیرم .
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 17:29
baas - روتردام - هلند
چرا مسلمانان اینقدر بدبخت هستند ?
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 19:18
birmingham - شیراز - ایران
باید اتوبوس آتش میگرفت و همشون می‌‌سوختن یه مشت بنلادن بودن مرده پرستی هم شد اعتقاد ،من هیچ احترامی به بنلادن یا مرده پرست نیگزارم .آقایونی که برای این مرده برستها ناراحت هستند می‌تونن هرسال در چین روزی بر سر مبارکشون غمه بزنن و گریه کنن و منو خوشحال کنن .مثل حسین و حسن
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 21:15
fatima afshar - ونکوور - کانادا
باعث تأسف بالخره تو یه چیزى داریم اول میشیم .
‌پنجشنبه 28 شهريور 1392 - 07:07
Nasimebahari - اودنسه - دانمارک
Birmingham _ شیراز_ ایران. ...تو انگار هیچ بویى از انسانیت نبردى. پیداست که عقده اى هستى. حتى سگ هم دلش به رحم میاد. ...... أصلا اى کاش نبودى
جمعه 29 شهريور 1392 - 08:57
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.