وقتی تخلفات دانشگاه آزاد صدای احمدی نژاد را هم در آورد

برخی اخبار از سوی رسانه های افراطی درخصوص عزل احتمالی فرهاد دانشجو از دانشگاه آزاد در حالی است که برخی اسناد موجود نشان می دهد بازرس رییس جمهور سابق در نامه ای که دارای 24 سوال است از رییس دانشگاه خواسته تا توضیحات خود را ارایه دهد اما فرهاد دانشجو دستور داده پاسخی به سوالات داده نشود.

به گزارش سرویس سیاسی «انتخاب» ؛ براساس سندی که به دست خبرنگار «انتخاب» رسیده ، غلامعباس زارع سرپرست بازرسی ریاست جمهوری در دولت دهم در نامه ای به شماره ی 104805 خطاب به فرهاد دانشجو رییس دانشگاه آزاد ، خواستار پاسخ به 24 تخلفات گسترده در این دانشگاه شده است.

در صفحه دوم این سند آنی ، به سوءاستفاده های بی سابقه دانشجو از امکانات دانشگاه آزاد برای تبلیغات برادرش (خسرو دانشجو) در انتخابات اخیر شورای شهر و همچنین کمک به فعالیت انتخاباتی یک کاندیدای خاص ()، انتصابات خانوادگی، تخلفات سنگین مالی، جذب اعضای هیات علمی با مدرک فوق لیسانس آنهم در تهران، برگزاری های جشن های چند صدمیلیونی در برج میلاد و ... اشاره شده است.

براساس اطلاعات دریافتی، بند شماره 24 (آخرین بند) مربوط به آقای "ق" (کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اخیر) می باشد.

این درحالیست که براساس اطلاع دقیق خبرنگار «انتخاب»، دانشجو پس از مطالعه ی این نامه، ترجیح داده نامه ی بازرسی ویژه ریاست جمهوری را بی پاسخ بگذارد!

پیش از این، برخی رسانه ها نسخه ی ناقص این سند را منتشر کرده بودند.

+47
رأی دهید
-3

bardia.kaviani - زوریخ - سوییس
مملکت بی صاحب که میگن همین جاست.با کمک دین اسلام ایرانی را به ابتذال و بدبختی کشاندند
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 00:37
paksan - آمریکا - آمریکا
کلاْ برادران دانشجو فاسد بودندو هستند اون برادرش که شد وزیر علوم موقع تقلب انتخابات ۸۸ معاون سیاسی و مسپول برگزاری انتخابات در کنار اون سردار میلیاردر نفت باز بود که تقلب رو انجام دادن و بعد جابجا شدن و یکی رفت وزیر شد و یکی هم برگشت تو همون کار نفت و قراردادها و رانتهای پرپول نفتی .
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 00:51
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
اینجاست که میگن: وای به روزی که بگندد نمک. ببین این خانواده چطور مثل دزدای سر گردنده به محض رسیدن به پست و مقام چنان غارتی کردند که حتی صدای سرکرده دزدا هم درومده. یه مثل دیگه هم هست: در دیزی بازه حیای تو کجاست ای قوم بی آبرو.
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 03:55
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
مملکت صاحب نداره که....فردا ترفیع مقام هم می گیره....
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 04:53
علی چپ دس - رشت - ایران
متاسفانه ما گدارو آوردیم و بهش اجازه دادیم و میدیم حکومت کنه . نتیجه اش هم همینه . حالا مگه کسی شاکی میشه . اگه ترکیه یا مصر بود
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 06:21
Nimi1354 - تربت جام - ایران
خودت کردی که لعنت به خودت!!این برادران بمانند ملخهایی بودن که افتادن بجان مزرعه گندم..البته دولت احمدی نژاد ومدیرانش تماما گدایان یقه کنده هایی بودند که به پست ومقام رسیدن جز دزدی وچپاول اموال بیت المال کار دیگر نکردن.سابقه همه مشخص میکرد که درگذشته جزء جنایت,دزدی وهرزگی تخصص دیگری نداشتن واین خود مزیت بودبرای انتصابها
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 00:49
yashainiran - ایران - ایران
حالا شاهد موارد بدتری خواهیم بود
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 08:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.