رویارویی دختر شایسته آمریکا با اظهارات نژادپرستانه.

+44
رأی دهید
-69

MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
غرب وحشی وحش وحشی.آمریکایی‌ نفهم نفهم نفهم.یانکی کودن کودن کودن.
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 15:31
علی چپ دس - رشت - ایران
لعنت بر هر چه نژاد پرست بی شرف . مرگ بر نژادپرست .
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 16:16
kasra persia - لندن - انگلیس
متاسفانه این رسم روزگاره . آمریکایی اصل فقط همین سرخپوستها هستند که صداشون هم در نمیاد همیشه همینطور بوده مهاجرین ادعای بیشتری دارند مثل هم وطن های عزیز خودمون که به پایتخت مهاجرت کردند و باقی شهرستانی هارو به حساب نمیارند
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 19:04
dkdk - اسلیس - دانمارک
قابل توجه وطن فروشان بیگانه پرست بخصوص آنها که نوکران حقیر آمریکا هستند.ای بمیرند انسانهایی‌ که وطن و هموطن خود را کوچک و حقیر میپندارند و بیگانگان را همچون بتی میپرستند.همانا که ایشان از خاک بر سرانند.
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 19:45
shivaa - تهران - ایران
خاک بر سر دخترای امریکایی که حالا یک سیاه هندی شایسته تر از اونا شده
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 21:54
ای حماسه آفرین - زوریخ - سوئیس
shivaa - تهران - ایران مگه خودت سفید و بلوند و چشم آبی هستی؟
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 22:53
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
نیست که ایرانى ها ماشاالله همه امامزاده هستند و انسان دوست و اصلا نژادپرستى تو خونشون نیست و اصلا هیچ آشنایى با نژادپرستى ندارن..... . اگه روزى روزگارى تو ایران یه دختر افغانى یا هندى تبار با پاسپورت ایرانى دختر شایسته ایران بشه چیکار میکنین؟ طبیعتا نژادپرستى از پلیدترین اخلاق هاى اجتماعیست. ولى کسى اجازه داره دهنشو باز کنه و نسبت به نژادپرستى اعتراض کنه که خودش نژادپرست نباشه و فرهنگ نژادپرستى تو جامعه کشورش رواج نداشته باشه. اگه دخترتون یا پسرتون با یه سیاه پوست ازدواج کنه چکار میکنین؟ خداییش... پس نگین بقیه نژادپرست باشن بده ولى ما باشیم خوبه.
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 23:29
تاراز - لیدز - انگلستان
حالا حالا ها ملا حاکم هست و خواهد بود با وجود شماها.در غرب زندگی می کنید از تمام وسایل و امکانات آنها استفاده می کنید برای تفریح و درس می آید بعد غرب نادان وحشی و نفهم هست.تمام وجودتان و وسایل و امکانات زندگیتان غربی هست.شما چی دارید بگید عرضه کنید نام و اسم تولیدات و کمپانیها و اکتشافات و اختراعاتان را بگوئید.تمام قدرتمندان.ثروتمندان.دانشمندان .مخترعان .متفکران.فلاسفه.تئوریها.بزرکترین ماشینهای جنگی و اقتصادی غربی هستن .پس یک جامعه وحشی و کودن و نادان چطور این همه پیشرفته و غنی هستن.
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 01:24
civilization - واشینگتن دی سی - آمریکا
اتفاقأهندی ها یکی ازسالمترین وفعالترین مهاجران در آمریکا هستند ودر همه زمینه ها موفقیت های شایانی کسب می کنند برخلاف ما ایرانی ها که بیشتر ادعا داریم تاعمل .
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 03:37
ali1111 - تهران - ایران
شیوا - تهران - ایران. واقعا درد بالای اون بلوند چشم آبی‌ها بخوره تو سر تو!!!!
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 09:03
delijaan - لندن - بریتانیا
آیاازایران وایرانی نژادپرست ترجائی وجوددارد. درایران حق حیات برای کسی قائل نیستندآیایک بچه ازمادرایرانی وپدرخارجی حق شناسنامه داردآیا افغانهاراباسالها کار واقامت اخراج نمی کنندآیا یک مسلمان حق تغیر مذهب دارد آیاسنی ها یا دیگر گروههامیتوانند مسجدویاعبادتگاه خودراداشته باشندیارئیس جمهوریامقامات بالائی داشته باشنددرموردبهائی هاکه اصلاحق درس خواندن ونفس کشیدن ندارندوآیاتهمت زشت نجس بودن بغیر شیعه نمی زنند.ودهاوصدها آیای دیگرولی درآمریکا همه برعکس است اگر چند نفری غلطی کردند آنرا نباید بحساب ملت ودولت وقوانین آمریکا گذاشت
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 08:14
shivaa - تهران - ایران
ali1111 - تهران - ایران . اوه اوه چه عصبانی!شما احیانا هندی یا هندی زاده نیستی؟به خانواده تون توهین شد؟اتفاقا من چشم سبز هستم.نتیجه اینکه درد و بلای من و دخترای بلوند امریکایی با هم بخوره تو سر تو!!!!
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 13:14
chocoman - روتردام - هلند
دوستانی که همیشه از هر چیز غربی دفاع میکنند بدون بررسی اگه سواد انگلیسی دارن تویتهی لینک زیر رو بخونن بعد قضاوت کنن؛. https://www.buzzfeed.com/ryanhatesthis/a-lot-of-people-are-very-upset-that-an-indian-american-woman
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 12:56
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
کسانی که به قول دوستمون از همه چیز غرب و آمریکا دفاع می‌کنن و در خیال خامشون معیار سنجشششون ما ایرانیها و توو ایران هستش توجه داشته باشن که کشور ایران نه‌ کشوریه که مهاجران ایرلندی و ایتالیایی و آلمانی‌ و انگلیسی و و و جمعیت اصلی‌ کشورشون تشکیل داده باشه -مثل آمریکا- نه کشوریه که سرزمین سرخپوست ها رو کسی‌ مثل آمریکایها غصب کرده نه تاریخچه برده داری داره- نه برخورد مردم و دولت ایران با مهاجران غیرقانونی‌ افغان -برای مثال -مثل برخورد آمریکا با مهاجران غیر قانونی‌ مکزیکی و آمریکای لاتینه.از همه این حرف‌ها گذشته برای صدور فرهنگ بی‌ فرهنگی‌ مثل آمریکا لشکر کشی‌ نمیکنه.در آخر اینکه اگه ایران و ایرانی‌ ایراد داشته باشن نمی‌شه باهاش ایراد AMRICA‌ها رو که خودشون رو برتر جهان میدونن ماست مالی کرد.
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 14:18
kimiaa - تهران - ایران
خدارحم کرده رییس جمهور امریکا یک سیاه پوست کنیایی تباره با نام وسط حسین!! چطور بعضیها روشون میشه اینجا به امریکاییها اتهام نژادپرستی بزنن. همه در امریکا برابرن.این خانم البته خیلی هندی رفتار میکنه و چهره سیاه و نه چندان زیباش مزید علته.از دختر شایسته امریکا توقع میره نماد فرهنگ امریکایی باشه ..تازه بیشتر انتقاد بخاطر این بود که خیلیها فکرمیکردند ایشون مسلمان یا عربه و بهشون برخورده بود...
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 16:00
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
Eshghi az Düsseldorf. حرف مفت نزن. تو ایران تهرانى شهرستانى رو قبول نداره. ترک با کرد بده. گیلک با مازنى مشکل داره. مشهدى چشم دیدن نیشابورى رو نداره و همه هم با تهرانى ها بدن با اینکه ٨٠٪ مردم تهران از اینور و اونور اومدن. اتفاقا ایران سرزمین اقوام گوناگونه و همه این اقوام با آداب و رسوم و حتى زبانهاى مختلفشون که فراتر از لهجه است ایران رو تشکیل میدن. و همه هم ماشالله نژادپرست. اگر ١٠٪ ملت آمریکا نژادپرست هستند و احمق، این آمار براى ٦٠ الى ٧٠٪ ایران و ایرانى صدق میکنه. اگر اینطور نبود این مملکت ما نبود.
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 16:02
ali1111 - تهران - ایران
شیوا - تهران - ایران. من که قابل نیستم درد و بلات بخوره تو سر تک تک خانواد‌ت....مال غربی‌ها هم تو سر تو...
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 22:08
saeed_persia - تهران - ایران
شیوا - تهران - ایران. من با علی‌۱۱۱۱ موافقم. اظهارات شما مودبانه نبود. برای آمریکایی‌ها هم متاسفم چرا که سابقه طولانی در نژادپرستی و جنایت دارند. انتخاب این خانم بسیار درست بود چرا که علاوه بر زیبای از شخصیت ولای بر خرداد است. فقط زیبای برای انسان کافی‌ نیست.
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 23:22
Labe karoon - شیین - نروژ
خیلی خوشگله این هندیه...
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 00:55
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
مثل اینکه نمی‌فهمی چی‌ میخوام بگم.میخوام بگم که ایران معیار سنجش مناسبی نیست.به عبارت دیگه چون توو ایران فلان است و بیسان پس نژاد پرستی در آمریکا نباید تقبیح بشه؟می‌خوام بگم ایران ما نقطه پرگار جهان هستی‌ نیست که معایب فرهنگ‌های دیگر رو با بی‌ فرهنگی‌ ما ایرانی‌‌ها بشه توجیه کرد.
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 00:59
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
آقاى عشقى از دوسلدورف. ولى این مثل رو که میشناسى که میگن یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگران. آلمانیشم هست که میگه.! Jeder sollte vor seiner eigenen Tür kehren یعنى هرکسى میبایست جلو در خودشو جارو کنه. خیلى آسونه با انگشت به دیگران نشون دادن. معلومه که باید یه ایرانى که از نژادپرستى دیگران ایراد میگیره و اعتراض داره، اول کلاه خودشو قاضى کنه ببینه خودش و فرهنگ جامعه اى که از اون اومده چه جورى هستند. رفتار و ادب جامعه خودش نسبت به مهاجران به کشورش چجوریه. شما به نژادپرستى در کل اعتراض نکردى بلکه به فرهنگ یه کشورى که بنظر شما از پایه خراب است و این روند انتقاد درست نیست عزیز من. اگه یکى در اینجا نژادپرست باشه، در مقابلش ١٠٠٠ نفر وایستادن که محکومش میکنن. آیا در جامعه اى که من و شما ازش اومدیم هم همینطور است؟؟
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 08:24
Rommel - سیدنی - استرالیا
وقتی ......هایی مثل روپرت مرداک Rupert Murdoch تصمیم میگیرند مردم چی ببینند و بشنوند باید فاتحهٔ افکار عمومی را خواند.
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 10:58
mashady - منچستر - انگليس
saeed_persia - تهران - ایران , سعید جون منصفانه قضاوت کن عزیز ، خوب بخون ببین توهین رو کی‌ شروع کرد ،از یه پیر مرد که حرف زدن با خانمها رو هنوز بلد نیست طرفداری نکن اون عادتشه هر چند وقت به چند وقت پاچه یکی رو میگیره ، نمید‌ونم یه نسبتی با این پکی‌ها باید داشته باشه . البته شیوا هم تند صحبت کرده ولی‌ اشتباه بزرگ ترش چونه زدن با این پیر مرد
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 11:16
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان/ شما از برخورد آمریکائیها با مهاجرین مکزیکی و آمریکای لاتین چی میدونی؟ آیا در ایران یک افغانی مهاجر بدون اقامت میتواند بچه اش را در مدرسه ثبت نام بکند؟ ولی در آمریکا نه تنها بچه هاشون وارد مدرسه میشوند بلکه اتوبوس مجانی هم در اختیارشون میگذارند و هیچوقت در خیابان پلیس جلوی یک مکزیکی که هیچ خطائی نکرده را نمگیره که ازش مدارک بخواهند و کارگران مکزیکی مهاجر در همه مزارع به چشم میخورند , خیلی هاشون هم اصلا اقامت ندارند و کلینک بهداشت و درمان هم برای کسانی که در این شرایط احتیاج به درمان دارند بخصوص بچه ها وجود داره حداقل در کالیفرنیا من نمونه های زیادی از این مهاجران مکزیکی دیدم./ شما انتخاب این دختر خانم را با اکثریت آرا بعنوان دختر شایسته ندیده میگیرید ولی اعتراض یک عده نژادپرست را که در همه دنیا وجود دارند به تمام آمریکائیها تعمیم و نسبت میدهید.
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 17:50
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان/ شما از برخورد آمریکائیها با مهاجرین مکزیکی و آمریکای لاتین چی میدونی؟ آیا در ایران یک افغانی مهاجر بدون اقامت میتواند بچه اش را در مدرسه ثبت نام بکند؟ ولی در آمریکا نه تنها بچه هاشون وارد مدرسه میشوند بلکه اتوبوس مجانی هم در اختیارشون میگذارند و هیچوقت در خیابان پلیس جلوی یک مکزیکی که هیچ خطائی نکرده را نمگیره که ازش مدارک بخواهند و کارگران مکزیکی مهاجر در همه مزارع به چشم میخورند , خیلی هاشون هم اصلا اقامت ندارند و کلینک بهداشت و درمان هم برای کسانی که در این شرایط احتیاج به درمان دارند بخصوص بچه ها وجود داره حداقل در کالیفرنیا من نمونه های زیادی از این مهاجران مکزیکی دیدم./ شما انتخاب این دختر خانم را با اکثریت آرا بعنوان دختر شایسته ندیده میگیرید ولی اعتراض یک عده نژادپرست را که در همه دنیا وجود دارند به تمام آمریکائیها تعمیم و نسبت میدهید.مظلوم اون پدری است که ستم اسلام بهش توان تهیه نان بچه شب بچه اش را نمیدهد.نه کسی که با قلدری دنبال جاه و مقام است امام حسین اگر آدم صادق و درستی بود هموطن هاش سرش را از تنش جدا نمیکردنند
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 18:03
ariobarzan 22 - ﺗﻬﺮاﻥ - اﻳﺮاﻥ
شیوا خانم (احیانا)- راست میگن اظهارات شما مودبانه نبود. علی آقا (احیانا)- اظهارات شما هم قشنگ نبود. اگه قراره انتقادی هم کنیم خیلی بهتره که اونم مودبانه باشه وگرنه نه تنها اثری نداره باعث کدورت و مشاجره هم میشه. من حس میکنم جفتتونم تحصیلکرده هستین. بیاین با یک کمی بردباری همدیگر رو بپذیریم.
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 19:18
mehrbaran22 - هال - انگلستان
بابا یه کم باادب تر با هم حرف بزنیم هیچ طوریمون نمیشه بخدا . چرا همش به هم میپریم?
‌چهارشنبه 27 شهريور 1392 - 19:29
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
در امریکا تنوع اندیشه و باور و نژاد و ملیت بسیار است،خیلی بیشتر از اروپا و جاهای دیگر. مردم دیگر کشورها هرگز اینرا درک نمیکنند چون تجربه نکرده اند، بویژه آنهایی که در میان اروپایی های سرد و از خود راضی زندگی میکنند. بسیاری از هر گوشه دنیا، از کشورهای بدبخت و نکبت زده و جنگ زده به امریکا امده و با کار و تلاش زندگی راجتی را فراهم کرده اند که در کشورشان نیز خوابش را نمیدیده اند. جیره بگیر و سربار دولت مانند اروپا کمتر یافت میشود و اگر کسی هنر و دانشی داشته باشد با کار فراوان به آنچه میخواهد میرسد. حال یک مشت آدم نفهم کامنتهای نژادپرستانه گذاشته اند دلیل بر بدی و سیاهی امریکا نیست. چرا اینرا نمیبینید که یک خانواده هندی از کشوری که روزی چند تجاوز به زن رخ میدهند به امریکا آمده و چنان پیشرفت کرده اند که دخترشان میس امریکا شده است. مگر نه اینکه محیط به انها اجازه رشد داده؟ پس بیخود ناسزا نگویید.
جمعه 29 شهريور 1392 - 00:27
coco - تورنتو - کانادا
-- Ali11111 and Shivaدوستان بیایید به جایه اینکه ناشکری به جا بیاریم همگی‌ رو به قبله زانو بزنیم و سر‌ها را رو زمین بکوبونیم که (- \شیوا\ چشماش سبزه -) خدایا شکرت‌ که همچین لیاقتی نسیب ما کردی که ایشون و ما در یک پست کامنت بذاریم، واقعا که افتخار از این بالاتر چی‌ می‌شه ؟؟.
جمعه 29 شهريور 1392 - 15:51
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.