احمدی مقدم: وزرا در استفاده از فیس بوک همانند مردم تابع قانون باشند

رئیس پلیس کشور گفت: متاسفانه برخی از دستگاهها از فیس بوک به عنوان ارتباط با مخاطب بیرونی استفاده می کنند که این تنها یک توجیه است و مجوز قانونی در این رابطه وجود ندارد.

به گزارش مهر، سردار احمدی مقدم روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت اکنون در حال استقرار است و اولویت اصلی اش حل مشکل اقتصادی و ایجاد آرامش است، البته کم‌کم به موضوعات فرهنگی و اجتماعی ورود کرده است و در مذاکراتی که با وزرای کشور، ارشاد، اطلاعات و شخص رئیس جمهور داشتیم، اهتمام در مورد تقویت امنیت اجتماعی وجود دارد، در مورد روشها نیز باید شیوه های مشارکت‌گونه بکار گرفته شود.

نظر رئیس پلیس کشور در مورد فیس بوک وزرا

وی در پاسخ به اینکه نظر پلیس در خصوص رفع فیلتر فیس بوک چیست؟ گفت: کمیسیون های ویژه ای در شورای عالی فضای مجازی وجود دارند که به این موضوع رسیدگی می‌کنند، البته از همه اظهارنظرها تاکنون این گونه برداشت می شود که تغییر نظری در مورد رفع فیلتر فیس بوک نداریم. متاسفانه برخی از دستگاهها از فیس بوک به عنوان ارتباط با مخاطب بیرونی استفاده می کنند که این تنها یک توجیه است و مجوز قانونی در این رابطه وجود ندارد.

احمدی مقدم ادامه داد: البته ممکن است در جلسه اول شورای عالی فضای مجازی که با حضور روحانی برگزار می شود، این موضوع طرح و بررسی شود، اما تاکنون مقررات تغییر نکرده است و ما از برخی وزرا و مقامات انتظار داریم همانند مردم رفتار کنند.

+17
رأی دهید
-38

paksan - آمریکا - آمریکا
قانونی وجود نداره در این زمینه بیشتر سلیقه و بیسوادی آقایون هستش و شماها هرجا کم میارید و سواد فهم چیزی رو ندارید یا فیلتر میکنید یا در نهایت زندان براش میبرید . واسه ماهواره چکار کردید که حالا واسه فیس بوک دستور میدی ؟ آخه شما مسئول امنیت مردم در خیابون و گرفتن دزدها و قاچاقچی ها و برخورد با هزاران جنایت در کشور هستید یا فکر اینکه چی تو فضای مجازی اتفاق میفته؟ همیشه آسون ترین کار رو بزرگش میکنند که بگن ما کار شاقی می کنیم .برخورد با حجاب و لباس پوشیدن و بحث اینترنت شده عمده کار نیروی افتضاحی و دزدها و قاچاقچی ها و بخصوص دزدها بزرگ کشور در دولت و مجلس و .. همه آزادند هرکاری بکنند مگر اینکه دیگه صدای دزدای بزرگ در مجلس و دولت و بخصوص سردسته دزدا در بیاد وگرنه همه واسه هر کاری آزادند فقط به نظام کار نداشته باشند
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 02:03
مهرداد2538 - تهران - ایران
خود خامنه ای استفاده می کنه. فقط زورت به وزرا رسیده؟
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 04:40
روشنایی - تورنتو - کانادا
خب دارن مثل بقیه مردم رفتار می کنند و از فیلتر شکن استفاده می کنند!!!
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 05:01
تاراز - لیدز - انگلستان
خاک بر سر دولت و کابینه ای که رئیس پلیس باید برایش تعیین تکلیف کند.
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 10:44
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
این احمدی مقدم زده رو دست رویانیان و فتل اسکل شوالیه هی‌ مرتب مصاحبه میکنه .
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 11:04
asya123456 - شهرضا - ایران
توی نکبت خر کی باشی که واسه وزرا تکلیف تعیین میکنی؟
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 12:34
siavash2a - تهران - ایران
احمدی مقدم خودشو زده به اون راه .... من کارمندم تواداره اکثر کارمندا صفحه فیس دارن . دیگه از دروغ و تعارف خسته شدن مردم
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 06:03
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.