اعدام متجاوز به عنف در قائمشهر , پایان کابوس های دختر دانش آموز

پسر جوانی که با حمله به خانه دختر دانش آموزی دست و پای وی را بست و تسلیم نیت شوم خود کرد، سحرگاه دیروز در ملأعام به دار مجازات آویخته شد.

این جوان اعدامی که عرفان نام داشت و 18 ساله بود، 21 خرداد ماه امسال با افشای اقدام هولناکش از سوی خانواده دختر دانش‌آموز در قائمشهر بازداشت شد.
بنا بر این گزارش، تعرض، تهدید، چاقوکشی، مزاحمت برای نوامیس و اخاذی در کلکسیون جرایم این شیطان جوان به چشم می‌خورد.دختر جوان که به خاطر تهدیدات جوان اعدامی نزدیک به دو سال ماجرای اتفاقات رخ داده برای خود را از خانواده‌اش پنهان کرده بود وقتی برای بار دوم اقدام به خودکشی کرده و به بیمارستان انتقال داده شد روی تخت بیمارستان راز هولناکش و حمله پسر جوان به خانه شان را فاش کرد.خانواده این دختر دانش آموز که از کابوس‌های شبانه دخترشان احتمال داده بودند باید وی درگیر سرنوشت شومی شده باشد با اطلاع از واقعیت ماجرا به پلیس مراجعه کرده و خواستار تعقیب عرفان شدند.دختر جوان وقتی روی تخت بیمارستان از سوی ماموران پلیس تحت تحقیق قرار گرفت در این باره گفت: مدت‌ها بود که در راه مدرسه پسر جوانی برایم مزاحمت ایجاد می‌کرد. وی در راه بازگشت به خانه مرا تعقیب می‌کرد و با تهدید چاقو مجبورم می‌کرد پول‌هایی را که همراهم بود به وی بدهم. عرفان هر بار تهدید می‌کرد اگر در این باره به کسی چیزی بگویم مرا خواهد کشت.وی ادامه داد: این اواخر حتی از من می‌خواست تا شرایطی را فراهم کنم تا او بتواند با همکلاسی‌های دیگرم آشنا شود. این نوع شکنجه‌هایش ادامه داشت تا این‌که پسر جوان چند بار مرا تا در خانه مان تعقیب کرده و محل زندگی‌ام را یاد گرفت. هر بار می‌خواستم ماجرا را با خانواده‌ام در میان گذاشته و خودم را از این کابوس نجات دهم وقتی به یاد تهدیدات وی می‌افتادم از این کار منصرف می‌شدم.
دختر دانش آموز که از یادآوری خاطرات شوم از ترس می‌لرزید در ادامه به پلیس گفت: ساعت 12 ظهر روز هفتم اردیبهشت ماه بود که زنگ در خــــانه ما به‌صدا در آمد. تصور کردم دختر همسایه مان است و چون می‌داند پدر و مادرم در خانه نیستند، می‌خواهد نزد من بیاید. در را که باز کردم ناگهان با دیدن همان مزاحم همیشگی شوکه شدم ،خواستم در را ببندم اما وی با هل دادن در وارد خانه شده و در را پشت سرش بست.تهدید کردم داد می‌زنم تا همسایه‌ها به کمکم بیایند اما در همین هنگام او لگدی به شکم من زد و بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم دیدم دست و پای مرا با روسری ام بسته است. خیلی التماس کردم امـــــــا وی چاقویی را از زیر لباسش در آورده و زیر گردن من گذاشت. با گریه خواستم کاری با من نداشته باشد.
وی با کارد ضربه‌ای به دستم زد و ضربه‌ای هم به پایم وارد کرد او هیچ اعتنایی به گریه‌هایم نکرد و از صحنه سیاه فیلمبرداری کرده و گفت اگر موضوع را به کسی بگویم هم فیلم را پخش می‌کند و هم این‌که مرا خواهد کشت.خانواده‌ام به‌خاطر زخم‌هایی که با ضربات چاقوی عرفان روی دستم ایجاد شده بود پرسیدند من نیز از ترس گفتم که در غیاب آن‌ها زمین خورده و بدنم زخمی شده است.مرا به بیمارستان بردند و به مدت سه روز بستری بودم. در بیمارستان نیز همان مزاحم همیشگی به داخل اتاقی که بستری بودم آمده و تهدید خود را تکرار کرد. هر شب با کابوس حادثه‌ای که برایم رخ داده بود به خواب می‌رفتم تا این‌که دیگر نتوانستم طاقت بیاورم و تصمیم گرفتم خودم را از بین ببرم. وقتی خانواده‌ام از اقدام به خودکشی من باخبر شدند به سرعت مرا به بیمارستان انتقال دادند.بر اساس این گزارش، به دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب قائمشهر پسر جوان ردیابی و بازداشت شد. عرفان در حالی‌که در بازجویی‌های نخستین پلیس هر گونه اطلاعی از ماجرای شیطانی را نمی‌پذیرفت وقتی فیلم‌های سیاه در داخل گوشی تلفن همراهش پیدا شد اتهام را به گردن گرفته ولی ادعا کرد با دختر دانش‌آموز دوستی داشته است.
این ادعاها در حالی از سوی عرفان مطرح شد که بازبینی فیلم تهیه شده از سوی عرفان راستگویی‌های دختر دانش آموز را تایید می‌کرد. در همین حال بر اساس بررسی‌های انجام گرفته از زندان قائمشهر مشخص شد عرفان دارای سوابق متعددی در زمینه ایراد ضرب و جرح و مزاحمت برای زنان و... است.با توجه به این دلایل با صدور قرار مجرمیت، پرونده برای رسیدگی به شعبه دادگاه کیفری استان مستقر در قائمشهر ارسال شد. قاضی دادگاه نیز با توجه به مدارک و مستندات موجود در پرونده و اعترافات صریح عرفان، وی را مستحق اشد مجازات دانسته و رأی به اعدام وی با چوبه دار در یکی از میادین قائمشهر دادند.با توجه به‌اعتراض عرفان به حکم، رسیدگی پرونده به شعبه 11 دیوان عالی کشور ارسال شده و قضات پس از بررسی‌های انجام گرفته رأی صادره از سوی دادگاه کیفری استان مازندران را تایید کردند.بنا بر این، رأی صادره پس از اعلام نظر ریاست قوه قضائیه روز 20 شهریور برای اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب قائمشهر فرستاده شد و سحرگاه شنبه 23 شهریور در حضور تعداد زیادی از مردم قائمشهر در میدان ولایت به اجرا در آمد.

+107
رأی دهید
-17

zavareh - رودسر - ایران
واقعا این جماعت از به تماشا نشستن انسانی‌ در حال جان کندن شرم نمیکنند؟
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 18:13
dark night - تهران - ایران
عاقبت زرنگی.
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 18:54
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
به درک واصل شد حـ... عجب شیطانی بوده با این سن کمش . این زندانی هم میشد زندانو به آتیش می‌کشید
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 18:45
بت شکن - مونترال - کانادا
این شهر چه اسم با مسمأیی هم داره برای پرورش چنین جانوارانی!! وقتی‌ در ایران تهدید جرم محسوب نمی‌شود، وقتی‌ هزینه جرم‌های دیگه مثل چاقو کشی‌، عربده کشی‌، کتک کاری بسیار ناچیز است، خوب طبیعی است که چنین جانوارانی روز به روز هار تر و وحشی تر شوند، ببین چه جوانان برومندی را به چه جرمی‌ به کهریزک می‌فرستند آنوقت این جانور با آن همه سوابق راست راست تو شهر میگشته و جنایت می‌کرده!
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 18:39
perser68 - فلوریدا - امریکا
سحر گاه اینهمه جمع میشن،غروب گاه چه جمعیتی می‌خواست اونجا باشه!اینا میخوان کشور مدرنی‌ مثل فرانسه و انگلیس و آلمان داشته باشن؟نه حتما فرانسه و انگلیس و آلمان بووو میدن و اعدام ندارند به مذاق این مردم خوش نمیاد و کشور‌های خسته کننده‌ای هستند!چطور آدم میتونه از مرگ یه انسان لذت ببره؟از مرگ هم نه از زجر کشیدن یه انسان!؟باز امریکایی‌ها با آمپول و تو یه اتاق اعدام میکنند!ننگ به جمهوری آدم کش ارتجاعی و نه به اعدام
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 19:37
pasargad2 - شیراز - ایران
نوش جونش. حقشه. این حیوونا رو باید کشت. دست اون قاضی هم درد نکنه که این حکم و داد.
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 20:22
ekman - شیراز - ‫ایران
اگر این دختر احمق در همان روزهای اول ،مزاحمت این پسر را به خانواده اش و سپس پلیس اطلاع میداد هم خودش کمتر آسیب میدید و هم پسره بیشتر گستاخ نمیشد و کارش بدینجا نمیکشید.چطور ممکن است پسری دو سال متوالی سر راه دختری قرار گیرد و او را آزار و اذیٍت و تلکه کند و هیچکس هم بوئی نبرد.در حقیقت رفتار دختره باعث جسورتر شدن این جوان که آنزمان 16 ساله بوده گردیده.
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 19:53
happy girl - تهران - ایران
همچین جونورایی رو باید نه یک بار بلکه 60 بار دار زد.
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 21:57
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
ekman - شیراز - ‫ایران....دختر احمق؟ یه دختر دانش آموز یعنی‌ بچه بوده بیچاره. از ترس چیزی نگفته. من با اعدام اساسا مخالف هستم. ولی‌ همچین اشخاصی‌ به نفع خودشون هست که رو این دنیا نباشند.
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 22:42
reza1212 - ارنم - هلند
خوشحالم که اعدامش کردن این حیوان بود نه ا دم
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 23:33
siavash2111 - ویسبادن - آلمان
این همه در گوشه کنار ایران به عناوینی اعدام میکنند آیا دیگر کسی‌ اون کاره اشتباه را نمیکند؟ خانه از ریشه خراب است .
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 23:50
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
اصلا و به هیچ عنوان کار غیر انسانی این نوجوان رو تایید نمیکنم. اما آیا با اعدام این شخص همانطور که تو عنوان خبر زده شده کابوسهای اون طفل معصوم پایان میابد!؟ قطعا اینطور نیست همیشه پیشگیری بهتر از درمان بوده این رژیم کثیف جمحوری اصلامی همیشه با اعدام ارضاء میشه به همین راحتی میان صورت مسئله رو پاک میکننو خلاص برو سر اعدامیِ بعدی!!! در صورتیکه اون دختر بچه یا خانم هایی که بهشون تجاوز میشه نه از نظر دختر بودن به حالت قبل برمیگردن و مهمتر از اون چون ناخواسته و با زور بهشون تجاوز میشه به شدت تا چندین سال اون صحنه وحشتناک رو فراموش نمیکنن که این بزرگترین ضرر روحیست که به دختر یا زن وارد میشه. همونطور که بارها تو همین سایت گفتم اول از همه باید فرهنگ سازی منطقی و درست تو اجتماع صورت بگیره ........ ادامه
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 00:14
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
...... اما نه به دست مصئولان رژیمی که خودشونم نمیتونن شلوارشون رو بالا بکشن و خوددرگیرن، دوما اینطور خلافکاران رو که قطعا با یک فرهنگسازی خوب تو جامعه تعدادشون کمو کمتر میشه رو باید زنــــــــدان در شــــــرایط بـــــسیار ســــــخت و به مدت 10 - 20سال کرد تا بعد از اون تا حد زیاد از نظر عقلو شعور انسانی عوض شده باشن و یک زنو یک زندگی و شغل نان آور داشته باشن. اینها از تو شکم مامانشون متجاوز به ناموس، دزد و کلا خلافکار به دنیا نمیان بلکه سیاست های غلط سران هر کشوری یا لایق نبودن آنها در قبال اداره کردن مردمو مملکته که خلافکارانی چون این نوجوان! رو بوجود میاره. در ضمن دلیل نمیشه بگیم چرا خیلی ها که تو همین شرایط بد مملکت زندگی میکنن همه به اتفاق هم خلافکار نمیشن! باید همه شرایط جامعه اعم از عمومی و خصوصی داخل چهارچوب خانوده رو هم در نظر گرفت.
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 00:15
behzad50 - مونیخ - المان
این وسط دختر نمی‌تونه کاملا بیگناه بوده باشه و حتی اگر فرض را بر گناه کاریه پسر ۱۸ ساله بگذاریم که زمان ارتکاب به جرم ۱۶ ساله بوده ما با یک بچه از لحاظ سنی‌ و عقلی طرف هستیم و به نظر من در جرم این انسان در مرحله‌ٔ اول جامعه ایران و سپس سیستم تربیتی و آموزشی‌ کاملا فرسوده و با تاریخ انقضای ۱۴۰۰ ساله جمهوری آخوندی می‌باشد.
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 03:38
fdsa60 - تهران - ایران
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران-لطف کن یکم بیشتر مطالعه کن تا کمتر غلط املایی داشته باشی.درضمن چرا خود تو یک متجاوز و خلافکار نشدی؟؟؟ برو تحقیق کن 90% اینها ژنهای معیوب دارن و ذاتا آمادگی کامل برای خلافکار شدن رو دارن.این در بحث جرم شناسی 100%اثبات شده.یک مثال کوچک از ایران برات میزنم.پدر بزرگ اصغر قاتل یک راهزن و آدمکش بزرگ بود.و ومورد دیگه اینکه که اینها تفالها و انگلهای اجتماع هستند در بحث روان شناسی اینها جامعه ستیز هستند،یعنی کلا آدمهای مشکل داری هستند.بهترین راه همون اعدام این انگلهای اجتماع است.درضمن از فرهنگ سازی گفتی خوبه که بدونی اینجا ایرانه همه حرفهای قشنگ و خوب میزنند اما این واقعیت رو باید قبول کرد فرهنگ سالهاست تو این کشور مرده علتش هم خود ما هستیم نه این رژیم
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 04:13
علی چپ دس - رشت - ایران
واقعا چه نظراتی بعضیا اینجا مینویسن . حتما خودشون فرشته تلقی میکنن . مردم ایران بی معرفتن
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 06:35
bedarkhan - تهران - ایران
Cyrusiii - لیدز - انگلستان-با این حرفهات منو یاد مجموعه ساختمان پزشکان میندازی ﴿اساسان من با اعدام مخالفم چون اگه اعدام نشه میتونه چند سالی حبس بکشه تا بتونه بهتر تجاوز کنه و شاید حرفه ای تر عمل کنه﴾ دوست عزیز کمی تفکر کن ......!
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 09:56
*Fanoos* - ایران - ایران
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران جمهوری اسلامی صحیح است نه جمحوری اصلامی. دقت کنید !!
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 18:20
birmingham - شیراز - ایران
این ملت احمق انگار دارن فوتبال استقلال و پیروزی تماشا می‌کنن خاک تو اون سر بی‌ عقل ،وحشی ،حالا گیرم که این آقا این کارو کرده چرا ملت از چون کندن یه آدم لذت می‌برن ،به خدا اگه من این صحنه رو ببینم دیونه میشم
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 22:07
a.ahooraei - کلن - آلمان
این جماعت بیش از اونی که سزاوارشون هست ، نسیبشون نخواهد شد. کامنت های همین صفحه را که میخونی ، میتونی حدس بزنی ما چقدر بیمار روانی و عاشق کشت و کشتار داریم. جالب اینه که جزء جماعت روشنذکر هستند و نه روشنفکر. انسان احساس شرم و ناامیدی میکنه که چه مدت طول خواهد کشید که این خلق توان صرف داشته هاشو یاد بگیره و از ذکاوت و عقلش استفاده بکنه. هیچ کس به این فکر نکرد که عواملی از این جوان یک خلافکار ساخت، چرا باید یک جوان تا این حد در خلاف ارق شود و کسی متوجه نشود.
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 22:11
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
fdsa60 - تهران - ایران. خیال کردی با تغییر اسم کسی بهت شک نمیکنه هه هه مثلا نام کاربری جان.. فدای رحبر و شحادت و جن گنده که بلافاصله کاربران با دیدن این نامهای نحس حَملاتی علیه صاحب این نامها صورت میدن! با این کارهاتون(البته اگه چند نفر باشین!!) فقط خواستی حجم کمی از حملات علیه خودتان و رهبر قاتلتان رو کم کنید و راحت تر بیایین اینجا پارازیت بندازین من که فهمیدم تو کی هستی ضمنا سوابق قبلیتم مشخصه که از رژیم پست و خونخوار جمحوری اصلامی حمایت کردی...... ادامه
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 04:34
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
...... ببینید کی داره از سواد حرف میزنه کسیکه از رهبر بیسواد و این نظام عقب مانده و عهد حجری همیشه دفاع میکنه رژیمی که با دستورات به قول خودشون 1400سال پیش دارن مملکتو به اصطلاح اداره میکنن داره میگه چرا من مثلا مسئولان رو مصئولان نوشتم یا ... خب دلیلش رو اگه یه ذره گوگولای مغزتو به کار بگیری میفهمی که بنده از چیز یا کسیکه اصلا خوشم نمیاد میاد دست و پا شکسته یا غیر عادی مورد اشاره قرار میدم همه اینو فهمیدن اما تو اولین کسی هستی که متوجه نشدی متاسفم برات مثلا جمهوری اسلامی که هم جمهوریشو جمهوری دروغین میدونم و هم اون اسلامشون رو لااقل اگه خوش انصاف باشم اسلام واقعی نمیدونم و گرنه این اصلامی که این رژیم چندین ساله داره رواج میده ........
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 04:36
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
..... همونیه که از اول به خورد مردم داده شده اون هم توسط خُم ی نی گور به گور شده که زد تو کاسه کوزه این مملکتو مردمش و به جزء عقب ماندگی از هر لحاظ، منفور بودن تو دنیا و غیر آدمیزاد و غیر طبیعی زندگی کردن چیزه دیگه ای به ارمغان نیاورد برای ایران و ایرانی. !!!!!من میگما چند ماهیه که خبری از اون نامهای کاربری که بالا اشاره کردم نیستا! چند میگیرین پارازیت بندازین تو سایت تا شاید اون دنیا برین تو بهشت ها ها ها؟! حیف این همه متنی که نشستم واست نوشتم دیگه هر چی دلت میخواد بگو فکر اینکه بخوایی باهات کلنجار برمو وقتمو صرفت کنم رو از کلت بیرون کن که این خصلت تو خون شماهای بصیجی های دستماله.
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 04:38
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
*Fanoos* - ایران - ایران. به به فانوس خانم! پارسال دشمن امسال دوست!. جواب شما تو کامنتی که برای بصیجیِ جان بر کف با نام کاربری اف.دی.اس.آ 57+3=60!!!!!!!!!!!!! ، یا نمیدونم چی بود اون یکی ممممم آهان جانش فدای رحبر هست میتونی اونجا جوابت رو بگیری. به هر حال امیداورم منظور شما از درست نوشتن نظام ج اِ حمایت از این رژیم نباشه، شما باید تو این مدت متوجه شده باشی بنده کی هستم و چی میخوام و قصدم از اینطور نوشتن کلمات چیه.
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 04:49
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
fdsa60 - تهران - ایران. والا من به خدا اصغر قاتل رو نمیشناسم قسم میخورم اما علی قاتل رو خوب میشناسم به جون تو ، هه هه!.
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 04:53
*Fanoos* - ایران - ایران
AЯMAN 2000بعد از مدتی هنوز منو بخوبی نشناختی تازه وانمود میکنی من طرفدار این دولتم !!!بعدشم یک سو. تفاهمی پیش اومد من فکر میکردم غلط املایی دارید حالا نگو به خاطر ضد بودن با این دولت از عمد اشتباه نوشتی پس اشتباه از طرف من بود .
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 11:19
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
*Fanoos*. اولا من به خوبی میشناسمت یعنی چند سالیه که با نام کاربری که اینجا میایی آشنایی واسه من البته خودم هم نه با این نام طی این 6-7 سال اومده باشم! ... حالا. دوما دولت نه! اونو که میدونم ، بگو رژیم فاسد جمحوری اصلامی! ، میگی؟!!! بالاخره هر کسی که از این رژیم بدش میاد(نه دولت های موقتی که میانو میرن) یه چند تا نمونه تو کامنتهاش باید دیده شه!!!. بنده همیشه منظورم از رژیم ج اِ اشاره تنها به دولت نبوده! کلی و ریشه ای حرف زدم. تمام. 1 - 2 - 3 - 4! استقلال سرور 4پولیس!!!!.
‌سه شنبه 26 شهريور 1392 - 18:11
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
از اولش هم معلوم بود با رئیس این نظام فاسد که درواقع ریشه تمام بدبختی هاست میانه خوبی دارید و واسش احترام قائل هستید!!!. حرف حق تلخه.
جمعه 29 شهريور 1392 - 15:21
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.