وزیر کار: ما ایرانیان زیاده‌گو و کم‌کار هستیم.

+291
رأی دهید
-21

baharmazaheri - عجمان - دبی
خیلی پرو هستد ۳۵ ساله همه چی‌ دست اراذل اوباش رژیم هست کدام امپزش کدام فرهنگ سازی شد لبنان فلسطین مهم بود ایران عزیز اشغال شده دزد اصلی‌ سپاه و بیت رهبری است انشاله به درک واصل شید amin!!
جمعه 22 شهریور 1392 - 21:40
کبالت3 - کرج - ایران
عجیبه این رو درست گفتی اما بیشتر شامل دم و دستگاه خودتون میشه مثلا این مجلس خبرگان رهبری قرنی یه بار تشکیل جلسه میده یه چائی میخورن و یه چرتی میزنن و یه چرتی میگن و میرن حاجی حاجی مکه حالا کار مفیدش رو به صدم ثانیه حساب کن کبلائی.
جمعه 22 شهريور 1392 - 21:48
perser68 - فلوریدا - امریکا
اول از خودتون شروع کنید و برید گمشید و مملکت رو بدید دست مردم،خیلی‌ هم خوب پیش میره!بعد هم خفه شو
جمعه 22 شهريور 1392 - 22:47
amonbede - تهران - ایران
تو شهرداری کاری برام پیش اومد همه رفته بودند صبحانه بخورن تا یک ساعت علاف آقایون بودم حرف هم میزدم دیگه کارم رو انجام نمیدادند
شنبه 23 شهريور 1392 - 00:11
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
اگه مردم دنیا روزی ٨ ساعت کار میکنند ایرانیها باید ١٢ ساعت کار کنند . ایشون از مجلس خبرگان که چنتا اشغال عمامه به سر بوگندو انجا چرت میزنن فاکتور گرفته . ما بچههای ٧ و ٨ ساله دیدیم که ساعت ٥ صبح از خواب بیدار میشدن واسه سیر کردن شکم خاک می خوردن . گیریم حرفت درست , کی این ملت و بزرگ کرده با کدوم آموزش و پرورش .آدم حالش از اینا بهم میخوره , اینا چی هستن ,, موش خرما , کفتار ,راسو چی هستند اینا بوشون همه جارو به .... کشیده .
شنبه 23 شهريور 1392 - 00:53
hosein azad - کارلستاد - سوئد
نه اینکه خودتون خیلی‌ ک. کار دارید و کم حرفید باید هم از مردم ایراد بگیرید. ۳۴ سال فقط حرف مفت .
جمعه 22 شهريور 1392 - 22:02
amir-amir - تورنتو - كانادا
دقیقا همین طور است به عنوان مثال مجلس را نگاه کنید چگونه آخوند ها چرت مى زنند و بعضى وقت ها از هم دیگر نیشگون مى گیرند و یا مجلس خبرگان که یک مشت پیر و پاتال که نیاز به عصا کش دارند و خودشان را نمى توانند جمع و جور کنند و یا در عرصه اقتصاد و سیاست که ٣٥ سال است جز رجز خوانى و شعار و گنده گوئى هنر دیگر ى در کار نبوده مدیران چابلوس انتصابى وابسته به ولایت سفیه که سکان دار اقتصاد کشور شدند نمونه آشکارش برباد دهى ٨٠٠ میلیارد دلار در مدت ٨ سال توسط باند احمدى نژاد ٤٠ درصد تورم ٣٠ درصد بیکارى و رشد منفى و الى آخر .
شنبه 23 شهريور 1392 - 01:05
ایران.ایران - وین - اتریش
حتی ایرانیها یی که سالهاست از ایران بیرون هستند هم خیلی تنبل و پر ادعا هستند .ایشان کاملا درست می فرمایند.....برای همینه که بعد از تحریم معلوم میشه که در مدت سالیان دراز نتونستیم حتی یه درب ماشین پراید را خودمون بسازیم..ایشان بهتر بود می فرمودند ملت پر ادعا و بی خاصیت...
شنبه 23 شهريور 1392 - 02:57
fdsa60 - تهران - ایران
100% حرف درستی زده.این که ناراحتی نداره و هیچ ربطی هم به رژیم نداره.این یک واقعیته.(آنقدر نگویید این مملکت برای ما چه کار کرد؟؟؟ یکم بگویید ما برای این مملکت چه کار کردیم.)کار ایرانی ها شده صبح تا شب غر زدن و اظهار فضل کردن.همه یه پا رژیم شناس و ظالم شناس هستند. این حرف جامعه شناس آمریکایی یادتون نره که میگفت : هر ایرانی یک دیکتاتور کوچک هست.اگه خود شما در حکومت بودید مطمئن باشد بدتر از این آقایون بودید.
شنبه 23 شهريور 1392 - 04:09
فريادزيره آب - اهواز - ایران
اگه حکومت هم عوض بشه بازم فایده نداره ماایرانی ها کار کردن بلد نیستیم
شنبه 23 شهريور 1392 - 04:42
akhoond shepeshoo - ورونا - ایتالیا
حرفش کاملا درست است, ولی چه کسی باید به این امور رسیدگی و در صدد اصلاح بسیاری از رفتارهای اشتباه در این مملکت که ناشی از یک فرهنگ غلط است باشد؟ عده ای روضه خوان بیسواد قدرت طلب تن پرور که در راس این فرهنگ غلط قرار دارند ؟
شنبه 23 شهريور 1392 - 07:51
shahramareia - تهران - ایران
بخواب بینیم بابا اولا ما نه من دوما شما از ترکه عربی بواسطه آخوند
شنبه 23 شهريور 1392 - 07:59
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
اینو که راست گفته، مرد‌های ایرانی‌ تنبل‌ترین انسانهای روی کره خاکی هستند. ادعا و زیاده گویی. ۸ ساعت میریم سر کار فقط ۹۰ دقیقه کار مفید می‌کنیم.
شنبه 23 شهريور 1392 - 09:10
انتخابات . نه - آلمان - آلمان
توی این 35 سالی که از حکومت ولایت قبیح میگذره کدوم برنامه یا تبلیغاتی رو برای فرهنگ سازی درست کردید ؟ رژیمی که شب رو با ترس و لرز صبخ میکنه و به فردا امیدی نداره که باشه یا نباشه ، نتیجش این میشه . ننگ به این رژیم . ننگ به رجال جمهوری اسلامی .
شنبه 23 شهريور 1392 - 09:13
dara20 - تهران - ايران
شماها که ایرانی نیستید تازی تبار عرب زاده هستید و اصالت تان به شوره زار‌های عربستان بر میگردد. در زیاده گوئی و انگل وار زندگی‌ کردن همانند جدّ شترسوار هرزه‌ زنباره خود هستید. مردک بی‌ شرم روزی این توهین‌ها تبدیل به طناب داری دور گردن شما نوکران و مزدوران پلید رژیم فاسد اسلامی خواهد شد.
شنبه 23 شهريور 1392 - 10:10
انتخابات . نه - آلمان - آلمان
کسی سوابق گذشته این یارو رو میدونه ؟ اگه میدونستید مثبت نمیدادید ..
شنبه 23 شهريور 1392 - 10:45
davood63 - تهران - ایران
صد سال پیش تو آمریکا اسلحه به کمر،، هر کی‌ حق شو می‌گرفت الان هم این ملت زیر حرف زور نمیره هر ملتی لیاقت همون دولت رو داره
شنبه 23 شهريور 1392 - 11:22
mammal - لندن - انگلیس
حرفش اصلا به همهٔ مردم ارتباط نداره و فقط در مورد خودشون هست، مثلا آخوند‌ها اینها از صبح تا شب حرف میزنن ولی‌ نگاه کنی‌ میبینی‌ کاری نمی‌کنن، تازه جواب همهٔ سوال هم دارن چه از علم باشه چه از علم غیب، تو حرف زدن کم نمیارن، و همهٔ مشکل‌ها را میندازن تقصیر دیگران
شنبه 23 شهريور 1392 - 12:06
بت شکن - مونترال - کانادا
اگر تا به حال حرفی‌ راست زده شده یکی‌ این است یکی‌ هم سپاه پاسداران را برادران قاچاقچی خواندن از طرف احمدی نژاد ولی‌ جناب ربیعی، یک بار هم که شده آمار حقوق وزرا، مدیران ارشد بانک ها، نمایندگان چرتی‌ مجلس، اعضای زوار در رفته خبرگان، فسیل های مجمع تشخیص مصلحت را به مردم آرایه دهید تا بتوان میزان کار مفید آنان با میزان کار مفید پرستاران با حقوق زیر یک میلیون را مقایسه کرد. هنوز هستند کارمندانی که ۷ ساعت کار مفید میکنند و بخشی از کارهای شغلیشان را هم به منزل میبرند.!!
شنبه 23 شهريور 1392 - 11:16
Ghomsheh - فیرفکس ویرجینیا - امریکا
مردم چه تقصیری دارند. انها مدل کارشان را ازآخوندها یادگرفته اند.
شنبه 23 شهريور 1392 - 13:51
shahab46 - هانوفر - المان
اولین حرفی‌ که از یک نفر درون رژیم شنیدم و قبول دارم از خمینی پفیوزش تا این سوسک‌های دور و برشون این بود. این را هم از بازنگری روی خودش به این نتیجه رسیده
شنبه 23 شهريور 1392 - 14:53
کبالت3 - کرج - ایران
البته این بیشتر مربوط به بخش دولتی اقتصاده که متاسفانه 85 درصد بنگاههای صنعتی و سرمایه ای دستشه طبیعی هم هست رژیم های دیکتاتوری دستگاههای دولتی عریض و طویل دارن که اکثرا هم غیر مولد و سربار اقتصاد ملی هستن استخدام گله ای و فله ای با روابط و باند بازی رواج داره تو خیلی از این مشاغل و پستها اصولا کاری نیست که بخواد انجام بشه چون کاری که با یه نفر میتونه انجام بشه 6 نفر براش استخدام شده(آمار اشتغال مهمه) یه نفر هم رئیس و یه نفر هم آبدارچی دارن اما بخش خصوصی حساب کتاب داره حداقل پرسنل و حداکثر بازده تنبل و از زیر کار در رو خیلی زود حذف میشه چون کارفرما وصل به چاه بیت المال نیست و باید از جیب مبارک پرداخت کنه همینه که جوونا حاضرن تو بخش دولتی جارو کشی کنن اما وارد بخش خصوصی نشن اون بازده یکساعت در 8 ساعت کار هم معدل هردو بخشه اگه بخش خصوصی رو ازش حذف کنی شاید یه چیزی هم بدهکار به اون هشت ساعت بشه کبلائی.
شنبه 23 شهريور 1392 - 18:13
agha farhad - نیوکاسل - انگلستان
این خودش از بیکاری اومده داره این حرفارو میزنه.
شنبه 23 شهريور 1392 - 18:47
بی خیال - کرمان - ایران
خامنه ای
شنبه 23 شهريور 1392 - 18:39
sepherdad - سیدنی - استرالیا
شما روزی ۱۰۰ ساعت هم که کار کنی‌ وقتی‌ مدیریت ضعیف باشه هیچ فایدی نداره
شنبه 23 شهريور 1392 - 21:15
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
این آموزش و پرورش است که آدم را تربیت میکند , تربیت اسلامی از چرت زدن توی مسجد و پای منبر شروع میشود و بین فواصل نماز. بقیه روز را هم با اشهد گفتن تسبیح چرخاندن و چای خوردن سر می کنند انگار هنوز زیر سایه درخت خرما تو عربستان زندگی میکنند ./ ایران.ایران - وین - اتریش/ توی ایران نشستی و ای دی اتریشی میذاری اتفاقا برعکس در خارج ایرانیان جزو پر کارترین و تحصیل کرده ترین بافرهنگترین مهاجران شناخته شده اند که به راحتی خودشون را با محیط جدید وفق میدهند بگذریم از یک عده که اصلا برای خارج ساخته نشده اند و هنوز برای آش رشته خانه خاله اشون دلتنگ هستند.
شنبه 23 شهريور 1392 - 20:21
faranak-montreal - مونترال - کانادا
رضا شاه گفت : وقتی ماَمور انگلیسی مرا به جزیره موریس تبعید میکرد در راه از من پرسید نگرانی ؟. به او گفتم : من نگران تبعیدم نیستم چون جایی را ساختم (دانشگاه تهران ). که مردم ایران با دانش و علوم خود مانع سلطه استعمار شما بشن ... بعد ماَمور انگلیسی گفت : ما هم نگران ساخت دانشگاه شما نیستیم چون ما هم در قم حوزه ای ساخته ایم. که هر چه ببافید آنها رشته می کنند. رضا شاه گفت هر روز به آن فکر می کنم....
شنبه 23 شهريور 1392 - 18:54
smart292 - ونکوور - کانادا
علی‌ ربیع ی ، ایشان شکنجه‌گر ، قاتل و مأمور شورای امنیت در بین کارگران زحمتکش. سرمایهای دزدیده شده توسط ایشان، در بانک‌های مالزی، دبی، کویت می‌باشد ، سوال من این است آیا شما مردان ایرانی و یا زنان ایرانی در خارج از کشور کار میکنید، آیا اینجا هم تنبلی است ،من که فکر نمیکنم ، در صورتی که زحمت کش‌ترین مردم دنیا هستند، وقتی‌ که کار نیست ،و با این قوانین اسلامی عصر حجر میخواهید حکمفرمای بکنید ،معلوم هست که کسی در ایران سرمایه گزاری نمیکند و ایجاد اشتغال نمی شود و شاید هم منظور ایشان به آخوندها میباشد که در عمرشان کار نکرده اند.و فقط ادعا دارند. اکثر وزیر‌های روحانی امنیتی هستند ، به امید نابودی آخوند دزد ،و پیروزی مردم ایران
شنبه 23 شهريور 1392 - 17:13
Ghomsheh - فیرفکس ویرجینیا - امریکا
آقای ربیعی می گوید:. ما ایرانیان زیاده‌گو و کم‌کار هستیم. با این وضع کشور پیش نمی‌رود و نباید انتظار داشت که به مسیر درست برسیم. . در این دوجمله دو اشتباه وجود دارد: 1. باید کلمه بعضی ایرانیان بکاررود. در جمله دوم به مسیر درست هم اشتباه است. باید گفت به هدف درست نه مسیر درست.
شنبه 23 شهريور 1392 - 22:58
Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا
فریاد زیره اب- اهواز// دوست عزیز ، همانطورى که شما با یک انتقاد مودبانه در قسمت( گاوى که موتور سیکلت را با گاو ماده اشتباه مى گرفت) با پاسخ توهین امیز اون شخص روبرو شدید( که نمى دانم انرا خوانده اید یا نه) بنده هم به همان نحو مورد حمله ان دوست عزیزقرار گرفتم // فقط خواستم بگم این شخص در همان قسمت ادعا دارد فحش و ناسزا نثارش شده است// اگر فرصت داریدحرفهایش را بخوانید و بخندید به این دانشمند فاضل
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 02:19
mihanesabz - تورنتو - کانادا
کاملا درست گفته، حرف حساب که جواب نداره!‌ مردم از حکومتشون یاد میگیرند پهلوی‌ها که دزد و بی‌سواد و قاتل و بزدل و دودره باز بودند آخوند‌ها هم جانی و بیشرف و راهزن و آدمکش و دله دزد هستند. با این اوصاف انتظار دارید مردم چیزی از ترحم و انصاف و ادب و وجدان و اخلاق و درستکاری سرشون بشه؟
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 03:02
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا- کسی به تو حمله نکرد! من فقط ماسک تظاهر از چهره ات برداشتم که داشتی ادای معلم اخلاق را برای ما در میآوردی! این دیگر ناراحتی و سوختن ندارد! آب سرد بریز روی جای سوزش خوب میشه! تو افغانی آمدی برای ما ادای فضل و ادب کنی و فارسی بما یاد بدهی که توپوزی خوردی. دوستان دیگر شناخت به اندازه کافی روی من دارند که هرکسی مودب بود و درست بخورد کرد با او درست و دوستانه و مودب برخورد میکنم. حالا گریه نکن و بحث را به اینجا نکشان که ربطی به موضوع گزارش ندارد. با عرض پوزش از دیگر کاربران گرامی و فهمیده!
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 15:21
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
mihanesabz - تورنتو - کانادا- دوست گرامی این کاربر Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا- از من دلخور شده که چرا سند کامنتش در جواب به شما که سراسر توهین به شماست را دوباه در لینک-https://www.iranianuk.com/page.php5?id=20130912102944005 - مطرح کردم و رسوا شده. یادتان میاید؟ کامنت زیر: Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا- جواب به کاربر مخاطبش:. Mihanesabz-- تورنتو--- تو از قسمت مخ و أدب کاملا تعطیل. خودتو به یه پزشک روانى زودتر نشون بده که همین روزاست سکته کنى......از طرز نوشتنت هم معلومه چقدر بارته. مطمئن باش هر وقت أسمت و ببینم نه وقتمو براى خوندن ارجیف تو تلف مى کنم نه خونمو کثیف نمى کنم با تو بیمار روانى دهن به دهن شم دوباره. دوشنبه 27 خرداد 1392 - 13:35 - ادرس در لینک: https://www.iranianuk.com/mobile/page.php5?id=20130616133159017
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 15:31
shadman123 - تامپره - فنلاند
موافقم
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 16:27
بهرام2012 - تهران - ایران
1 از 2 = این پاسدار و جانور آدمکش کارش بجائی رسیده که مثل گوبلز وزیر تبلیغات آدلف هیتلر امر بر خودش هم مشتبه شده و امروز بنام ملت ایران افاضات میکند. این جانور که مثل سایر هم پالکی هایش خود را با عنوان (دکتر) هم (مزین) نموده یادش رفته که با تحصیلات ششم ابتدائی در سال 1357 با عنوان یک کارگر ساده در انبار خروجی کارخانه ارج تهران استخدام شده بود ؟؟؟ آنهم نه بخاطر لیاقت و توان خود بلکه با زور ساواک و برای خبرچینی علیه سایر همکاران کارگر خود؟؟ این جانور در بعد از فاجعه22بهمن1357در همان رشته خبرچینی خود باقی ماند ولی ارباب عوض شده بود لذا با هوشیاری ریش گذاشت و وارد معرکه مستقبلین خمینی ......شده گردید و از آن پس با حمایت های بیدریغ آدمخواران اشغالگر میهنمان وارد سیستم اطلاعاتی آنها شد. سالهای سال در زندان های مختلف بخصوص اوین تهران به شکنجه گری و اعتراف گیری از مبارزان ایرانزمین و بخصوص از کارگران میهن پرست مشغول بود و امروز در نهایت شگفتی میبینیم با عنوان (دکتر) تبدیل شده وزیر کار دولت (اعتدال).
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 16:31
بهرام2012 - تهران - ایران
2 از 2 = البته وقتی وزیر عدالت و دادگستری همین دولت اعتدال یکی دیگر از شکنجه گران بنام و قاتلین بالفطره به اسم محسنی اژه ای باشد یاللعجب گفتن به عنوان و مسند مصادره شده توسط یک آدمخوار مثل علی ربیعی هم جائی نخواهد داشت. تا این نظام آدمخوار و رژیم ضدایران جمهوری اسلامی موجود است و با غارت سرمایه های ملی ما ایرانیان حکومت میکند یقین داشته باشید همین روند اسف انگیز نیز در هر دوره با به اصطلاح انتخابات تکرار خواهد شد و هربار هم ملایان و مکلایان جنایتکار و غارتگر با حمایت مشتی مزدور خود در داخل و خارج (نوع اسلامی همان روشنفکرنمایان چپگرای دهه 1350 که بانی فریب ملی بودند) به بهانه ای ملت را تشویق خواهند کرد بین (بد) و (بدتر) یکی را برگزینند و بقول خودشان (تنور انتخابات داغ باشد). اما آنچه تغییری نمیکند و تا این نظام ضدایران هست تغییر هم نخواهدکرد همین باند جنایتکاران و غارتگران حاکم است که بطور چرخشی و به نوبت میآیند و میبرند و میروند.
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 16:31
mihanesabz - تورنتو - کانادا
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان // بله دوست عزیز, کامنت این شخص رو یادم هست ولی‌ آن را نادیده گرفتم چون اصولا بحث و جدل با دو جماعت کاری عبث و بیهوده است: بسیجی‌ بی‌ ترمز و سلطنت طلب تهی مغز. گرچه هم در بین آخوندها و مذهبیون انسانهای شریف و درستکار کم نیستند و هم در بین مشروطه خواهان اما سلطنت طلب‌های این سایت به معنای واقعی‌ کلمه فاجعه‌ای برای بشریت محسوب میشن. اگر شما به همهٔ پست‌های این سایت مراجعه و دقت کنید خواهید دید که سلطنت طلب‌ها اولین کسانی‌ هستند که به کامنت اشخاص دیگر(اعم از مصدّقی ها، مجاهد ها، چپی ها، ملی‌ گراها و طرفداران جمهوری اسلامی) حمله می‌کنند و سعی‌ در خفه کردن صدای دیگران دارن. جالبه که حتی بسیجی‌‌های این سایت از این جماعت دموکرات تر هستند و به کامنت کسی‌ حمله نمیکنن ولی‌ این کفن پوشان ساواک مظلوم به تاسی‌ از اون شاه آدمکش، معتقدند هر شخصی‌ که به پابوسی امامزاده محمد رضا قاهره مشرّف نشه باید به شکل فیزیکی‌ و یا مجازی حذف بشه!
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 23:41
mihanesabz - تورنتو - کانادا
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان // ادامه>> این آدمخواران قرن ۲۱ بویی از ساده‌ترین مفاهیم دموکراسی نبرده اند. این کوتوله‌های مفلوک و ورشکسته سیاسی سالهاست که از صحنه سیاست ایران زباله روبی شده اند و دیگه کسی‌ براشون تره هم خورد نمیکنه حتا این آخوند‌های پاچه ورمالیده! در خاطرات شادروان منتظری اومده: روزی جمعی‌ از مسولین امنیتی به نزد امام(!!) آماده بودند تا در نحو برخورد با گروه‌های مخالف نظام رهنمود بگیرند. نام گروه‌ها تک به تک عنوان میشد و امام راهنمایی میکردند به سلطنت طلب‌ها که رسید امام گفت اونا رو ول‌شون کنید اونا اینقدر اون بیرون می‌مونن تا بپوسن. این جماعت به قدری از اوضاع سیاست بیخبرند که هنوز بعد از ۳۵ سال نمی‌دونن که چرا انقلاب شد! از هول حلیم جمهوری اسلامی و بی‌‌عرضگی و بزدلی خودشون توی دیگ آمریکا افتاده اند و تنها گروهی هستند که از روی بی‌ وطنی و سابقه نوکری برای صغیر و کبیر در غرب، در آرزوی حملهٔ آمریکا به ایران لحظه شماری می‌کنن. این جماعت خیلی‌ وقته که دیگه کارت سوخته محسوب میشن
یکشنبه 24 شهريور 1392 - 23:58
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
mihanesabz - تورنتو - کانادا/ میخواهی ایران را دودستی تقدیم مریم خانم بکنیم شاید نظر شما تامین بشود.
دوشنبه 25 شهريور 1392 - 07:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.