سرقت‌های تازه عروس و داماد از آرایشگاه‌های زنانه برای تهیه پول پیش خانه

تازه عروس و دامادی که به‌خاطر پول پیش خانه نقشه سرقت از آرایشگاه‌های زنانه را طراحی کرده بودند به دام پلیس افتادند.

عصر 12شهریور‌ماه ‌جاری اهالی خیابانی در مرکز پایتخت صدای زنی را شنیدند که مرتب می‌گفت: «دزد؛ دزد» همزمان زن دیگری درحالی‌که سراسیمه بود به سمت مرد موتورسواری که کنار خیابان توقف کرده بود رفت و ترک موتور نشست. مرد موتورسوار بلافاصله پا به فرار گذاشت و اهالی محل به تعقیب زن و مرد موتورسوار پرداختند تا اینکه آنها را دستگیر کردند و با پلیس تماس گرفتند. مأموران بعد از حضور در محل به بازرسی از زن و مرد جوان پرداختند و از آنها کیف زنانه‌ای را کشف کردند. کارآگاهان در قدم بعدی به تحقیق از مالباخته پرداختند که وی در توضیح ماجرا گفت: ساعتی قبل به آرایشگاه زنانه‌ای رفتم و کیفم را روی صندلی گذاشتم.

چند دقیقه بعد زن جوانی که رفتارهای مرموزی داشت وارد آرایشگاه شد، من نیز او را زیرنظر داشتم که در یک لحظه دیدم کیفم را برداشت و به سرعت از آرایشگاه بیرون رفت. من نیز پشت سر او ازآرایشگاه بیرون آمدم و با داد و فریاد از مردم کمک خواستم. بعد از اظهارات مالباخته، زن و مرد موتورسوار بازداشت شدند و با دستور دادیار موسوی، قاضی دادسرای جنایی تهران تحقیق از متهمان آغازشد. در بررسی‌ها مشخص شد که زن و مرد جوان به‌تازگی به عقد موقت یکدیگر درآمده و قصد داشتند به‌زودی مراسم عروسیشان را برگزار کنند. تازه عروس در تحقیقات به مأموران گفت:

ما برای تأمین هزینه پول پیش خانه مشکل داشتیم، برای همین نقشه سرقت را طراحی کردیم. وی افزود: قرارمان این شد که من به‌عنوان مشتری به آرایشگاه‌های زنانه بروم و در فرصتی مناسب دست به سرقت کیف زنان بزنم. می‌خواستیم بعد از اینکه پول پیش خانه تأمین شد دزدی را کنار بگذاریم اما در نخستین سرقت گیر افتادیم. تازه‌عروس و داماد بعد از اعتراف به دزدی، با قرار قانونی راهی بازداشتگاه شدند و تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.

+32
رأی دهید
-5

مسعود آبادانی - تهران - ایران
من شرمنده ام.
جمعه 22 شهريور 1392 - 19:12
siavash2111 - ویسبادن - آلمان
دیگه واقعا قلبم به درد آمده از اخبار ایران. یه لحظه آدم خودشو جائی اون داماد که میذاره پریشون می‌شه من حق میدم طرف می‌خواد زندگی‌ تشکیل بده خوب چیکار کنه ؟ شاید یکی میاد میگه شروع زندگی‌ با پول دزدی یا حرام شاید یکی بگه تو که پول پیش خونه را نداری چرا زن گرفتی‌ ؟ یا هر کی‌ یه چیزی میگه ولی‌ جان مولا آدم یه لحظه خودشو جای اون داماد یا عروس که میذاره یه جوری حق بهشون میده خیلی درده
جمعه 22 شهريور 1392 - 20:11
be_pa.khaste - هارلم - هلند
من موندم این دزد‌ها چطور هم دیگرو پیدا می‌کنن و ازدواج می‌کنن.
جمعه 22 شهريور 1392 - 20:17
شاهنشاه روحت شاد - تهران - ایران
از ارمغانهای جمهوری اسـ... به ملت ایران . فقر, دزدی, اعتیاد .............
جمعه 22 شهريور 1392 - 21:19
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.